eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 11:31
Alıntı yapılan exespor

Konfeti temin edebileceğimiz bi yer var mı arkadaşlar , bu arada ben maçlara bekçi düdüğü getiiriyorum ıslıklama yapamayanlara da şiddetle tavsiye ederim ıslıktan çok daha güçlü ses çıkıyor ve etraftakileri gaza getirip top rakip takımdayken ıslıklamarı için ateşliyor ...

Bende Konfeti getirmek istiyorum fakat öyle kendim yapmalı değil daha güzel ve şekil gözükecekTongue bilen varsa söyleyebilrmi ?
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
Yer: Turkey
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 11:39
Alıntı yapılan matador

Çorbada tuzumuz olsun misali bende katkı yapmaya hazırım.

Ayrıca nacizane bir de önerim var. Düştüğümüz sene ile ilgili, Beşiktaş'ın rakiplerimize yapmış olduğu ikramları ve hatır şikelerini de gündeme getirme zamanıdır. Bursa'lılar bu süreci çok güzel yöneterek son dönemlerde hem maçlardan hem de kamuoyunun katkılarından dolayı kazançlı çıkmışlardır.

U N U T M A D I K !..

1995 – 1996 SEZONU

VAN – BJK : 2 – 0 /  28. 04. 1996

DENİZLİ – BJK : 4 – 0 / 05. 05. 1996

ALTAY – BJK : 3 – 0 /  19. 05. 1996

Kesinlikle bu hatırlatmayla ilgili çalışma yapılmalı...
Yukarı
eSkoLiq Liste gör
Deneyimli Yazar

Özcan Çağlar
  Alıntı eSkoLiq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 11:42
Hemde bu çalışma kolay yapılabilir sprey boyaylada olabilir.. Çok Güzel bir fikir ..
ßu Kalpler Sana Tutsak ..
Yukarı
NONS26 Liste gör
Yazar

İlker
Yer: Mİ YEMEZMİ
  Alıntı NONS26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 12:00
konfeti yapmak için.1 koli a4 üm var nerde kestirebilirim yardımcı olurmusunuz?
hiçbir gruba üye değilim.eskişehirspor'luyum..
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 12:03
Hamam yolunda davetiye yapan matbaacılar yapar diye tahmin ediyorum...
Yukarı
karaboğa Liste gör
Yazar

kağan
Yer: çanakkale
  Alıntı karaboğa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 12:31
Alıntı yapılan NONS26

Bu sitede matbaada çalışan arkadaşlar vardı yardımcı olurlar  , bir de cengiz topel caddesinde bağlar köftecisinin karşı çaprazında işçi bulmanında geçit tarafında karşı çaprazına düşüyor yok da yok diye bir ucuzlukcu mağaza var orada 2 ytl ye havalı kornalar var , ambiyans oluşturmak için alabiliriz aksiyon aksiyondur diye düşünüyorum ...
es es es ki ki ki eski eski es , rüzgar ol fırtına ol kaleden keleye ES :)
Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
  Alıntı tüko_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 12:38
alpu kavsagıda gazeteciler sitesi var orda biz kestirmiştik bir zamanlar orda yardımcı olurlar
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
COOLinDARK26 Liste gör
Yazar

Gürsel
  Alıntı COOLinDARK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 12:40
Alıntı yapılan karaboğa

Alıntı yapılan NONS26

Bu sitede matbaada çalışan arkadaşlar vardı yardımcı olurlar  , bir de cengiz topel caddesinde bağlar köftecisinin karşı çaprazında işçi bulmanında geçit tarafında karşı çaprazına düşüyor yok da yok diye bir ucuzlukcu mağaza var orada 2 ytl ye havalı kornalar var , ambiyans oluşturmak için alabiliriz aksiyon aksiyondur diye düşünüyorum ...
Havalı korna derken agızla üflenen deni yoksa tüplü olandan mı? Tüplüler 10 tl civarındaydı
Yukarı
şimşek26 Liste gör
Yazar

hüseyin
Yer: izmir
  Alıntı şimşek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 12:43

Evet ispanya türkiye maçında ispanyadaki maçta müthiş bir korna sesleri geliyordu tv den adeta kutlama yapılan kızılcıklı caddesini anımsattı bana ,adamlar bağırmasa bile atmosfer çok iyi yoğun baskı varmış gibi bir uğultu geliyordu tabi stad farkı ve akustiği bizimkiyle arada dağlar kadar o apayrı ama olsun en azından kapalı tribündekiler bari oturdukları yerden bu tür korna sesi gibi aktivitlere girse iyi olur , tv ye de ilk ses ordan gidiyor açıktaki ses çok kayıba uğrayarak ulaşıyor.
yer siyah gök kırmızı şimşekler çakıyor dört biryanda
Yukarı
karaboğa Liste gör
Yazar

kağan
Yer: çanakkale
  Alıntı karaboğa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 12:49
Alıntı yapılan COOLinDARK26

Alıntı yapılan karaboğa

Alıntı yapılan NONS26

Havalı korna derken agızla üflenen deni yoksa tüplü olandan mı? Tüplüler 10 tl civarındaydı

Tüplü olanlardan da var bi farklı modeli daha var , ikiside 2 ytl yanılmıyorsam ben diğer modelinden aldım çok güzel ses çıkarıyor tavsiye ederim bu maç çok gümbürtü koparmamız lazım inletmemiz lazım çarşının tahtını bütün türkiye önünde yıkmamız lazım Wink
es es es ki ki ki eski eski es , rüzgar ol fırtına ol kaleden keleye ES :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır