eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDişi Şimşekler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AyfAysel Liste gör
Yazar

AyseL
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 20:34
isim konusunda bi sıkıntımız bulunmamaktır ama görüşlerinizi değerlendiriyoruz. Dişi şimşekler artık ayderde bulunmaktadır.
En qüzeL derdim Sensin..öLüm biLe seninLe qeLsin. .
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 20:35
Alıntı yapılan CÜNEYT

Bir isim öneriside benden eğer kabul görürse "SULTANS OF ESES" ESES' İN SULTANLARI

Güzel türkçemize sahip çıkalım! L     Ü     T     F    E    N
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 20:43
bende dişi ismini bir insan yahut bayana yakıştıramıyorum arkadaşımızda sanırım oturaklı derken daha insancıl demek istemişdir. Belki bizlere öğretilen yanlış tabular yada eğitim sisteminin noksanlığı deyin "dişi" ismi cinselliği çağrıştırıyor. Birkısım insanlar bu şekilde düşünüyor diye ayıplamanın manası yok.
Yukarı
AyfAysel Liste gör
Yazar

AyseL
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 20:55
evet belki bazılarına kaba geliyo olabilir ama bence takımıza yakışan bi isim şimşekler adının anılması. 
En qüzeL derdim Sensin..öLüm biLe seninLe qeLsin. .
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 20:58
Alıntı yapılan AyfAysel

evet belki bazılarına kaba geliyo olabilir ama bence takımıza yakışan bi isim şimşekler adının anılması. 

Takım derken kurmuş olduğunuz tribün grubundan bahsediyorsunuz sanırım. Yoksa kimse ESES in kendi ünvanına laf söylemez. Ama sizede bir abi tavsiyesi sessiz çoğunluğa inat sürdürülen her eylem uzun soluklu olamaz.
Yukarı
DişiŞimşekler Liste gör
Yeni Yazar

Merve Çebi
Yer: A&DŞ Tribünü
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 21:23
Dişi Şimşekler Bayan Taraftar Grubu olarak kurulurken ismimize karar vermiş bulunmaktayiz.Bu ortak bu oluşumun içinde bulunan bayanların kararıdır yani kendilerine hangi ismi layik buldularsa onu koymuşlardır.Bu isim Eskişehirspor un bayan taraftar oluşumunun ismidir ve şaun için isim değişikliği gibi birşey düşünülmemektedir.
Herkes açıkca,seviyeli bir şekilde tabiki de konuyla alakalı fikrini söyleyebilir(burada kimseye seviyesiz demiyorum,yanlış anlaşılma olmasın),Türkiye Cumhuriyet ' i olarak düşüncelerimizi belli kurallar çerçevesinde açıkca söyleyebileceğimiz özgür bir ülkeyiz ve herkesin düşüncesine de saygım sonsunzdur.
Önemli olan burada ismin dişi,kadın,sultan ya da prenses olması değil bu grubun takımına her maç 90 dk boyunca nasıl sahip çıkıp,destek olduğudur.
Düşüncelerinizi kulağımdan girip çıkacak değildir,her konu gibi bu da masaya yatırılacaktır zamanı geldiğinde ama tekrarlamam gerekirse şuan için Dişi Şimşekler olarak ismimizi değiştirmeyi düşünmüyoruz.
Dişi Şimşekler olarakta;evet,Ayder Tribününe geçmiş bulunmaktayiz ve bundan sonra maçlarda Ayder Tribününde yerimizi alacağız.
Tek Yumruk Tek Nefes Hep Beraberiz ... !
Yukarı
muge26 Liste gör
Yeni Yazar

müge
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 21:36
evet merve reise sonuna kadar katılıyorum onemli olan takımımızı her sekilde her takdirde desteklemek ve TEK YUMRUK TEK NEFES HEP BERABERİZ
Yukarı
CamuR Liste gör
Yazar

Nevzat
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 21:36
AsLın'da geç ßile KaLdiniz hane daha önce geçecektiniz Ayder trißüne ßiraz geç seçim oLdu ama Ayder trißüne Hoşgeldiniz yinede Wink inş.ßu destek sonuna kadar sürer ßaşarilarinizin dewamini diLiyorum....
Yukarı
muge26 Liste gör
Yeni Yazar

müge
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 21:39

merve reisinde dediği gibi bundan sonra ayder tribününde yer alacağız ve yinede takımımızı desteklemeye devam edeceğiz

Yukarı
muge26 Liste gör
Yeni Yazar

müge
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 21:42
olsun onemli olan takımımız desteklememiz dimi ve biz ne olursa olsun destege var gücümüzle son nefesimize kadar devam edeceğiz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır