eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 13:40
Alıntı yapılan eSkoLiq

Koreo olarak ne seçildi çok merak ediyorum emre kardeşim gösterirsen sevinirim :)

Daha önce açıklanmayacağı, gizli tutulacağı söylendi. Maç günü tribünde görürüz artık. Ama yine güzel bir şey çıkacağına adım gibi eminim.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 13:42
Alıntı yapılan KiLLaGe

S.a emre maddi konuda yardımcı olamam malum durumumuz belli ögrenciyiz Confused Ama durum netleştikten sonra  boyama işinde falan benimle irtibata geçersen elimden geldiği kadar yardıma hazırım sende zaten benim sende msn adresim var

Zaten maddi açıdan bir problem yok gibi.Problem pankartın çizilmesi,boyanması,maç günü stadda yapılacak çalışmalar.Wink

Burada yardımcı olabileceğini söyleyen herkese durum netleştiğinde ulaşacağız.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 13:53
bence bjk maçında yapılacak en güzel show hazır bando es-es de gündemdeyken bu çerçevede olmalıydı..
eğer farlık bişi düşünülüyorsa unutmayım maç esnasındaki en güzel ve kalıcı olan bandomuzun showu olacaktır BANDO-ESES show içinde muhtemelen showu etkileyecek büyük bir tehlike var.. BJK MAÇINDA HAVA MUHTEMELEN ÇOK SICAK OLACAK DOLAYISIYLA MAÇA ATKISYLA GELENLERİN SAYISINDA DÜŞME OLACAK BUDA DOLAYISIYLA SHOWU OLUMSUZ ETKİLER BUNUN İÇİNDE BİR ÇÖZÜM ÜRETİLMELİ BENCE..(maçtan önce açığa kırmızı kumaş parçaları dağıtılabilir gibi.)
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 14:00
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan KiLLaGe

S.a emre maddi konuda yardımcı olamam malum durumumuz belli ögrenciyiz Confused Ama durum netleştikten sonra  boyama işinde falan benimle irtibata geçersen elimden geldiği kadar yardıma hazırım sende zaten benim sende msn adresim var

Zaten maddi açıdan bir problem yok gibi.Problem pankartın çizilmesi,boyanması,maç günü stadda yapılacak çalışmalar.Wink

Burada yardımcı olabileceğini söyleyen herkese durum netleştiğinde ulaşacağız.

en geç 22 sinde oradayım.....o tarihten sonraki 4 günlük süreçte yardımcı olmak isterim..... Emre özelden cep numaranı yolla gelince arayayım....EStanbuldan yardımcı olabileceğimiz bir husus varsa iletin.....
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
19es65es Liste gör
Yazar

kerem
Yer: ESKİSEHİR
  Alıntı 19es65es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 15:15
arkadaslar benden bır fıkır onaylarsanız belkı tuylerı yolunmus kartal koreografisi yaparsak arkadan huseyın turanın acayıp hayvanlara benzeyirsen diye bir şarkıyı var onu calarsak 8taşlılar cıldırır xD
Yukarı
dangerofayder Liste gör
Deneyimli Yazar

MURAT
Yer: TAKKALI
  Alıntı dangerofayder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 15:20
bende bu faliyette yer almayı cok istiyorum.
HERKEZİ BEKLİYORUZ GRUBUMUZA...
DİŞE DİŞ KANA KAN ANTİ CİNCON
http://www.facebook.com/group.php?gid=155195992392&ref=nf#/group.php?gid=155195992392&ref=nf
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 16:58
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan eSkoLiq

Koreo olarak ne seçildi çok merak ediyorum emre kardeşim gösterirsen sevinirim :)

Maalesef bu konuda tutumumuz bellidir.Allah'ın izniyle başarabilirsek maç hep beraber göreceğiz.Smile Hiçbir şekilde maçtan önce paylaşılmayacaktır.

Emre kardeşim yapımında yardım edebilecğimiz birşey olursa çekinmeden mesajını bekliyorum ..
Öncelikle ben ve okul tayfam ardından Nefer Trbününün Liseli oluşumu yardıma hazırız .. Wink
Bi özel mesajın yeter kardeşim ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
eses16_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet gülmez
Yer: bursa
  Alıntı eses16_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 17:28

BJK maçında espanayı yapmak için açığa mutlaka sallamaya bişeyler dağıtılmalı bütün trnin gözü bizde oluccak tam şov zamanı

MODERATOR NOTU : "jimnastik" değil BJK ya da Beşiktaş

Yukarı
COOLinDARK26 Liste gör
Yazar

Gürsel
Yer: Eskişehir
  Alıntı COOLinDARK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 19:16
koreografi gizli kalıcak tabiki ama diğer düşünceler hakkında kararlar alındımı
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 19:20
vallaha tüylerim diken diken oldu işte budur aşk işte budur sevgi
elimden geleni yapmak isteriz ama k.k.ş iz ama burdan bir ihtiyaç olursa seve seve
yapımda emegı gecen abılerımın kardeslerımın yuregındekı eses sevgısıne saglık
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır