eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 156157158159160 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ambo26 Liste gör
Yazar

Ahmet
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı ambo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2009 saat 18:15
bir online-shop acilsa eses'imize cok yakisir
ESES
Yukarı
Fatih_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı Fatih_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2009 saat 18:17
Alıntı yapılan ambo26

bir online-shop acilsa eses'imize cok yakisir
store olduğuna dua etmemiz lazım..
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2009 saat 18:21
Alıntı yapılan Onur26

Alıntı yapılan gascoigne26

yeni ürünlerden alanlar olursa  yazlık ürünlerden forumda paylaşırmısınız fotoğraflarını lütfen(yada bakabileceğimiz bir yer varmı nette), bizim gibi gurbette yaşayanlar için iyi olur diye düşünüyorum bizde sipariş verir temin ederiz.  teşekkürler

eses store olarak bi web sayfası kurmadılar çok eksiklik var bu konuda....

Aslında online satış için böyle bir site kurulmuştu ancak hayata geçmeden kaybolup gitti.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Emrock Liste gör
Yazar

Emrah Ergüleç
Yer: Akarbaşı
  Alıntı Emrock Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2009 saat 02:30

yeni ürünlerden alanlar olursa  yazlık ürünlerden forumda paylaşırmısınız fotoğraflarını lütfen(yada bakabileceğimiz bir yer varmı nette), bizim gibi gurbette yaşayanlar için iyi olur diye düşünüyorum bizde sipariş verir temin ederiz.  teşekkürler

Yeni bi tişört aldım baya hoş ama kalitesine göre tuzlu... helal olsun esesime...

...::: Benim Tuttuğum Takım Kimliğimde Yazar :::...
Yukarı
karaboğa Liste gör
Yazar

kağan
Yer: çanakkale
  Alıntı karaboğa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2009 saat 02:34
Noldu haciz olayları felan , güzel haber inşallah yalandır bütün o haberler , mağazamızın açılması çok sevindirici gezmek için sabırsızlanıyorum yazlık bişeyler yapmak lazım LOL
es es es ki ki ki eski eski es , rüzgar ol fırtına ol kaleden keleye ES :)
Yukarı
26BK222 Liste gör
Deneyimli Yazar

BuRaK
  Alıntı 26BK222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2009 saat 02:36
Emrah arkadaşın eklediği fotoğrafa bakaraktan yine laf olsun diye sırf yapmış olmak için yapılmış ürünler var gibime geldi umarım bundan sonra böyle olmaz..hiçbir şekilde ne bizlere ne de esesimize yakışacak ürünler bunlar lisanslı ürün demeye bin şahit ister..
Maziyi Savura Savura ES !!!
Yukarı
Emrock Liste gör
Yazar

Emrah Ergüleç
Yer: Akarbaşı
  Alıntı Emrock Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2009 saat 02:39
Dediğim gibi fiyata göre kalite ve tasarım çok zayıf ama sadece eskişehirspor için alıyorum. bi kaç çeşit daha var belki diğerleri hoşunuza gider ama yok demesinler diye aceleyle yapılmış ürünler gibi.
...::: Benim Tuttuğum Takım Kimliğimde Yazar :::...
Yukarı
gascoigne26 Liste gör
Yazar

Murat
Yer: Alanya
  Alıntı gascoigne26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2009 saat 03:04
Alıntı yapılan Emrock

Yeni bi tişört aldım baya hoş ama kalitesine göre tuzlu... helal olsun esesime...

teşekkürler dostum
LEGENDARY!
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2009 saat 14:31
Esstore açıldı

Eskişehirspor kulübü orijinal ürünlerinin satıldığı Esstore mağazası, tekrar hizmete girdi. Tadilat gerekçesi ile içi boşaltılan ve on gün kapalı kalan mağaza, dün hiçbir tadilat çalışması yapılmadan tekrar açıldı. Özel bir araçla getirilen orijinal ürünler, mağaza çalışanları tarafından tekrar raflara yerleştirildi.

Sakarya Gazetesi

Sizce nedir bunun anlamı
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2009 saat 16:03
Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Esstore açıldı

Eskişehirspor kulübü orijinal ürünlerinin satıldığı Esstore mağazası, tekrar hizmete girdi. Tadilat gerekçesi ile içi boşaltılan ve on gün kapalı kalan mağaza, dün hiçbir tadilat çalışması yapılmadan tekrar açıldı. Özel bir araçla getirilen orijinal ürünler, mağaza çalışanları tarafından tekrar raflara yerleştirildi.

Sakarya Gazetesi

Sizce nedir bunun anlamı

kısacası 10 gün boşa gitti tek kuruş kazanamadı takım hll olsun valla....
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 156157158159160 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır