eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 152153154155156 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2009 saat 20:10
Alıntı yapılan turker

haftasonu eskişehir'e geliyorum store lazım ya bana, atkı alacağım nereden bulurum??

Satayım, 25 TLLOL

Bütün lig maçlarında kullanılmış olup, temizdir.
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2009 saat 20:27

Alıntı yapılan turker

haftasonu eskişehir'e geliyorum store lazım ya bana, atkı alacağım nereden bulurum??

orjinal almak istiyorsan esnaf sarayı zemin kat, a girişine göre sol tarafta bir esstore mağazası var. aynı şekilde stadyumun karşısında bir kırtasiye-mağaza da orjinal ürünler satıyor. ama benim kişisel görüşüm korsan ürünlerin çok daha kullanışlı olduğu yönünde.o yüzden maçtan önce tanesi 5 liradan istediğin kadar alabilirsin :)

Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
Es-Es_Bruksel Liste gör
Yazar

aykan 26
Yer: Belgium
  Alıntı Es-Es_Bruksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2009 saat 21:05
Alıntı yapılan özgürlük

Alıntı yapılan turker

orjinal almak istiyorsan esnaf sarayı zemin kat, a girişine göre sol tarafta bir esstore mağazası var. aynı şekilde stadyumun karşısında bir kırtasiye-mağaza da orjinal ürünler satıyor. ama benim kişisel görüşüm korsan ürünlerin çok daha kullanışlı olduğu yönünde.o yüzden maçtan önce tanesi 5 liradan istediğin kadar alabilirsin :)

Akıl alınmayacak kadar buyuk sorumsuzluk . . .
Bende suanda eskısehır'deyım esstor kapanmıs :
Esnaf sarayında ve esstor'un karsısındakı magazadada cok bırsey kalmamıs ne atkı ne forma sadece kalıtesı 5 lıra etmez seyler var kalanlarında bedenlerı yok. bugun butun sehrı dolastım  5 kısıden sıparıs almıstım adamlar paralarınıda vermıstı ama a-la-mı-yo-ruz , , ,

Basarilara degil Armaya Sevdaliyiz
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2009 saat 21:16
Taşbaşı kuyumcular çarşısından köprübaşına doğru giden  sokakta varlık giyimin açtığı küçük bir mağaza var orada bulunabilir aradığınız eşyalar.
S.nalbant
Yukarı
Es-Es_Bruksel Liste gör
Yazar

aykan 26
Yer: Belgium
  Alıntı Es-Es_Bruksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2009 saat 21:35
Alıntı yapılan alyans999

Taşbaşı kuyumcular çarşısından köprübaşına doğru giden  sokakta varlık giyimin açtığı küçük bir mağaza var orada bulunabilir aradığınız eşyalar.

Eyvallah dostum yarın birde oraya bakayım . . .
Basarilara degil Armaya Sevdaliyiz
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2009 saat 23:02

ALlah akıl fikir versin. sen esstore diye yer açarsan zaten adında hayır yok. bi de oraya adam akıllı bişey koymazsan bi de böyle kapalı tutarsan sonra param yok diye ağlamamalısın !!!

Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2009 saat 04:46
Alıntı yapılan Es-Es_Bruksel

Alıntı yapılan alyans999

Eyvallah dostum yarın birde oraya bakayım . . .

Süleyman Çakır lisesinin karşı çapraz caddesinde de büyük bir mağaza var orijinal ürünler görmüştüm orda da , oraya da bakabilirsin .(kırtasiye ürünleri de satıyor sorarsan o şekilde )
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
ugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
Yer: Bursa
  Alıntı ugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2009 saat 09:18
bu şehirde Fenerium'u  kapattıran taraftar potansiyeli varken, yönetimin bu gücü kullanamayıp yüzüne gözüne bulaşrtırması tamamen beceriksizliktir.
es es es ki ki ki eski eski es / rüzgar ol, fırtına ol / kaleden kaleye es...
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2009 saat 16:23

Bu boşlukta korsan satıcılara gün doğdu.Voliyi vururlar.

Haciz rakamı 250.000.-TL imiş.
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2009 saat 17:03
Hala açılmamışmı mağaza?
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 152153154155156 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,605 saniyede hazırlanmıştır