eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Online Durum: Offline
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2009 saat 10:58
Alıntı yapılan apples26

emre seni takımda görmek istemeyenlerin en başında geliyorum.

dün yine takımı yakıyodun.Sarı kartla yırttın ama direk kırmızı kartlıkdı hareketin,adamı öldürseydin bari .bu şekilde oynadıkça takıma zarar veriyosun.Yaptığın Pas hataları da cabası.

Ben diyorum bursa maçıyla toraman bitmiştirrr.Bizim takımda nacak yedek olabilir bu saatten sonra.

GS yi yenemesek bursa maçındaki hatasaından dolayı sondan 3.duk bu haftaki lig sıralamasındaaaa.
Benim için geçen seneki samsun maçında bitti...4.dk daki girişe bakarmısınız direk kırmızı kartlık hareket orda hakem çıkarıp kırmızıyı atsa maç 4.dakikada bitecekti gene toraman yakıcaktı bizi.Allahtan hakem sarı gösterdi...
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2009 saat 11:13
Alıntı yapılan mkan_26

Alıntı yapılan apples26

emre seni takımda görmek istemeyenlerin en başında geliyorum.

dün yine takımı yakıyodun.Sarı kartla yırttın ama direk kırmızı kartlıkdı hareketin,adamı öldürseydin bari .bu şekilde oynadıkça takıma zarar veriyosun.Yaptığın Pas hataları da cabası.

Ben diyorum bursa maçıyla toraman bitmiştirrr.Bizim takımda nacak yedek olabilir bu saatten sonra.

GS yi yenemesek bursa maçındaki hatasaından dolayı sondan 3.duk bu haftaki lig sıralamasındaaaa.
Benim için geçen seneki samsun maçında bitti...4.dk daki girişe bakarmısınız direk kırmızı kartlık hareket orda hakem çıkarıp kırmızıyı atsa maç 4.dakikada bitecekti gene toraman yakıcaktı bizi.Allahtan hakem sarı gösterdi...
DAHA dün gibi hatırlıyorum nisan ayıydı yine D-spor göstermişti.Emreyi savunanları anlamıyorum zaten.Bu adam bizim takıma yayar değil zarar getirir.

zaten çok ii olsa talibi ç.ıkardı.Adamı pafa gönderdik mecburiyetten aldık.
Allahım hala Bursa maçındaki golleri aklıma geliyor ya.

Bu arada bu sayfaya Emre FB maçında patlıcak yazan arakadaşlarıma saygılarımı sunuyorum.
AZ daha bizi PATLATACAKTI yine....
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2009 saat 12:25
Bülent Ertuğrul gelince yine yedeğe döner.Ben de yetersiz buluyorum ama poljak'dan ve devre arası giden cumhur'dan iyidir.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2009 saat 17:06
Alıntı yapılan redES

Emre Toraman'ı kızdırmışlar galibaLOL
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2009 saat 17:59
Fenerbahçe maçındada biraz dağınık oynadı,ama bence bu son maçta yaşadığı talihsizlerin sahaya yansımasıydı.Bu hafta bomba gibi bir Emre bekliyorum
Yukarı
emres26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Dur
Yer: Germany
  Alıntı emres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2009 saat 18:46
bence bu hafta doğa ile bülent ertuğrul oynar ön liberoda emre'nin oynayacağını zannetmiyorum...

Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2009 saat 18:47
Alıntı yapılan emres26

bence bu hafta doğa ile bülent ertuğrul oynar ön liberoda emre'nin oynayacağını zannetmiyorum...

Doğa cezalı.Oynamayacak.
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2009 saat 19:02
4 5 hafta önceki emre yi bu hafta ankaraspor maçında seyrediceğimize inanıyorum... haydi emre...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2009 saat 19:52
Alıntı yapılan tatar

4 5 hafta önceki emre yi bu hafta ankaraspor maçında seyrediceğimize inanıyorum... haydi emre...

Tamamen katılıyorum sana Kerem.Emre'ye sahip çıktığımız için,o da elinden gelenin en iyisini yapacaktır.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2009 saat 01:37
Emre Bursa maçına kadar hepimizin bildiği gibi en formda oyuncularımızdan biriydi.Fakat Fenerbahçe maçındaki performansı diğer maçlara göre kötüydü ve nedense çok agresifti.Oyundan çıkarken Sezgin'in uzattığı eli tutmaması beni düşündürdü.Umarım bir sorun yaşamıyor ve o anlık sinirinden kaynaklanıyordur.

Ondan çok şeyler bekliyoruz,inşallah Ankaraspor maçında elinden geleni gösterecektir.
Nefer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır