eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftar Olarak Yapmamız Gerekenler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2007 saat 13:26
en çok üzüldüğüm noktalardan bir tanesi tribün liderlerinin ve sette duran diğer arkadaşlarının çoğunun üzerinde ESES ile ilgili en ufak birşey bulunmaması. bu konuda birazcık daha bilinçlenmemiz lazım bence...
KKŞ
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 02:16

Üstteki S.Lisbon alttaki de B.Münih seyircilerinin muhteşem şovları bunları şunun için koydum tribünlerimizi daha coşkulu ve daha renkli hale getirmeliyiz 1 seneyi aşkın süreyi sadece 1 tane karton şovla geçirdik.Stadımızda ne doğru düzgün bayrak var ne de yeterince pankart şov yapmamız için illa takım süper mi gitmeli illa ful dolu mu olmalı senede en az 4-5 şov yapılmalıdır.Hala daha rengarenk stadımız kırmızı giyenler hala daha çok az!

Bu iş gruplara ve derneklere düşüyor ama maşallah tık yok!Sadece deplasman yapmakla atar gider mevzularıyla vakit dolduruyorlar tribünlerimizi nasıl güçlendiririz nasıl renkendiririz diye düşünen 1 Allah'ın kulu yok!yok!yok! Bu yazımda boşa gidecek ne Nefer ne Altes ne de Kızılcıklı yine umursamayacak yine aynı tas aynı hamam devam edecek biz en büyüğüz  biz 1 numarayız laflarıyla vakit geçirilecek!!!
Yukarı
süperligeS Liste gör
Yazar

gökhan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı süperligeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 02:36

Bayern Münih harika olmuş. Bu sene de kadroları çok iyi. Evet güzel bir organizasyona ihtiyacmız var ve de kırmızı giymek zor değil ya imkanı olan herkes giyse.

Yukarı
nero-rosso Liste gör
Yazar

İbrahim Uysak
Yer: Lao People's Dem. Rep.
  Alıntı nero-rosso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 05:17
Bugün uniESES olarak düzenlemiş olduğumuz iftar gecesinde ES_Kadir ve kozakçı abimiz ve diğer arkadaşlarımızla yapılabileceğimiz tribün şovlar hakkında konuştuk.Geçen sene muhteşem bir karton şov gerçekleştirmiştik.Neden daha iyisini yapamayacağızı tartıştık.Uzun zamandır aklımda olan atkı şovu arkadaşlara anlattım ve aklımdaki proje arkadaşlar tarafından beğenildi Smile Herkesin bildiği gibi taraftarlarımızı tribüne forma,atkı...vb ürünlerle stada getirmek oldukça zor.Bunun için forumumuzda da uzun uzun tartışmalar yaşandı ve bu projeyi hayata geçirmemiz kısa zamanda mümkün gözükmüyor.Bunun için düşünülen atkı şov için naylondan atkı yaptırıp,tüm stada dağıtabiliriz.Bu sayede hem herkesin elinde şov için bir araç olur hem de maliyet çok düşük olur.Aşağıda görülen Catanzaro taraftarlarının yapmış olduğu şovun bir benzerini açık tribünde bizler de yapabiliriz.

Aynı şekilde örnekleri artırmak mümkün.Bunu Eskişehirspor taraftarları olarak yapabileceğimizi düşünüyor ve olumlu ve olumsuz görüşlerinizi bekliyorum...
Kampüsten gelen sES uniESES
www.unieses.org
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 05:39
bayern in yaptığını yaptık..
sıra lizbonunkinde en azından altesin yaptığını çoğaltıp açığa dağıtması ve kızılcıklı ve neferinde bu şekilde pankartlar hazırlaması çok güzel olur bir de kırmızı renge ağırlık verildiği zaman çok güzel görüntüler çıkar ortaya
balon da güzel olur  
naylon atkı fikride çok hoş
birileri taşın altına elini koymalı
show time..Big%20smile
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Yer: Turkey
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 12:13
proje güzel maliyeti nasıl karşılacak maliyeti karşınalamadığı sürece bu  proje biraz zor hayata geçer maçta eskiden konfeti beyaz şerit yağmuruna tutuluyordu stad takım çıkarken  bu şov tekrarlanabilir gayette güzel olur daha kolay icra edilebilecek bir şovdur
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 12:49
Bu hafta tüm stadyumlarda muhakkak protesto
organizasyonları yapılacaktır...

Ama en ses getirenini bizim yapmamız lazım...

Katılanı full yapmak içinde maliyet olarak düşük
ama heyecan olarak büyük çalışmlar yapmalıyız...

Acizane aklıma gelen çalışmayı yazıyorum...
Tüm başkan ve liderlere güzel fikirler  verebilir
yada çağrışım yaptırabilirsem ne mutlu bana...

Benim aklıma gelenler şöyle:
Herkes siyahlarla gelecek maça ve sonrada
Maçtan önce gol atanların adı bağırıldığı
gibi Şehitlerimizin isimleri bağırılabilir...
Sonrada Maç başlayınca Tüm taraftarlar
ilk 15 dk. şehitlerimize saygı duruşu yapıp
dakika başlarında hoparlörden kısa künyeleri
söylenebilir ama memleketleri olarak hepsi
için TÜRKİYE diye bağırılmalıdır...
15dk. bitiminde hep beraber:

AY-YILDIZ'lı Şanlı Bayraklarımızı çıkarıp bir ağızdan

"Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez"
ve
"Hepimiz Mehmediz"

diye slogan atarak yeri göğü inletiriz...

Bizansta, Türkiye'de, Dünyada görür ES-ES taraftarını...

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 17:17
iyi bir düşünce ve çok kolay uygulanabilir bayrakların stada getirilmesi çok önemli  
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
ankeses Liste gör
Yazar

Adil
  Alıntı ankeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 17:42
Tebrik ederim çok güzel düşünülmüş bir plan.
Zaman az kaldığına göre, önerisi olan varsa bu plan üzerine geliştirme önerilerini alıp uygulamaya geçelim bence.
Malum, Bayram telaşından bu işin sürüncemede kalıp, uygulanamama riski var.
Yukarı
umutjohn Liste gör
Deneyimli Yazar

Umutcan Ünlü
Yer: American Samoa
  Alıntı umutjohn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2007 saat 18:39
tribün grupları bu konuda sağolsun lar hiç bir şekilde öncülük etmeyi bırakın ki etmeliler,bu konu hakkında bi düşünce zahmetine girmiyolar!
ne zamandır tribün gruplarından organize bir şov izledik allah aşkına ne zaman yeni bir tezahurat duyduk sorarım size???ooooo lalalala gibi bir bursa melodisini her maç taklit edip şov yaptığımızı zannediyoruz,kandırmayalım kendimizi.yeni tezahuratlar üretmek çok mu zor allah aşkına.hiç mi yapamıyorsun,youtube dan yabancı takımların melodilerini kendine uyarla yeni bir tezahurat olarak türkiye ye sür çok mu zor???
koyu bir ESES taraftarıyım ama şu noktada kendimizi hiç mi hiç kandırmaylım,kesinlikle en büyük taraftar biz değiliz...potansiyelimiz fazlasıyla mevcut,bunu kullanalım.tribün grupları allahın aşkına birşeyler yapın artık ama umudum az benim.maça forma ve atkı ile gelmeyen taraftar grubu ben en büyüğüm diyemez,aynı şeyleri söyleyip bir değişiklik yapmayanlar taraftar grubuyum ben diyemez.tribünde bir tane eses bayrağı olmayangrup ben taraftar grubuyum demesin kardeşim!
Birşeyler yapın artık.ama eminim bu da dikkate alınmayacak her zaman ki gibi,MALESEF...
Saygılar...
TEK GRUP,TEK YÜREK,TEK SES...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır