eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 149150151152153 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2009 saat 23:56
Sorumsuzlukta son perde...!
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2009 saat 08:11

EsEsmania bu ve bundan önce yazdıklarından hiç bir şey anlamadım.
Ben biraz anlayış özürlüyüm kusura bakma.
Ama birazcık beynim var oda senin sayende sulandı.
Hele hele Yani Önemli olan diye başlayan lafını okuyum okuyum içinden çıkamıyorum.

[/QUOTE]

Anlamamana hiç de şaşmıyorum, üye profiline baktımda ne adın ne yaşın var.
ama benim porfilimde en azından yaşım belli
anlayamadığın konunun ana başlığına gelince Önemli olan ESESimin şanlı geçmişine layık yerlere getirmek ve getirilmesini sağlamak denen cümle yaşın kaç bilemediğim için anlamamanı anlarım ama beynin neden sulandı o benim yazdıklarımdan olmaması gerek, onu bir nörolöjü servisi anlayabilir. Benim uzmanlık alanım değil uslubuna dikkat et en azından.
Ben ESES le yaşıtım. şanlı mazisini Türkiye liglerinde tarftarlarına yaşattıkları o güzellikleri
ve Sevillayı Dünyada ilk yenen Türk takımı olma şerefine nail olan birtakımın şimdiki süştüğü durum ligdeki yeri olarak tabiki namüsait bir durum. ANLADINMI ŞİMDİ
Bizlerin yapıcı olması gerektiği bir anda kalkıpda EsStorenin iflasını veya ürünlerinin kalitesizliğini düşünüpde boşa sinirlenmememiz lazım ANLADINMI ŞİMDİ
Biz taftarlar ESESimin borç batağından kaynaklarının azlığı sebebi ile Düşüldüğünü sandığımız bu konuda kafa patlatıp nasıl çözümler üretirize Beyinlerimizi kullanalım demek istedim ANLADINMI ŞİMDİ
Yukarı
ogü es es Liste gör
Yazar

Şahin
Yer: Eskişehir
  Alıntı ogü es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2009 saat 15:07

Hani pazartesi günü açılıyordu.Tadilat bitmemiş mi?Yetiştirememişlerdir herhalde.

Haciz gelmiş.Kapı arkalarında herkes konuşuyor.Ama çıkıp bir babayiğit açıklayamıyor.

Eski yönetimden biri dalga geçiyor bunlar mağazayı yönetemiyor kulübümü yönetecek diye.

Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2009 saat 15:12
Niye halen açılmadı mağazamız acaba?

Sayın EsEsMania, arayıp tekrar sorun bakalım ne diyecekler?
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2009 saat 15:18

Hsan Polatkan Migros önündeki Tırımızın son hali ;

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2009 saat 15:31
Arkadaşlar tadilat denmesinin hikaye olduğu o kadar belli ki.Dışarıdan mağaza içine bakarsanız tadilat olduğuna dair en ufak bir çalışma,iz v.s. durum yok.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2009 saat 16:30
Tadilat yapacak paraları var mıymış?Angry
"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2009 saat 16:31
Alıntı yapılan Koray

Niye halen açılmadı mağazamız acaba?

Sayın EsEsMania, arayıp tekrar sorun bakalım ne diyecekler?

Koray niye halen açılmadı sorunun cevabı için yazıyorum.
Eğer forumdaki bu konu başlığı altında yazılan yazıları ve benim yazılarıma bakıp okuduğunda neyi nasıl anladın bilmem ama benim anlatmak istediğim
LİGİN DİBİ GÖRÜNDÜ 16 . takımın 27 bizim 30 puanımız ve arada 3 puan var bundan bahsetmeye çalıştım bu konu altındaki bir yazımda, esas derdimiz esas yapmamız gerekenler için kafa yoralım dedim. Yani ben o arkadaşları arayp konuşmam neticesinde Bu hafta fener maçından sonra açacakları beyanıydı o konuşmayı yaptığım kişinin bu beyanı ne kadar ciddi veya ne kadar gerçekçi konuşmuştur bilemem, sanki o ESSTOREnin sahibi veya ortaklarındanmışım gibi hesap sormaya çalışmanız yersiz. Ben bana aktarılanları Sizler paylaşıp gerçek hedeflerimizden saptırılmayalım demekti amacım, açıldı veya geç açılacak bu bize ne kazandırır bilemem veya siz o mağazadan kaç kez alışveriş yaptınız bilemem bunuda sorgulayamam. Eğer bir yanlış varsa o düzeltilecek olması güzel bir hareket kapatılma sebebi gene bahsettiğim gibi o veya bu sebeb olabilir. Tekrar yazıyorum Lütfen bakın bizim derdimiz şu anda ESSTORE değil ama üzülmemekte elde değil tüm alakası olmayan mağazalarda fb gs bjk ürünlerini görmek sizler kadar benide kahrediyor.
Ligin dibi göründü bu felaketi görmemezlikten gelemeyiz. Ona odaklanıp beyin fırtınasını o doğrultuda yapalımWink
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2009 saat 17:01
Hesap sormak asla haddime değil. Ancak cidden merak ediyorum, arayın "Pazartesi açılacak demiştiniz, ne oldu da açılmadı?" diye sorun, aldığınız cevabı da buraya aktarın.

Hepimiz aynı sevdanın peşindeyiz, yönetimin denyoluğunun hesabını da biz veremeyiz.

"Siz oradan kaç kere alışveriş ettiniz?" şeklindeki agresif tavrınızı da beni yanlış anlamış olmanıza bağlıyorum.

Gerçek hedeflerimizden sapan kimse de yok burada, halen herkesin derdi nasıl kümede kalırız, kimden kaç puan alırız hesapları. Sadece "kurumsallık", "şeffaflık" gibi kelimelerin zikredildiği ortamda bu olanlar hiç hoş değil. Bunun üzerine gitmek taraftarlık görevimizdir diye düşünüyorum. Günü kurtarmaktan öte gelecekte benzer rezilliklerin yaşanmaması için çabalamalıyız ki Halil Ağa ve saz arkadaşlarından bir farkımız olsun...

WCS (Worst Case Scenerio) diye bir hadise var. Olabilecek en kötü şey bu sene küme düşmemiz. Bu takım düşse de, kalburüstü oyuncularını kaybetse de an itibariyle bankasya da kafaya oynayabilecek iskelete sahip. 2-3 takviyeyle de bir sene sonra tekrar Süper Lige döner. Ama günü kurtarmak adına ciddi yönetim yanlışlıkları, rezillikleri hasır altı edildiği sürece aynı mantaliteyle yönetilmeye devam ederiz. Sadece şahıslar değişir. Ben bu işin böyle yürümesini hiç istemiyorum. Buradaki haklı veryansına karşı "Panik yapmayın, ben konuştum, Pazartesi açılacak." demenize anlam veremedim. Klübün mağazasına haciz gelmiş, açıklama yok. Siz sanki tepki bastırmaya çalışan bir kişiymişsiniz gibi algıladım ben.

Sürç-i lisan ettimse affola...
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
ogü es es Liste gör
Yazar

Şahin
Yer: Eskişehir
  Alıntı ogü es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2009 saat 17:43
Alıntı yapılan Koray

Hesap sormak asla haddime değil. Ancak cidden merak ediyorum, arayın "Pazartesi açılacak demiştiniz, ne oldu da açılmadı?" diye sorun, aldığınız cevabı da buraya aktarın.

Hepimiz aynı sevdanın peşindeyiz, yönetimin denyoluğunun hesabını da biz veremeyiz.

"Siz oradan kaç kere alışveriş ettiniz?" şeklindeki agresif tavrınızı da beni yanlış anlamış olmanıza bağlıyorum.

Gerçek hedeflerimizden sapan kimse de yok burada, halen herkesin derdi nasıl kümede kalırız, kimden kaç puan alırız hesapları. Sadece "kurumsallık", "şeffaflık" gibi kelimelerin zikredildiği ortamda bu olanlar hiç hoş değil. Bunun üzerine gitmek taraftarlık görevimizdir diye düşünüyorum. Günü kurtarmaktan öte gelecekte benzer rezilliklerin yaşanmaması için çabalamalıyız ki Halil Ağa ve saz arkadaşlarından bir farkımız olsun...

WCS (Worst Case Scenerio) diye bir hadise var. Olabilecek en kötü şey bu sene küme düşmemiz. Bu takım düşse de, kalburüstü oyuncularını kaybetse de an itibariyle bankasya da kafaya oynayabilecek iskelete sahip. 2-3 takviyeyle de bir sene sonra tekrar Süper Lige döner. Ama günü kurtarmak adına ciddi yönetim yanlışlıkları, rezillikleri hasır altı edildiği sürece aynı mantaliteyle yönetilmeye devam ederiz. Sadece şahıslar değişir. Ben bu işin böyle yürümesini hiç istemiyorum. Buradaki haklı veryansına karşı "Panik yapmayın, ben konuştum, Pazartesi açılacak." demenize anlam veremedim. Klübün mağazasına haciz gelmiş, açıklama yok. Siz sanki tepki bastırmaya çalışan bir kişiymişsiniz gibi algıladım ben.

Sürç-i lisan ettimse affola...

Gayet güzel yazmışsın.Af dileyecek bir şey yok bana göre.Esas özür dileyecekler ses yok. Çıkıp anlatsınlar bakalım koca mağazaya nasıl haciz geldiğini.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 149150151152153 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır