eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 148149150151152 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2009 saat 18:25
@scorpio
 abi cefasını çekmişin bu takımın sırası geldi bizde çektik, sefa sürmeye gelmişken vakit boşver verilen sözleri sefanı sür derim hoşçakal
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2009 saat 18:43
Alıntı yapılan EsEsMania

Alıntı yapılan banner

@EsEsmania;

O zaman felaket tellallığı yapıyorsunuz demeyeceksin. Sen öyle dersen üstüme alınır cevabını yazarım. Ortada öyle birşey olmasa ben de yazmam zaten. Sorunu da mümkün olduğu kadar minimize ederek yazdım. Yoksa durum ürünlerin haczedilmesinden çok daha vahim durumda. Saygılar.

Üstadım alibeyWink
Ben felaket tellallığı yapıyorsunuzu bazı yazılarda yazılanlara istinaden ve geçmiştede yaşanmış bazı olaylara dayanarak sonuçları görmeden, varsayımla ve farazalarla cevp yazan abilerimize, kardeşlerimize veya kısacası ESESli gönüldaşlarımıza serzenişte bulunmak amaçlı yazdım, bakın ne güzel ifade etmiş Bahr geldi karlar eriyecek ve her şey meydana çıkacak, ben şahsım adına şunu belirtmek isterim
EsStoreden daha çok ESES le alakalı kısmı şimdilik daha fazla ilgi odağı görelim,
Kimse sezon sonunu tahmin edemez şimdiden, ama bazı yazılanlar o gün geldiğinde (Allah Göstermesin İnşallah bize birdaha diğer ligleri) onların yazdıkları olacak da şimdiden ver yansın yapılması yanlış demek değilmi sizlerce de,
İlgimiz odak noktamız içerde ve dışarda değişik kendimize ait olan kareografiler tasarlayalım ve değişik tezahuratlar oluşturlarım olmalı, tamam ligin dibi göründü 9 maç kaldı ama ligin dibi bize görünmemesi ve dibe oturmamızı gerektirmez.
Bırakalım Pazartesi günü neler olacak. Feneri yendiğimizi düşünsenize hemde öyle bir şenlik yaşanır ki, Şehrimizde kimsenin aklına EsStore gelmez bile,
Yani Önemli olan ESESimin şanlı geçmişine layık yerlere getirmek ve getirilmesini sağlamak
Projeler kapsamında da yönetime gidilmesi ve ARGE de görev alanlara biz sen ben hepimiz desteklemeli,
Eğer kırıcı olduğunu sandığınız cümlelerim varsa olduysa da özür dilerim.
Benim Derdim ESES
Benim Sevdam ESES
Benim Aşkım ESES
Gerisi Boş Heves

EsEsmania bu ve bundan önce yazdıklarından hiç bir şey anlamadım.
Ben biraz anlayış özürlüyüm kusura bakma.
Ama birazcık beynim var oda senin sayende sulandı.
Hele hele Yani Önemli olan diye başlayan lafını okuyum okuyum içinden çıkamıyorum.

Yukarı
emreses Liste gör
Yazar

Emre VARCAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı emreses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2009 saat 19:06
Yönetimin, özellikle başkanımızın vizyonsuz biri olduğunu, Eskişehirsporumuza çok fazla birşey katamayacağını seçildiği gün söylemiştim, Adamın karakteri bu sadece idare eder, ileri götüremez, günü kurtarır, siyasete zemin yapar,  Kredi kartı bile geçmeyen mağazada yaşanan sorunlar  başkanın ve yönetimin karakterine dair canlı küçük bir örnektir.
Eskişehirliyim,Eskşehirsporluyum
Yukarı
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
  Alıntı AYDIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2009 saat 19:18
yaaa yazılacak, çizilecek o kadar çok şey var ki
biz burda boş yere kendi kendimize laf yetiştiriyoruz..
kulübümüzün başındaki değerli yöneticiler mal varlıklarını
başkalarının üzerine devrede dursun, store yalandan tadilata
sokulsun, bizim paralar havada uçsun.. felaket tellallığı yapmıyoruz,
senaryo da yazmıyoruz sade ve sadece içinde bulunduğumuz sıkıntıları
dile getiriyoruz, anlatılanların hepsi yaşanmış gerçeklerdir.. store kapatılmadı
desek kendimizi kandırmayacakmıyız.. her gün önünden geçiyorum bildiğin kapalı
işte bunu söylemek mi felaket tellallığı..? Yapmayın lütfen gerçeklerle yüzleşelim biraz..
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
memati Liste gör
Yazar

kazım
Yer: Turkey
  Alıntı memati Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2009 saat 20:37
Alıntı yapılan zafer222

@scorpio
 abi cefasını çekmişin bu takımın sırası geldi bizde çektik, sefa sürmeye gelmişken vakit boşver verilen sözleri sefanı sür derim hoşçakal

adamlar birşey biliyo ki anlatıyo zfer kardeşim...boşver falan demekle olmaz bu işler ..boş verirsen 2 sene sonra yine sapancaya zonguldaga deplasman yaparsın...
Herkez Gider Biz Kalırız...NEFER

Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2009 saat 20:40
Bazı şeyleri ne zaman konuşacağız? Kongrede mi? Yani kongrede çıkıp birileri bazı konuşmaları yapabilecek mi? Burada bazı kişiler çok şey biliyorlar, bunun farkındayız. Her şey buraya yazılmayabilir yada zamanı vardır, bunun da farkındayız ancak neye yarayacak bu bilinenler ya da ne zaman konuşulacak bazı şeyler, şu kara kaplı defterler ne zaman açılacak? Çünkü bazı şeylere göz yummak, bazı yalanlarla uyutulmaya çalışılmak, şanlı kulübümüzün böyle yönetildiğini görmek canımı acıtıyor.

Ey dervişler! Çilehanelerden çıkın ve artık halka gerçekleri anlatın, halkı etrafınızda toplayın. Daha kırk yıl olmadı mı?

YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2009 saat 21:27
Küçücük store' yi doğru dürüst yönetemeyenler Eskişehirspor' u yönetiyor ya en acısıda bu ConfusedCry
Yukarı
skandaL23 Liste gör
Yazar

atakan gökçe
Yer: eskişehir
  Alıntı skandaL23 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2009 saat 22:00
akadaşlar üzülerek söylüyorum store ye haciz gitmiş ve benim duyduğum 3000 adet e yakın formaya haciz yapılmış dahasını bilmiyorum gözümle gördüm çok üzgünümmm
KaLSaDa SoN NeFeS YiNeDe EsEs
Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
Yer: antalya
  Alıntı çamyuva Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2009 saat 22:04
Sayın Bakandan destek almış halimiz bu ise bir de almasak demek ki futbolcuların giydikleri formalara da haciz gelecekti.Hafta sonu Fener maçına da atletlerle çıkarlardı.. Şaka gibi ya. Eskişehirspor kimlerin eline kalmış...AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2009 saat 23:30
işin ilginci şu bizim felaket tellallığına meraklı eyrel basınımızda haber çıkmadı sanırım bu konuda. takip etmiyorum kendilerini ama çıksa heralde buraya koyardı birisi. yönetimde açıklama yapmıyor. gerçekten tadilat olsa çağırırsın yada ararsın bi gazeteciyi gerekli demeci verirsin hepimiz öğreniriz ne olduğunu.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 148149150151152 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır