eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 142143144145146 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
Online Durum: Offline
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2009 saat 00:42
Sıradan bi Gs macı için atkı t-shirt isteyenler ya Eskişehirsporumun buyuklugunun farkında degil yada ben Eskişehirsporumu cok buyutuyorum ...
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2009 saat 02:10
Alıntı yapılan SaMeT

Sıradan bi Gs macı için atkı t-shirt isteyenler ya Eskişehirsporumun buyuklugunun farkında degil yada ben Eskişehirsporumu cok buyutuyorum ...

rakipler arasında bu tarz kızdırma amaclı urun cıkarıldıgından haberin olmayabilir. mesela 4-3luk bjk-fb macından sonra bjknın cıkardıgı 1 numaralı pancu formasından.

maclardan sonra bu tarz urunler cıkarılabilir mesela 4-3luk denizli macı ile ilgili elinde bir hatıra olmasını isemezmiydin?

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2009 saat 02:35
Alıntı yapılan esaf

Alıntı yapılan SaMeT

rakipler arasında bu tarz kızdırma amaclı urun cıkarıldıgından haberin olmayabilir. mesela 4-3luk bjk-fb macından sonra bjknın cıkardıgı 1 numaralı pancu formasından.

maclardan sonra bu tarz urunler cıkarılabilir mesela 4-3luk denizli macı ile ilgili elinde bir hatıra olmasını isemezmiydin?

Evet bu tip maçlarda bence az miktarda koleksiyon ürünleri piyasaya sunulmalı. Örneğin Denizli maçından sonra arkasında "Erken öten horozun..." şeklinde bir yazı ve dakika 25 skor 0-3, dakika 90 skor 4-3 tarzı bişeyler yapılabilir.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2009 saat 03:31
Alıntı yapılan esaf

Alıntı yapılan SaMeT

4-3 lük fb-bjk macıyla bu bir mi allah askına onun espri olcak cok noktası vardı bunun hiç bişeysi yok .. Duyanda fb,bjk,gs her galibiyetinden sonra cıakrtıyo sancak ..

Denizli macı bi derece olabilirdi cunku işin Espirisi vardı ama Gs macı sıradan bi lig macı oldu fazlası degil ..

Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2009 saat 03:55
sıradan bir mac oldugu konusunda haklısın. 1o kişi kalmamıza ragmen galibiyet almamız dısında anormallik yok.

ama talep varsa arz etmek gerekir. yada soyle soyleyim gs macı ile ilgili cıkabilecek bir urun denizli macı ile ilgili cıkabilecek bir urunden fazla satardı. ulkenin gercekleri bunlar.

neyse zaten bosa tartısıyoruz. bir gun sahamızda barcayı 1o-0 yensek bu yonetim onu bile paraya ceviremez...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2009 saat 13:19
Dün stadın oralardan geçerken mağazamızın bomboş olduğunu gördüm...

Tadilat nedeniyle kapalıymış...Smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2009 saat 13:36
Altı aylık yerin nesini tadilata sokacaklarmış? Çıkar yakında kokusu...
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2009 saat 15:08
bu konuda duyarlı olmalıyız... ben kulüpten açıklama bekliyorum bu konuda...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
ugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
Yer: Bursa
  Alıntı ugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2009 saat 15:26
sanırım  taraftar olarak  ne demek istediğimizi tam anlatamadık galiba, bizler yeni ürünler istedikçe, onlar da showroomu değiştiriyorlar.
Bize dışı değil içi lazım sayın yönetim. Kaliteli ve orjinal ürünler istiyoruz, bedava değil parasıyla istiyoruz.

es es es ki ki ki eski eski es / rüzgar ol, fırtına ol / kaleden kaleye es...
Yukarı
serhat1965 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2009 saat 16:18

Yemin ediyorum Eskişehir'in köklü kuruluşlarından biri olan Çetintaş'ı nasıl yönettiğinizi sorgular duruma geldim senin neyine store işine girmek arkadaşım eline yüzüne bulaştırdın.Burası ESKİŞEHİR burası ANADOLU burada kalitesiz ürünler satıp insanları kazıklayamazsın en başta yaptın değilmi hata duvar saati komedisi dandik ürün komedisi ulan ben kendi salaklığıma yanarım gittik sahip çıkalım istedik ürün aldık misafirlerimiz geldiğinde ilk uğranılası yer yaptık eeee şimdi bunlardan sonra eleştirme hakkını kendimizde bulduk ama değilmiAngry

Sevgilerimle
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 142143144145146 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,891 saniyede hazırlanmıştır