eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 141142143144145 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 03:11
Alıntı yapılan esaf

ETİ FİRMASINA TESEKKUR EDİYORUM.

etiye oncelikle forma sponsporumuz oldugu icin tesekkur ederim. ama kulup icin en son yaptıkları icraat ile benim gonlumu fetettiler.

hasan polatkan migrosun onunde duran tırın yanından her gectigimde kufrederdim. cunku ustundeki logonun bizim logomuzla uzak yakın ilgisi yoktu...

bu utanc abidesi uzun sure orda kaldı ama bugun gecerken tırın etinin sponsorlugunda boyandıgını ve uzerinede orjinal logomuzun konuldugunu gordum...

buyuk ihtimal yakın zamanda tırda satıslar tekrar başlar...

Eğer öyle yaptıysalar gerçekten minnetar oldum...Bir de basın toplantısındaki logoya el atsalar...Tongue
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
gocmen Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: ABD/Seattle
  Alıntı gocmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 08:37
Alıntı yapılan esaf

ETİ FİRMASINA TESEKKUR EDİYORUM.

etiye oncelikle forma sponsporumuz oldugu icin tesekkur ederim. ama kulup icin en son yaptıkları icraat ile benim gonlumu fetettiler.

hasan polatkan migrosun onunde duran tırın yanından her gectigimde kufrederdim. cunku ustundeki logonun bizim logomuzla uzak yakın ilgisi yoktu...

bu utanc abidesi uzun sure orda kaldı ama bugun gecerken tırın etinin sponsorlugunda boyandıgını ve uzerinede orjinal logomuzun konuldugunu gordum...

buyuk ihtimal yakın zamanda tırda satıslar tekrar başlar...

Eti'ye ben de tesekkur ederim.

Ben Amerika'da yasiyorum. Oglum yeni 4 yasina girdi. Bu kis izin icin Turkiye'ye gelirken Tayfun'a (Kasirga) mail attim, acaba kendi cocuklarina formalari nasil aldi diye. Cok sagolsun hem bana, hem de ogluma birer forma almis. Turkiye'ye geldigimde bana iletti. Buradan kendisine tekrar tesekkur ediyorum.

Benim oglan Es-Es-Es Ki-Ki-Ki cekmeyi bilirdi, ama o kadar. Tam olarak bunu niye bile soylediginin farkinda degildi. Eger guzel bir sey olduysa, sevincliysek Es-Es cekilir filan zannediyordu herhalde Smile.

Neyse, formayi aldiktan sonra ogluma bir giydirdim. Adam sevincten cildirdi. Formayi uzerinden cikartmayacak, her yere onu giyecek neredeyse. Amerika'ya dondugumuzde 3'lu cekmeyi de ogrendi. Sonra internetten ben Eskisehir maclarini seyrederken seyretmeye basladi. Kayseri macinin ozetlerini kac kere seyrettik anlatamam. Her seferinde de ayni heyecanla Smile

Simdi, konunun Eti'yle alakasi ne diyeceksiniz. Bir gun anladim oglumun aslinda bu formaya en basta niye bu kadar kapildigini. "Baba", dedi bana bir gun, "ben Eskisehir formasini cok seviyorum". Neden dedim? "Cunku o cikolata gibi!!!" Smile Sagolsun Eti.

Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 11:22
Alıntı yapılan fedo

Galatasaray maçlarının hatırası olarak iki maçında skorunun yazdığı kaşkollar tasarlansa hiç fana olmaz.

Bununla ilgili t-short tasarımı yapılabilirmi acaba.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
fedo Liste gör
Yazar

fedayi bor
Yer: Turkey
  Alıntı fedo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 12:34

Esstore her konuda yetersiz kalıyor hiçbir ürünü cazib hale getirmiyor EsEs imizin çok güzel başarıları var bunların herbirinden tasarım çıkarılabilir çeşit arttırılabilir. Bugün karaborsacılar bile daha iyi işler yapıyor adamlar işin içinde hiç fikrin yoksa anlaş bitanesinle...

Kaliteli ürün isteyenlerede mal olsun ucuz ürün isyenlerede önemli olan taraftarı sevindirmek taraftara ayaklı TL gibi bakmamak
ALAYINA İSYAN
ÖLÜMÜNE ES ES
Yukarı
ugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
Yer: Bursa
  Alıntı ugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 12:57
Yapılacak olsaydı geçen sezon play-off maçları ve şampiyonluk anısına yapılırdı.
Büyük taraftar, imkanları ölçüsünde ne yapabiliyorsa o yapılıyor şu anda.
es es es ki ki ki eski eski es / rüzgar ol, fırtına ol / kaleden kaleye es...
Yukarı
delibalta Liste gör
Yazar

özkan
Yer: Eskişehir-ES
  Alıntı delibalta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 13:50
fırsat buldukça mağazayı geziyorum..ama hemen karşı sıradaki dükkanda daha kaliteli ürünler var..gelde çık işin içindenExclamation
*HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI*
Yukarı
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
  Alıntı AYDIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 17:15

çok yakında koray sporda herkesin hayal ettiği yazlık atkılar satışa çıkacak

Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
ogü es es Liste gör
Yazar

Şahin
Yer: Eskişehir
  Alıntı ogü es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 18:10
Seneye bir firmayla anlaşıp ona versinler.Hem para kazanırlar,hemde bu kadar laf yemezler.
Değil mi beceriksiz Çetintaş.  
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 19:30
Alıntı yapılan desperadomt

Alıntı yapılan fedo

Galatasaray maçlarının hatırası olarak iki maçında skorunun yazdığı kaşkollar tasarlansa hiç fana olmaz.

Bununla ilgili t-short tasarımı yapılabilirmi acaba.
ya ne atkısı ne t- short ü ya bırakın allahınızı severseniz ne zaman satacaklar ki yapsalar bile gs maçı bitmiş herkez kendini sokağa atmış storenin önü ana baba günü millet o mutluğa ne kadarmışı hiç önemli değil deyip belkide ürünlere hücum edecek ana malesef store kapalı!..Angry yazık çok yazık.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
fedo Liste gör
Yazar

fedayi bor
Yer: Turkey
  Alıntı fedo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2009 saat 00:18
İnanın başka bir yerden alırken içim acıyor lakin yapacak bişey yok çünkü daha güzeller
ALAYINA İSYAN
ÖLÜMÜNE ES ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 141142143144145 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır