eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 18:59
Aynı taraftar kitlemiz Saraçoğlu'nda olsun var yaa offf kiii offffWink
samiyendeki tribünü youtube'a atan oldu mu bakıyorum bulamıyorum
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 23:42
14 Şubat'taki şovumuzun bulunduğu resme Fanatik gazetesinin internet sitesinde yer vermişler...

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2009 saat 00:17
Alıntı yapılan es_emre26

14 Şubat'taki şovumuzun bulunduğu resme Fanatik gazetesinin internet sitesinde yer vermişler...

yavaş yavaş ama emin adımlarla geliyoruz,
tribunlerin efendisiyiz işte o kadar:D
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2009 saat 08:47
Son 4-5 yıldır ne radyodan nede tv'den takip edemediğim ilk maçtı. Özel bir durumdan dolayı memleketteydim. Bu şovda emeği geçen (fikir,uygulama,maddi,manevi vs) tüm dostlara teşekkür ediyorum.

İyiki EsEs'liyim, sizlerle gurur duyuyorum. Maç sonunda okul müdürüm, yardımcları ve mesletaşlarım tebrik için aramış, ama telefonum sessizdeydi. Not: Tebrik edenler febe'li. ''gese'den 3 puan aldınız, bizden almazsanız da olur''  diyorlar.Wink Bende ''İstanbul'un avrupası fethedildi, sıra anadolu yakasında'' diyorum

Konuyu dağıttım, tekrar emeği geçenlere teşekkür ediyorum.
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
sedbes Liste gör
Yazar

Sedat
Yer: Turkey
  Alıntı sedbes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2009 saat 09:49
selam arkadaslar'  dun aksam trt3 te gecen haftakii maclarin tamamini veriyorlardi sanirim besiktas maci vardi gunluk programa baktim esesimin maci yoktu, acaba yayinlandida ben mi kacirdim? ilk kez bir maci kacirdim onda da ne guzel galip geldik.
ESES-Gs macinin tamamini nerede ne zaman izleyebilirim bilgisi fikri olan varsa aciklarsa sevinirim, simdiden tesekkurler
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2009 saat 09:59
Sedat bey,
Maçımızın tamamını yarın saat 17:30 dan itibaren TRT 3 ten izleyebilirsiniz..
Yukarı
sedbes Liste gör
Yazar

Sedat
  Alıntı sedbes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2009 saat 10:32
sahin bey cok tesekkur ederim sagolun cok yardimci oldunuz. bastan sonra su zevki bir tekrar yasayalim.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2009 saat 22:58
Alıntı yapılan ZEFEX

Bu muhteşem gösteride emeği olan herkeze çok teşekkürler.Bursa Fb maçında belki 20 defa Fb deplaman tribününü gösteren Lig tv yönetmeni bizi çekmemiş olabilir ama teknoloji sadece onlarda yok.Şovumuzun yaklaşık 2,5 dk.lık videosunu 1-2 gün içinde yükleyip linkini buraya vericem inşallah.

Süren doldu Zafer abi...Big%20smile

Videoyu merakla bekliyoruz...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 14:17

Ali Sami Yen'deki koreonun yapım aşaması ve sonuçta ortaya çıkan görüntünün bütün fotoğrafları eklenmiştir...

Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 15:32
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan ZEFEX

Bu muhteşem gösteride emeği olan herkeze çok teşekkürler.Bursa Fb maçında belki 20 defa Fb deplaman tribününü gösteren Lig tv yönetmeni bizi çekmemiş olabilir ama teknoloji sadece onlarda yok.Şovumuzun yaklaşık 2,5 dk.lık videosunu 1-2 gün içinde yükleyip linkini buraya vericem inşallah.

Süren doldu Zafer abi...Big%20smile

Videoyu merakla bekliyoruz...
Emre çok haklısın ancak işlerim çok yoğun olduğu için bir türlü teleondan aktarımı yapamadım en geç yarın bitirecem bu işi inşallah.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır