eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 320>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
aztek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILMIŞTIR

Akif
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı aztek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2007 saat 00:47
bu memleket bizim, bu memleketin ekmeğini yiyip bu vatana ihaney edenler defolun lan yada adam gibi çıkın beeeeeee sinsi şerefsizler içim yanıyo şehitlerimize allah rahmet eylesin.
ŞAMPİYON ESESİM NE İSTERSEN İSTE BENDEN
Yukarı
aztek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILMIŞTIR

Akif
Yer: Ankara
  Alıntı aztek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2007 saat 00:51

Kim bu vatan uğruna olmazki feda

Şüheda fışkıracak toprağı sıksan şüheda
len şerefsiz pkk ve onun yalakası dtpli ve ona oy veren ve destekleyen orospu çocukları siz kaç kişiyseniz biz onun on misli bu vatan için ölmeye hazırız . Kahpenin doğurdukları az kaldı soyunuz tükenecek adınızı anan tarih kitapları bile bulunamayacak onun bunun ***leri.   
ŞAMPİYON ESESİM NE İSTERSEN İSTE BENDEN
Yukarı
emres26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Dur
Yer: Germany
  Alıntı emres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2007 saat 00:55
allah rahmet eylesin...

Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2007 saat 01:08
YETEEEERRRRRR artık.Böyle bitmeyecek şerefsizler.topyekün girelim dağlara.YA İSTİKLAL YA ÖLÜM.  YAZIK ORDAKİ VATAN EVLATLARINA.
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2007 saat 01:13
Onlara sadece tek kelime diyorum kifayetsiz kalsa bile ŞERREFSİZLERRR......
Şehit olan O 13 Aslan parçasınada Allah'dan rahmet yakınlarına sabır diliyorum.
Sizler rahat uyuyun arkanızdan gelen değil 13  13bin Aslan parçasıda kanınızı yerde bırakmamak için sabırla sıranın kendilerine gelmesini bekliyorlar Cry
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2007 saat 01:19
Alıntı yapılan ESKİCE

Yarım saat kadar önce öğrendim inanamıyorum içim sızlıyor 13 şehit 13 yüzü bir daha gülmeyecek ana....Daha üç ay öncesine kadar kardeşim bolu komando tugayında görevli idi belkide onun yetiştirdği askerler şehitler belki ordan arkadaşı astsubay ne biçim bi düzendir ne biçim bi politikadır ne biçim insanlıktır ne biçim bi şerefsizliktir bu köpeklerin hakkından ne zaman geleceğiz ne zaman son bulacak hiç aklım almıyor.

Yaktın bizi yüzde 46 içimiz yanıyor yaktınız bu vatanın yüreğini 1 torba kömüre bes paket makarnaya değiştiniz helal olsun sizlere.
   ESKİCE sana tamamen katılıyorum.şehit olan askerlerin görev yaptığı yerde askerliğimi yaptım.sinirden uyuyamıyorum.Yazık o 13 vatan evladına televizyonlar dansöz oynatıp dursunlar kimileri de en lüks lokantalarda iftar ziyafetleri versinler.ÇOK YAZIK...
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2007 saat 01:25
13 Şehid daha verdik vatan için.Hepimizin yüreği yanıyor.Giresun galibiyeti yarım kaldı içimizde.Bunun sınırötesi operasyonu falan kalmadı arkadaş.Zaten bölgeye çekilmek için türlü oyunlar oynanıyor.Baş aktör Abd,israil.  Pkk ise taşeron,piyon.
 Ayrıca İrana yapılacak saldırı için Türkiyeyi yanına alamayan Abd ve İsrail eliyle istikrarımızı bozmaya yönelik eylemler düzenleniyor.İzmir,avcılar,şırnaktaki hain pusu.
  Önceki gibi peşmergelerin ve pkk nın elinde basit silahlar yok.Modern silahlarla 7-8 aylık eğitimli askerlerimizi bölgeye çekerek dünyada yenilmez bilinen ordumuzun gücünü kırmaya yönelik tezgahlar planlanıyor.
  Durum sınır ötesinden çok topyekün savaşa doğru yol alıyor.Bizler ise vur patlasın çal oynasın tüketim çılgınlığındayız.
  Kendine vahiy geldiğini iddia eden bush ve avanesi Armagedon a yürüyor.
 Topyekün tek yürek olma zamanıdır.
   ALLAH Şehitlerimize Rahmet eylesin.Kahraman ordumuzun ve asil milletimizin başo sağolsun.Gazilerimize de acil şifalar diliyorum.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı murattan26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2007 saat 04:11

BÜTÜN ŞEHİTLERİMİZE ALLAH RAHMET EYLESİN.BU ŞEREFSİZ apo picleri yine azdı niye hala bekleniyoruz bu şerefsizleri öldürmemek icin onlar benim gözümde bir canlı varlık bile değiller KAHROLSUN pkk KAHROLSUN dtp KAHROLSUN abd BEN VATANIM İCİN CANIMI SEVE SEVE VERİRİM BİZ TÜRK EVLADIYIZ BUNLAR BİZİ YILDIRAMAZ.ARKADAŞLAR ALTAY MACINDA 5DAKİKA TERÖRÜ LANETLİYEN TESAFURAT YAPALIM HER GÜN SEHİT VERMEK İYİCE BENİM MORALLİMİ BOZUYOR YETER ARTIK!!!!!!ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2007 saat 04:16
Şırnak'taki saldırıya sert tepki  
Şırnak'ta askeri konvoya düzenlenen saldırıda 13 askerin şehit olması sonucu devletin zirvesi ve muhalefet partileri, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'a başsağlığı dilediler.
mynet

ACABA BAŞSAĞLIĞI DİLEYENLERİN İÇİNDE O ŞEREFSİZLERE TERÖRİST DEMEMEYİ KENDİLERİNE SLOGAN EDİNEN, DAĞDAN LEŞLERİNİ ELLERİYLE İNDİREN O ŞEREFSİZLERİN MECLİSTEKİ UZANTILARIDA VARMIYDI Angry
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2007 saat 04:27
Bütün sehitlerimize Allah rahmet eylesin.
Bunlari yapanlarla ve onlara terörist diyemeyenlere yazmak istediklerim sayfalara sigmaz.......
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 320>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır