eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 01:32
Arkadaşlar farkındayım sitemiz çok popüler. Hemde böyle bir kaygısı olmamasına ragmenSmile. diger anadolu klüplerininde bizim yanımıza yaklaşamaması normal çünkü anadoluda en fazla tatarftarı olan kulubüz. ancak benim demek istediğim dahada popüler olması için elimizde fırsat varsa bunu değerlendirelim. elimizdeki ile yetinmeyelim. en iyisi bile olsak daha iyisini yapalım. evet bende farkındayım biz daha iyisini yapana kadar en iyisi buClap. ama şunuda unutmayalımki bu sitenin ulaşacagı herhangi bir kişi eses taraftarı olmayabilir. ancak burdaki ortamı gördükten sonra eminim burdan etkilenecektir. taraftarımız olmasa bile en kötü ihtimalle sempatizanımız olacaktır.kötümü?
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 09:45
Alıntı yapılan tnt

Bu son bir haftada valla insan üstü bi performans helal olsun... 
Eskişehirsporlulara yakışan da budur. Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 10:03
Yeni bir başlangıç.Yenilikler iyidir.Üyeliklerde de bir reset olmuş.
Öncekine alışılmışlıkta vardı tabiki.Ama elbetteki emeği geçenler bunu "iyininde daha iyisi" anlayışı ile düşünmüşlerdir eminim.
 Sitenin,bu sezonda ,geçen sezondanda daha yoğun olacağını düşünüyorum.Fakat sitenin maddi desteklerde alması taraftarıyım.Özellikle işadamlarımızın, .........A.ş ES-ES e Başarılar Diler türünden reklamları logoları ile neden olmasın.
 Süper Lig yolunda hep beraber Başarılara.....
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
anadolu_fatihi Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 11:16

Ana sayfa Ters Köşedeki başlık (Düşme Riski Kalktı)  moral bozucu. Lütfen oraya yeni bir makale koyun.

Yukarı
EraY Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray şenver
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 16:07
Bu yeni forumda BADİ diye birşey var  birilerini ekleye biliyoruzama bu ne işe yarıyor acaba??
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 21:40
Sanırım benden önce bazı arkadaslarımız da dile getirmişlerdir bu konuyu. Ancak ben bir kez daha gündeme getirmekde fayda gjörüyorum. bir arkadaşa hitaben bir yazı yazacağım. Ona nasıl hitap etmem gerektiğini anlayabilmek için profil bölümüne bakıyorum. Ne yazıkki kendisine ait hiç bir şey bulamıyorum. Ne adı var, ne de yaşı. İsmiyle hitap etmek istesek Mesela "Hüsnü Bey" demek istesek diyemiyoruz. Kardeşim, dostum, ağabey, arkadaş şeklinde hitap etsek en azından diye düşünüp yaşına bakıyoruz o da yok.

İsim ve yaş belirtmenin bence hiç bir sakıncası olamaz. Forum yöneticilerimizin de bu konuda yaptırım uygulamalarını önereceğim ben. Profilin de isim ve yaş belirtmeyen gönüldaşlarımızı uyarıp en azından bu bilgiler girene kadar üyeliklerini askıya alalım.

Saygılarımla...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 22:02
Selahattin abinin söylediklerine katılıyorum.Bu olayın olmasını isteyen epey bir kullanıcı var,umarım dikkate alınır yada gerekli bir açıklama yapılır.

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
esesli_oguz Liste gör
Deneyimli Yazar

oguz savas
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 22:05
+1965

Boğazın Kırmızı Şimşekleri /OGUZ SAVAS
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 07:17
Oncelikle basta Mehmet ve moderatorlerimiz olmak uzere foruma emegi gecen herkese gonulden tesekkurler. Benim de forumu daha kullanisli (user-friendly) kilacak nacizane birkac onerim olacak:
**
1- Forumun en ust sol kosesinde yeralan "Forum Giris" link'i aldatici olabiliyor. Ben her o linki tikladigimda "acaba kullanici adimi ve sifremi de girmem gerekecek mi?" diye tereddut ediyorum. Belki zamanla alisacagim ama yeni kullanicilarin bircogu bu yanilgiya dusecektir diye dusunuyorum acikcasi. Bu sebeple, bu "Forum Giris" yazisini "Forum Ana Sayfa" veya "Forum Tum Basliklar" seklinde degistirebilirsek iyi olacak gibi.
2- Yine en ustte yeralan baglanti menusunun sag tarafindaki tum baglantilar (link'ler) Turkcelestirilmisken, Sikca Sorulan Sorular bolumu "FAQ" seklinde Ingilizce haliyle kalmis. Bunu da "SSS" seklinde degistirebiliriz. 
3- Mesajlarimizi yazdigimiz kutularin ustunde yeralan "Mesaj secenekleri" menusunde 3 secenek sunulmus ve bu 3 secenekten ikisi (Cevapla ve Alinti yap) Turkcelestirilmisken, ucuncusu (Report Post) orjinal Ingilizce haliyle kalmis. Bunu da "Mesaji forum yonetimine bildir" veya kisaca "Mesaji ihbar et" seklinde degistirebiliriz.
**
Bu arada Selahattin abinin onerisine de katiliyor ve forumumuza emek veren herkese calismalarinda sonsuz basarilar diliyorum.
Mete
Yukarı
semihk Liste gör
Deneyimli Yazar

semih
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 14:55
4 yıllık kullanıcı idim ve bir anda 4 yıllık kullanıcılığım kayboldu gitti silbaştan oldu hepsi. mesaj sayılarımız kayıt yılımız rütbemiz yeni foruma yansıtılacak mı? diye merak ediyorum.
Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır