eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 12:13
Şahin abi ;

Fondaki müziğin azcık da olsa bir hikayesi var...Pankartı yaparken okulu kıran,bazı şeylerden fedakarlık edenlerimiz vardı,muabbeti açılınca aklıma geldi birden görse nasıl sevdiğimizi melekler ağlar diye,o andan itibaren kafamda hazırdı klip :)

Semih hocam ;

Mesaj attım cevap bekliyorum Cem abi alacaktı pankartı...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 12:56
emeğinize sağlık, cennetlik adamlarsınız; helal olsun dostlar...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 13:25
Şu emeğe bakar mısınız yahu yüreğinize sağlık, ellerinize, emeğinize sağlık... 
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 14:26
Alıntı yapılan es_formen

bakıyorum herkes (çok süper şov yaptık)gibilerinden tavırlar içinde.eyvallah güzeldi,hoştu deplasman taraftarının süper ligde yapmadığı bir gösteriydi.ANCAK;O PANKARTLARI HAZIRLAYAN KARDEŞLERİMİZE VE ONLARA MADDİ MANEVİ DESTEK OLAN ARKADAŞLARA hak vermemek elde değil.bir kere düşünmek lazım.bu arkadaşlar bu özveriyi niye gösteriyor.yüreklerde bir sevda var ESKİŞEHİRSPOR ve bu sevdaya biraz renk katmak amaçları.bu kadar vurdumduymazlık olmamalı,sezon başından beri yapılan organizasyonlarda hep aynı isimler var malesef.birde üstelik yardım edende yok.herkes harala gürele peşinde,adam sendecilik ön safhada.bu arkadaşların sitemlerini anlıyor ve sonuna kadar hak veriyorum.14 şubattaki çalışma bittikten sonra işin sonunda sadece lay lay yapmaya gelen (hadi şuraları temizleyelim)dendiğinde arkasını dönüp duymamazlıktan gelen gençlerimizi gördükten sonra,yaşananları anlıyabiliyorum.yazık olmuş onca kumaşa.
lütfen bu konularda daha dikkatli olmaya özen gösterelim arkadaşlar.birlikten kuvvet doğar.

Bu konu hakkında paylaşmak istediğim çok şey var.  Öncelikle şunu söyleyelim. Önce kafanızda, sonra bilgisayar ekranında tasarladığınız bir şeyin gerçeğe dönüştüğünü görmek gerçekten büyük bir keyif. Ama bütün yük bir kaç kişinin omuzunda kalınca gerçekten yorucu oluyor. Maddiyatını ve maneviyatını geçtim, ama organizasyon öncesi ve sonrası gerçekten ciddi bir fiziksel yorgunluğa sebep oluyor.

Daha kafamızda yapmayı tasarladığımız çok şey var aslında. Ama bu işler ekip işi. Genelde dünyada bunun uygulamalarına baktığımızda bu tip organizasyonları tribün gruplarının yaptığını görürsünüz. Türkiye'de bu işi ilk yapanın Ayder Grubu olmasına rağmen, malesef yeni jenerasyon  tribün grupları bu işlere kafa yormuyor.

Bizler daha güzel şeyler yapmaya hazırız. Pek çok fikir var kafamızda. Örneğin banner ile ayrı şehirlerde olmamıza rağmen neredeyse 7 /24 msn başında ne yapacağımı konuşuyoruz. Eskişehir'den sürekli bu işleri konuştuğumuz kardeşlerimiz var.  İstanbul ekibi olarak her görüşmemizde muhabbetin ana teması bu oluyor. Pek çok projeyi de  "anahtar teslim"  hayata geçirebiliriz. Ama asıl yük stada girip operasyonun başladığı noktada . Bu noktada destek alacağımızı hissettiğimiz anda çok daha görkemli işlere imza atabiliriz.

Ayrıca bizler taraftar profilinin zaman içinde değişeceğine de inanıyoruz. BandoESES bu konuda bir adımdı ve tribünlere bir renk geldi. ASY'de bu sezonunun 3.kareografisi yapıldı. Bizler tribünün ve tribüncülüğün özellikle genç jenerasyon için güzel bir hobi olmasını, Eskişehirspor taraftarı olarak omuz omuza birşeyler yapmanın keyfine varmalarını istiyoruz. Bir maçta yaptıkları şovla, bir başkasında yaptıkları tezahuratla maçı aldırmasıyla, gündeme oturmasını ve bunun hazzını yaşamalarını istiyoruz. Ben ve benim çevremdeki dostlarım bunu pekçok defa yaşadık.  Ben çevremdeki gerçek dostların çoğunu bu tribünlerde tanıdım.  Bu tip organizasyonların artması taraftarın birlikteliğini pekiştireceğine inanıyorum. Bu yüzden özellikle daha genç arkadaşların bu tip organizasyonlarda gönüllü olmalarını diliyorum.
"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 14:55
Güçlü kardeşim,eline,emeğine,diline sağlık.İyiki varsın,iyiki ESES'lisin..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
  Alıntı AYDIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 15:08
güçlü abiyle, müjdat abiyle, emre kardeşimle daha güsel kareolara...
her zaman destekçiniziz depo açık anladın sen emre :)
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 15:08
Şeritlerin akıbetini öğrenmek için Türker de ben de Ali Sami Yen Stadyumu'nu arıyoruz şu ana kadar görüşme sağlanamadı. Dilerim atılmamıştır. Kimimizin okulu kimimizin iş zorunluluğu içinde ilgilenmeye çalışacağız.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 15:13
Kulüp merkezi bile telefonları açmıyor, Galatasaray'ın yaşadığından şüphe duymaya başladım LOL
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 15:18
Mehmet Ali Abi,
İyi dileklerin için teşekkürler.
Ben bu iyi dileklerini şahsım adına değil, bizler gibi düşünen tanıdığım ve tanımadığım herkes için kabul edeyim. Ne zaman bu düşünceye sahip kişilerin sayısı artarsa o zaman amacımıza ulaşırız.

Bu arada bir dip not yazayım. Bir önceki yazımı tekrar okuduğumda Bando ESES için de çalışmış gibi bir anlam çıkmış. Bu konuda şahsen bir çalışmam olmamıştır. Ama son derece takdir ettiğim, her zaman zevkle izlediğim ve tribünlere renk getiren bir oluşum olduğuna inandığımdan dolayı bahsettim. Yanlış anlaşılma olmaması için açıklama ihtiyacı hissettim.
"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
akkoray Liste gör
Deneyimli Yazar

Koray
Yer: Turks and Caicos Islands
  Alıntı akkoray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 15:22
Başbakan Güçlü Smile
"Meftunuyuz Hayranıyız"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,031 saniyede hazırlanmıştır