eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
Online Durum: Offline
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 19:49
Alıntı yapılan ES_Kadir

Evet , ne yazıkki şeritleri orada bırakmak zorunda kaldık sadece büyük pankartımızı getirebildik . BKŞ acaba o pankartaları alabilir mi stada gidip ?

şeritleri mi? çoktan çöpe gitmiştir onlar sanmıyorum hala duracağını..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 19:51
ÇARKIFELEKTE MEHMET ALİ ERBİL ESESİMİZİ TEBRİK ETTİ. gese yi YENDİK DİYE.GURUR VERİCİ Bİ OLAY
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
tango26tr Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Yer: Karamürsel
  Alıntı tango26tr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 19:59
helal olsun size.. ellerinize, emeğinize sağlık...ClapClapClapClapClap
Eskişehir, Eskişehir Anadolu Yıldızı
Helal olmaz, saldırmazsan; hakkı bu taraftarın.

Bu şehirde doğanların, tek aşkısın Es-Es'im,
Başka renge yer yok kalpte; tek sen varsın Es-Es'im..
Yukarı
oldcity Liste gör
Yazar

Serhat
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oldcity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 20:09
elinize emğinize sağlık,gurur duyuyorum sizler gibi bir taraftarlarla aynı saftayım...
BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 20:23
Bu bizim tribünümüz

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63635F61645F6361616A5163616B64616B646672A479A672.jpg

Bu da River Plate tribünü

http://www.riverplate.com/foto/albums/velezriver-2009/100-hinchada04.jpg

İnşallah aradaki fark yakın zamanda kapanacakThumbs%20Up
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 00:07
Alıntı yapılan turker

Alıntı yapılan ES_Kadir

Evet , ne yazıkki şeritleri orada bırakmak zorunda kaldık sadece büyük pankartımızı getirebildik . BKŞ acaba o pankartaları alabilir mi stada gidip ?

şeritleri mi? çoktan çöpe gitmiştir onlar sanmıyorum hala duracağını..

Ya kaldıysa ??? Tongue

Bu arada Müjdat abi ve Kerem'e ilave olarak ;

O kadar değişik insanlar var ki içimizde anlaşılır gibi değil..! Yukarıda şeritlerin başı için görev dağılımı yapıyoruz,büyük pankart açılıyor tam şeritler aşağıya inecek adamlar uçuyo gidiyo...

Bir şekilde şeritleri aşağı kısma ulaştırıyoruz,af edersiniz hayvan gibi asılıyorlar yırtılsın diye ve nitekim sabitlediğimiz üst kısımlar koptu ve elimizle tutmaya çalıştık zor zar...

Bu arada sol tarafın daha düzgün çıktığını görüyoruz orası iğne atsan yere düşmeyecek nitelikteydi sahayı gören yer olduğu için...Benim de bulunduğum skorboard tarafı ise sahayı görmediği için bomboştu ancak o kadarını yapabildik...

İlk yarı bitti 10*10luk pankarta baktık eşek ölüsü gibi Ouch Maçtan sonra herkesin yardımıyla bütün şeritleri Eskişehir'e getirip değerlendirebileceğimizi sanıyorduk ki kimsenin umrunda değildi şeritler...Bir başka açıyla da YOULA'nın 30 cm bizim 10larca metrelik şeritlerden daha önemliydi...Ouch

Pankart el emeği olduğu için belki biraz duygusal davrandık ve bunu burada bırakamayız diyerek 5-6 kişi ıslak pankartı taşıdık otobüse...

Bu arada biz pankartı taşırken bazı tanıdığımız insanlar beni görmesin de o pis pankartla uğraşmayayım dercesine yüzlerini bizden kaçırdılar...

Sağlık olsun..!Clap

Siz ÖVÜNÜN bazıları dövünsün...Wink

Çok dertliyim söyleyecek çok şeyim var,Allah'tan galip geldik,şov başarıya ulaştı onun için susuyorum...Dead
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 00:16
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Bu bizim tribünümüzhttp://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63635F61645F6361616A5163616B64616B646672A479A672.jpgBu da River Plate tribünühttp://www.riverplate.com/foto/albums/velezriver-2009/100-hinchada04.jpgİnşallah aradaki fark yakın zamanda kapanacakThumbs%20Up

River Plate taraftarinin biraz daha calismasi lazim farki kapamasi icin
"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 00:23
Bu da ortak bir forum sitesindeki taraftarların görüşleri ;

Gsli bir taraftar ;

O tribünde yapılası en iyi şeylerden,emeği geçenlere tebrikler.
Es-Es yavaş yavaş bu işlerde ilerlemeye başlıyor alışılagelmiş koreo çalışmalarının dışına çıkmaya başladı devamının gelmesi dileğiyle.

Bjkli bir taraftar ;

eskişehirli arkadaşlara helal olsun o tribünde yapılabilecek en iyi kareogrofiyi yapmışlar gurur duydum türk tribünleri adına emeği geçenlerin,o tribünde kareogrofiye katılanların elleri dert görmesinki bu gibi kareogrofileri tekrar tekrar görebilelim..
tekrar tebrik ederim..

Gsli bir taraftar ;

eses'li arkadaslara tebrikler. sami yen'in deplasman tribününde yapılmıs en iyi görsel şovdu.

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 00:23
Alıntı yapılan scorpio

River Plate taraftarinin biraz daha calismasi lazim farki kapamasi icin

Ben onlar için söyledim zaten, Güçlü ağabeyBig%20smileLOL
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 00:25
Bu da pankartın altı :)

Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır