eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 320>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Barbaros Liste gör
Usta Yazar

Halil Yaz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Barbaros Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2007 saat 23:36
Bir anda duyunca şoke oldum.Şehitlerimize Allahtan rahmet ,anne,babları ile yakınlarına sabır diliyorum.Yüce milletimizin başı sağ olsun.
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2007 saat 23:45
Alıntı yapılan bozturk

Şırnakta bir askeri birliğe düzenlenen salıdırıda 13 askerimiz şehit olmuş.Angry

www.haber7.com/haber.php?haber_id=273066

Allah(c.c) yakınlarına sabır versin.Başımız sağolsun.

Şu mübarek günlerde bunları ALLAH bildiği gibi yapsınAngry
Şehit olan MEHMETÇİKLERİMİZİN yakınlarına ALLAH sabırlar versin...
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2007 saat 23:47
ne menem şeydir demokrasi, mecliste neleri barındırıyor. geçen hafta dağdan toplanan leşleri yıkayan eşkiya yardakçıları acaba bu şehitlerle ilgili bir taziye mesajı yayınlayacak mı çok merak ediyorum? aslında merak etmiyorum, zira şu aralar imralıdakinin şartlarını iyileştirmeye çalışmakla meşguller...
KKŞ
Yukarı
ESKİCE Liste gör
Yazar

uğur eskice
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESKİCE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2007 saat 00:03

Yarım saat kadar önce öğrendim inanamıyorum içim sızlıyor 13 şehit 13 yüzü bir daha gülmeyecek ana....Daha üç ay öncesine kadar kardeşim bolu komando tugayında görevli idi belkide onun yetiştirdği askerler şehitler belki ordan arkadaşı astsubay ne biçim bi düzendir ne biçim bi politikadır ne biçim insanlıktır ne biçim bi şerefsizliktir bu köpeklerin hakkından ne zaman geleceğiz ne zaman son bulacak hiç aklım almıyor.

Yaktın bizi yüzde 46 içimiz yanıyor yaktınız bu vatanın yüreğini 1 torba kömüre bes paket makarnaya değiştiniz helal olsun sizlere.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2007 saat 00:08
Ulan hükümet AB lilerin orasını burasını öpeceğine taslakla maslakla uğraşacağına terör olayını hallet biz bu kadar aciz bir ülkemiyiz neyi bekliyoruz neyi daha ne kadar şehit vereceğiz meclise kadar giren bu adi köpeklerin ne zaman kökünü kazıyacağız Atamızın ve şehitlerimizin kemikleri sızlıyor.

Şehitlerimize Allah'tan rahmet acılı ailesine de başsağlığı diliyorum.
Yukarı
alosis Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: ankara
  Alıntı alosis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2007 saat 00:14
İÇİM KAN AĞLIYOR....BUNLARI YAPANLARI ALLAHA HAVALE EDİYORUM
eses taraftarı tüm Türkiye'ye örnek olmalı
Yukarı
cagdas_sut_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Çağdaş
  Alıntı cagdas_sut_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2007 saat 00:16
şerfsiz köpekler aynı köpek soyu gibi 10 tane 12 tane doğuruyolar o.çocukları ama sonunuz gelecek biz türklerle uğraşan herkes gibi sizinde sonunuz gelecek sabırlar taşıyor artık kahpenin çocukları... en iyi kürt ölü kürtdür...
ANADOLU YILDIZI GERİ DÖNÜYOR... KIRMIZI ŞİMŞEKLER...
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2007 saat 00:17
ıcım yanıyor ulan.kendımı tutamıyorum.savastan farkı ne bunun.ortada savas bız burda beklıyoruz cagırın bızıde bu serefsızlerı allah verdı demyıp gebertelım.sehıt oluncaya kadar ne kadar donmeleyelım.
Yukarı
ati ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Köksal
  Alıntı ati ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2007 saat 00:19
walla hi dogru söliyosunuz Angry buna bi care lazım gerekirse gidip savasığ sehit olalım bizdeeAngry
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2007 saat 00:31
yazıklar olsun o atv denen kanala.sankı turkıyede yayın veren bı kanal degıl.13 vatan evladı gencecık yasında bu serefsızler ıcın sehıt oluyor.ıbo denen sanatcı musvettesının programında gobek atılıyo.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 320>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,357 saniyede hazırlanmıştır