eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 08:58

Dede Aragonezi Biz Göndereceğiz hemde APS ile

Yukarı
pelitahmet Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Pelit
  Alıntı pelitahmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 09:01
Arkadaşlar ben bu takımı anlamıyorum ya, önümüzde lokum gibi bursa maçı vardı kendi attığımız gollerle yenildik, herkesin puan alamayız dediği gs maçını kazanıyoruz deplasmada hemde 10 kişi :D. Keşke bütün maçlarımız istabul takımları ile olsa kesin şampiyon oluruz :D. İnşallah haftaya fb yide yeneriz ve kocaman bir oh çekeriz.
Yukarı
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 09:03
Maçın özetlerini izledim,sonradanda maçın tamamını.Bünyamin Gezer inceden inceye Cimboma çalışmış yine,Allahtan bu kez istedikleri olmadı,Batuhana tersten takılan çelme buz gibi penaltı,youlanın bir pozisyonunda ofsaytın yanından bile geçmiyor.Nadareviçin atılması ise tamamen komedi,Valla süperligde hiç 11-11 oynayamadan lig bitecek gibi görünüyor.Her maçımız ya 11-14(hakemler) yada 10-14.Helal olsun çocuklar şimşek gibi çaktınız,az sayıda seyirci varmış ya çok olsa nasıl oluyor anlamıyorum trtyi,gerçi Demirkol kapağı yaptı ama kendisine.Adamlar bizim kümese 10 kişi geliyor yorumlar çok sayıda xxx taraftarı takımını yalnız bırakmadı :)
Yukarı
ayaz Liste gör
Yeni Yazar

Mehmet
Yer: İstanbul
  Alıntı ayaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 09:08
martılar ortaya üçlü çektir stada LOL
Yukarı
ömereses Liste gör
Yazar

ömer TAYKESEN
  Alıntı ömereses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 09:10
[QUOTE=ayaz]martılar ortaya üçlü çektir stada LOL
 muhahahhaaaaa :))))))))))))))))
çok güzel makaraydı valla...
SİYAH KIRMIZI
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 09:59
Sevinçliyiz...Mutluyuz...Gururluyuz...çünkü ESKİŞEHİRSPOR'luyuz...
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 09:59
puan durumuna bakılırsa alınan 3 puanın ne kadar önemli olduğu ortaya çıkar. kolay gözüken kocaeli ve bursa maçlarında alamadığmıız puanları istanbulda bulduk.  
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 10:22
geçen hafta kaçan puanlar da olsaydı çok güzel olcaktı,neyse buna da şükür.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Eskişehir
  Alıntı barises Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 10:23
Allah türkiye medyasında başlarda olan her yöneticinin belasını versin  İNŞALLAH. dün sabaha karşı geldik şehire. ne trt ne lig tv izledik kafamızda kuruyoz ne yazarlar ne ederler diye sabah gazEte alayım dedim 10 dk boyunca bardaktan boşalırcasına yağmur yağarken tuttuğumuz pankartın ve siyah kırmızı şeritlerin üstünde biriken su üstümüze başımıza döküldü okadar ıslandık sabah bi gazteye baktım ki 2cmx3cm ebatlarında bi resim basmışlar büyük zahmetle. öğrendim ki lig tv de bizi çekmek yerine 10dk ardanın meymenetsiz suratını gösterip durmuş.
hatta rıza hocanın bile 1cümlesini yine bahsettiğim ebatlarda bi kare içine koymuşlar. 
o şovda ne büyük emekler vardı yapan eskişehirli kardeşlerimi tebrik ediyorum ama gel görki bu medya varken bu reyting korkusu varken VE HALA ŞANSALA ERMANA ÖDÜL VERİLİYOKEN TÜRK FUTBOLUNA HİZMETLERİNDEN DOLAYI!!! bu ülkeden bi cacık olmaz.
Bidahada gazete almam bence sizde almayın kendi şehirlerinde satsınlar sözde ULUSAL gazetelerini.
onun için tekrardan en kuvvetlisinden

ALLAH BELANIZI VERSİN!!!!!!!!!!!!!!
NEFER !
Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 10:24
Helal olsun inandık başardık darısı kadıköye
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır