eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6364656667 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
aftor Liste gör
Yazar

necmettin
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı aftor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 06:11

Tek kelimeyle harikasınız çocuklar ananızdan emdiğiniz süt helal olsun

bırden bıre 10.olduk yoksa durum cok kötü olurdu allah korusun
sagolun varolun
Yukarı
ESBASKAN Liste gör
Yazar

SERHAT
Yer: Turkey
  Alıntı ESBASKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 06:42
Alıntı yapılan PsycoO

Ya arkadaşlar ne kadar garip insanlarsınız ..Gs yi yenemiyeceğimizi düşünenlerdendim ve şunu ekledim 1 puan alırsak eğer oda Rıza hocanın karalılıgından dolayı olacaktır dedim...Söylenen sözlere bakarmısınız yok inanmayanlara kapak olsun yok öle olsun böle olsun ..Ayıptır ya , misal bundan sonraki maç yenilmiş olsak Allah korusun  , yenecez diyenlere gelip burda '' hani yenecektik kapak olsun size '' mi demeliyiz..Ben yenemeyiz diye düşünüyodum yanıldığımada çok çok sevindim ..Yorum yaparken karşınızdakilerinde Eskişehirspor' lu olduğunu hatırlayın ..

Sende ESES ruhuyla yazarsın olur-biter kardesim.
Elbetteki taraftarlık at gözlüğü takarak olaylara bakmak degildir. Realistik olmakda zorundadır.
Sen eger cümleyi su kurgularla yazsan kimse sana birsey demezdi. "Galatasara-2 ray'a yenilebiliriz Cunku biz 3-5-2 oynuyoruz. Onlar 4-4-2 oynuyorlar. ileri uç elemanları cok hızlı, orta sahada top cevirecek .... var. Biz agir kalabiliriz. Bunu su sekilde asabiliriz ama cok zorlanacagiz. Umarim yapabiliriz. Fakat deplasmanda oldugumuzda dusunulurse alacagimiz 1 puan bile iyi sonuctur."

Bilinen bir gercek vardi. Bizim puana siddetle ihtiyacimiz vardi. Bizim forvetlerimiz agir GS defansina cok rahat deparlarla gecebilirlerdi. Adamlar moralsiz, heyecanlarını yitirmişlerdi.
Bu gözüken ve bilinen gercekler.
Buna ragmen 1,15'e 9 vermesinin sebebi sanırım GS'nin Sampiyonluk sansinin surmesi ve rakiplerinin zor mac oynayacaklarından 2.lik sansi dogabilir diyedir.

Ben ESES'in kazanacagindan en ufak bir suphem yoktu. Farkli da alabilirdi.
Epey sey kazandim. Ayakkabi, Gomlek, Yemek, Fener Maci Bileti, USB
Sagolasin ESES
Eskişehir'e Aşık Olanlardan Birisi

Eskişehir, Türkiye'nin en romantik şehridir.
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 07:25
Alıntı yapılan PsycoO

Ya arkadaşlar ne kadar garip insanlarsınız ..Gs yi yenemiyeceğimizi düşünenlerdendim ve şunu ekledim 1 puan alırsak eğer oda Rıza hocanın karalılıgından dolayı olacaktır dedim...Söylenen sözlere bakarmısınız yok inanmayanlara kapak olsun yok öle olsun böle olsun ..Ayıptır ya , misal bundan sonraki maç yenilmiş olsak Allah korusun  , yenecez diyenlere gelip burda '' hani yenecektik kapak olsun size '' mi demeliyiz..Ben yenemeyiz diye düşünüyodum yanıldığımada çok çok sevindim ..Yorum yaparken karşınızdakilerinde Eskişehirspor' lu olduğunu hatırlayın ..
senin o cevabı yazdığın sırada forumda olumlu bi hava vardı bi nebze olsun bozduğun için bu cevaplar yazıldı,arkadaşımında dediği gibi olumlu olumsuz her cevabı ESKİŞEHİRSPOR ruhuyla yazman gerekirdi...
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
  Alıntı ermanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 07:38
Alıntı yapılan EsEs

Alıntı yapılan PsycoO

senin o cevabı yazdığın sırada forumda olumlu bi hava vardı bi nebze olsun bozduğun için bu cevaplar yazıldı,arkadaşımında dediği gibi olumlu olumsuz her cevabı ESKİŞEHİRSPOR ruhuyla yazman gerekirdi...
 kocaeli en bitik zamanında cimboma beş çekip dönmedimi.biz niye kaybedip dönecektik.lütfen sende birdaha tahrik edici yazılar yazma.hepimizin emeği var bu başarılarda sende ortak olmayı ve önce dik durmayı öğren.
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
Yer: eskişehir
  Alıntı PsycoO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 07:45
Ben tahrik edici bir mesaj yazmadım  bir kez daha okursanız yazdığımı , gs deplasmanında yaşanabilecek olası durumdan bahsettim ..Herkes aynı görüşte olacak diye birşey yok takımın son 4-5 haftadır aldıgı skorlara ve karşımızdaki rakibi göz önüne alarak puan alabileceğimizi düşünmediğimi .Eğer alırsak da Rıza hocanın kararlı duruşundan dolayı 1 puan alabileceğimizi söyledim ..Bunda tahrik edici bişey görebiliyomusunuz..Siz olaya birazda tersinden bakın tahrik edici birşey varsa ortada '' kapak olsun o olsun bu olsun '' diyenlerin sözleridir asıl tahrik ..Objektif bakın anlayacaksınız kim haklı kim haksız ...Ve şunuda ekliyeyim burda Bin  kişi yeneriz diyosa dışarıda binlerce eses sevdalısı yenileceğimizi düşünüyodu ..Yeneriz , ezeriz diyenlermidir asıl taraftar böyle bir saçmalık mı var ..Maça giderim desteğimi veririm ama içimden yenileceğimizi düşünürüm ..Bu kadar basittir , abartmayın daha fazla hiç hoş bi durum değil ...
Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
  Alıntı ermanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 07:49
Alıntı yapılan PsycoO

Ben tahrik edici bir mesaj yazmadım  bir kez daha okursanız yazdığımı , gs deplasmanında yaşanabilecek olası durumdan bahsettim ..Herkes aynı görüşte olacak diye birşey yok takımın son 4-5 haftadır aldıgı skorlara ve karşımızdaki rakibi göz önüne alarak puan alabileceğimizi düşünmediğimi .Eğer alırsak da Rıza hocanın kararlı duruşundan dolayı 1 puan alabileceğimizi söyledim ..Bunda tahrik edici bişey görebiliyomusunuz..Siz olaya birazda tersinden bakın tahrik edici birşey varsa ortada '' kapak olsun o olsun bu olsun '' diyenlerin sözleridir asıl tahrik ..Objektif bakın anlayacaksınız kim haklı kim haksız ...Ve şunuda ekliyeyim burda Bin  kişi yeneriz diyosa dışarıda binlerce eses sevdalısı yenileceğimizi düşünüyodu ..Yeneriz , ezeriz diyenlermidir asıl taraftar böyle bir saçmalık mı var ..Maça giderim desteğimi veririm ama içimden yenileceğimizi düşünürüm ..Bu kadar basittir , abartmayın daha fazla hiç hoş bi durum değil ...
 tamam canım kardesim hepimiz sonuçta eseliyiz.
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 08:10
Dün akşam ilk defa spor programlarını Zevkle seyrettim ve hepsini seyrettim o kadar büyük haz duyacağımı ve daha fazla gururlandırılacağımı sandım ama yanılmışım,
Nedeni ise sanki 10 kişi ile g s yi yenen ESES değilmiş gibi adamlar biden 2 dakika bile bahsetmediler, lütfen ve defibela cinsinden bir iki cümle ile geçiştirdiler, hatta trt deki spor programına mesaj yolladım utanmazlara
Yukarı
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
  Alıntı esroot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 08:18
Alıntı yapılan burjuva2626

Alıntı yapılan EsEs

Siz şimdi yarın ki taraflı İstanbul medyasının yorumlarını seyredin,yok efendim Lincoln niye oynanamamış  yok efendim Kewel niye çıkarılmış yok efendim Bülent Hoca nerde hata yapmış,yok efendim gsli topçular yorgunmuş yok gs niye yenilmiş vs vs...

ESKİŞEHİRSPOR gs yi samiyene gömdü,sahayı dar etti adamlara futbol ve tribün dersi verdi diye bi Allah'ın kulu yazmaz yazamaz ama bunlar sadece ve sadece gerçekler onuda biz biliyoruz bu bize yeter...
istanbul medyasına yazıklar olsun yaptıgımız görsel sovu göstermedıler bile hıcbır basında tam boyutlu fotosu bıle yok hıcbır tv cekmedı. istanbul takımalrı yapsa boy boy fotoları cekılırdi sonrarekabetten bahsedıyorlar neden istanbuldan baska yere sampıyonluklar gıtmıyot dıyorlar bu yüzden gıtmıyor işte taraflılıgınızdan ama bu sene sampıyon anadoludan ozaman napacaksınız bakalım.

Milliyet gazetesinin maç resimlerinde ufak bir kare mevcut.. Wink
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
Karahan26 Liste gör
Yazar

Ulaş KARAHAN
  Alıntı Karahan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 08:34
Hepimiz p.tesi günü işimize sevinçli ve gururlu olarak başladık.Ama malesef bu istanbul medyasına yazıkla olsun.Ya arkadaş bizmi cinconları yendik, yoksa cinconmu bize yenildi.Şöyle adam gibi bir 5 dakikayıda geçtim bir dakika bile bizden bahsetmediler.Burda eziktaş maçında bunlara iyi bir ders vermek lazım.Yaşasın Eskişehirspor, yaşasın Türkiyenin en büyük taraftarı, futbolcularımıza binlerce kez teşekkürler.
Sen + Ben= Biziz
Sen - Ben= Hiçiz
Sen x Ben= Herşeyiz
Sen : Ben= Bölünmeyiz ES-ES'im
Yukarı
gokhan.ozkan Liste gör
Yazar

GÖKHAN ÖZKAN
Yer: Konya
  Alıntı gokhan.ozkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 08:40
Şimşek ES-ES im benim. Sen, İstanbulda çaktın tüm Türkiyede  biz gürledik. Helal olsun size.  İNŞAALLAH Yüce RABBİM Fenerbahçe maçında da aynı mutluluğu yaşamamızı nasip eder.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6364656667 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,514 saniyede hazırlanmıştır