eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
REDBLACK26ES Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı REDBLACK26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 02:15
Alıntı yapılan burjuva2626

Alıntı yapılan EsEs

Siz şimdi yarın ki taraflı İstanbul medyasının yorumlarını seyredin,yok efendim Lincoln niye oynanamamış  yok efendim Kewel niye çıkarılmış yok efendim Bülent Hoca nerde hata yapmış,yok efendim gsli topçular yorgunmuş yok gs niye yenilmiş vs vs...

ESKİŞEHİRSPOR gs yi samiyene gömdü,sahayı dar etti adamlara futbol ve tribün dersi verdi diye bi Allah'ın kulu yazmaz yazamaz ama bunlar sadece ve sadece gerçekler onuda biz biliyoruz bu bize yeter...
istanbul medyasına yazıklar olsun yaptıgımız görsel sovu göstermedıler bile hıcbır basında tam boyutlu fotosu bıle yok hıcbır tv cekmedı. istanbul takımalrı yapsa boy boy fotoları cekılırdi sonrarekabetten bahsedıyorlar neden istanbuldan baska yere sampıyonluklar gıtmıyot dıyorlar bu yüzden gıtmıyor işte taraflılıgınızdan ama bu sene sampıyon anadoludan ozaman napacaksınız bakalım.

Maçtan 15 dakika önce az bişey gösterdi o kadar.Ben zaten iyice ifrit olmaya başladım bu TRT ve Lig Tv nin  balon allah balon Trabzon taraftarının 61.dakika balon şovu demelerinde lan ne balon hastası adamlarmış ya.Hele bu akşam Stadyumda esas balonu patlattılar.Neymiş Gaziantep taraftarından şovmuş.Ezik çekirdekçileri bile gösterdiler ya tamam dedim artık bunlara mutlaka bi ders vermek lazım pankart yapmak lazım bu konuda yada basın açıklaması falan yapmak lazım bu böyle gitmez arkadaş vallahi yeter ya balon allah balon balon allah balonAngry
TOPÇU değil FUTBOLCU
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 02:29
Arkadasım sonucta ligtv bizim her maçımızı çekiyor.O zaman tezahurat yapalım aleyhlerinde.Almayalım stadımıza :):)
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 02:34
Hani Nerde İnanmayanar Nerde ForumlarDA YOOOKKK. !
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 02:37
Alıntı yapılan Habis

tahminim takımın bu oyunu, hakemin taraflı yönetimi, gs nin taraftar ve muhtemelen moral etkisi(Uefa), haa bride emre toraman faktörü.. 3 gs 2 de erme atsa 5 tane yer geliriz.

kimse hayal kurmasın.. aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 02:49
Bu takımı bundan seviyorum..Yarın üniversitede göğsümü gere gere formamla atkımla gezeceğim..İlk yarıda bunu bir çok kez yaptırmışlardı(Keza yenilselerde giyiyorum o bi ayrı konu)..

Maçı arkadaş grubuyla birlikte bi cafede izledik Magusa'da...Cafe'nin geneli Gs'li ama benim yurttan arkadaşlar(1 Fblı,1Bkj'lı,1Ts'lı gercı hepsı maçta ESESLIYDI o bı ayrı konu) ve ben ESESLI..Maça iyi başladık ilk 30 dk da Sezgin biraz aksadı oda sonra toparladı...İkinci yarıya kontrollu başlamıştık ki bana göre doğru KIRMIZI KARTLA 10 kişi kaldık...
İçimden diyorum geçmez bu 35 dk...Oyunda daha da kafa kafaya oynuyoruz..Bir  pozisyonda Doğa ve Bulent Ertugrul aynı topa hareketlendı ve ınanın o kadar HIRSLILARDIKI dedim ya biz bu maçı kaybetmeyiz.Çok geçmedi YOULA çıktı sahneye..O an dünyalar benim oldu sanki...5 kişi yumak oluşturduk seviniyoruz bütün cafe durmuş bizi izliyor...:)

Dakkalar geçmiyor.Gs eksik kalmamızdan faydalanmaya çalışıyor ama KARŞISINA öyle bir savunma ve KALECİ çıkıyorki...Diyorum içimden en fazla 3 dakka uzatma gelir...4.Hakem bi kaldırıyor 5 dakka:@

Maç bitiyor yavaş yavai Gs'liler gidiyor..Bİz maç sonu falan derken en son biz ayrılıyoruz cafeden..Cafenin sahibine gidiyorum abi hesap ne kadar..Gülüm saolasın yok hesap falan..Eyvallah deyip çıkıyorum...Yurtta havamdan yanıma yaklaşılmıyor...YURDU MİTAT KÖRLER'Le inletiyorum...:)

İşte böyle bir gündü;Yurttan çıkarken Allah'ım güldür yüzümü diye çıktım...Dua'm kabul oldu darısı SARAÇOĞLU'na..

Not:Maçın Hakemi Bünyamin Gezer bana göre çok güzel bir maç yönetti tek hatası gösterdiği uzatmalardı..Nadaraviç'in pozisyonu bana göre doğru karar...
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 03:12
Hayatımda en mutlu olduğum günlerden biri sabah iş var ama sevinçden uyuyamıyorum. Keşke hiç uyumasam hep Es-Es im kazansa... Sağolun çocuklar!!!
Belki Bir Gün!
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 03:35
Galatasaray maçı bizim için inancın göstergesiydi, Fenerbahçe maçı ile 2 maçlık seri için inancın zaferi olacak.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 03:39

İstanbul'dan yeni geldim...

Herşey çok güzeldi,herkes inanmıştı galibiyete 10 kişi kalsa da hakeme rağmen galip gelen takımımızı kutluyorum...Clap

Tribünde de üzerimize düşeni yaptık...Tongue

O ne biçim isim cimbom,SANKİ ŞEKER JELİBON laylaralaylaralaylaralay...Big%20smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
Yer: eskişehir
  Alıntı PsycoO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 04:07
Ya arkadaşlar ne kadar garip insanlarsınız ..Gs yi yenemiyeceğimizi düşünenlerdendim ve şunu ekledim 1 puan alırsak eğer oda Rıza hocanın karalılıgından dolayı olacaktır dedim...Söylenen sözlere bakarmısınız yok inanmayanlara kapak olsun yok öle olsun böle olsun ..Ayıptır ya , misal bundan sonraki maç yenilmiş olsak Allah korusun  , yenecez diyenlere gelip burda '' hani yenecektik kapak olsun size '' mi demeliyiz..Ben yenemeyiz diye düşünüyodum yanıldığımada çok çok sevindim ..Yorum yaparken karşınızdakilerinde Eskişehirspor' lu olduğunu hatırlayın ..
Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 04:55
Bu sezon ilk defa bir takımı 2 maçtada yenebildik.

Sadece 3 puan değil Serdar ve Doğa'yı da kazandık...
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır