eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
techal Liste gör
Deneyimli Yazar

Hasan
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı techal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 00:34
Stardaki futbolig de alt yazı olarak şöyle yazmışlar:
Maçtan sonra üçlü çektiren Youla'ya gese taraftarı küfür yağdırdı. Alisamiyen yıkıldı.
Doğruluğu varmıdır? O üçlü görüntülerini o küfür edenlere mail olarak atmak lazım.
Yukarı
basakatalay Liste gör
Yazar

başak atalay
Yer: Turkey
  Alıntı basakatalay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 00:35
resim yükleyen yokmu. özellikle tirübün şovumuz
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES...
Yukarı
eses06 Liste gör
Yazar

Cengiz ŞAHİN
  Alıntı eses06 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 00:40
Futbolcularımızın alınlarından öpüyorum, canla başla oyundan hiç bir zaman düşmeden 10 kişi kalmalarına rağmen galip geldiler. Helal olsun, tebrik ediyorum.
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 00:41
Siz şimdi yarın ki taraflı İstanbul medyasının yorumlarını seyredin,yok efendim Lincoln niye oynanamamış  yok efendim Kewel niye çıkarılmış yok efendim Bülent Hoca nerde hata yapmış,yok efendim gsli topçular yorgunmuş yok gs niye yenilmiş vs vs.en basit örneği lig tv de yapılan yorumWink http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=54323

ESKİŞEHİRSPOR gs yi samiyene gömdü,sahayı dar etti adamlara futbol ve tribün dersi verdi diye bi Allah'ın kulu yazmaz yazamaz ama bunlar sadece ve sadece gerçekler onuda biz biliyoruz bu bize yeter...
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 00:42
Alıntı yapılan es_ssa

iddacı arkadaşlar esesmize 9 vermişlerdi galiba yok mu zengin olan kardeşimiz....?

eses tuttuda alkmar yatırdı:(
Şampiyon ES ES
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 00:45
Alıntı yapılan EsEs

Siz şimdi yarın ki taraflı İstanbul medyasının yorumlarını seyredin,yok efendim Lincoln niye oynanamamış  yok efendim Kewel niye çıkarılmış yok efendim Bülent Hoca nerde hata yapmış,yok efendim gsli topçular yorgunmuş yok gs niye yenilmiş vs vs...

ESKİŞEHİRSPOR gs yi samiyene gömdü,sahayı dar etti adamlara futbol ve tribün dersi verdi diye bi Allah'ın kulu yazmaz yazamaz ama bunlar sadece ve sadece gerçekler onuda biz biliyoruz bu bize yeter...
istanbul medyasına yazıklar olsun yaptıgımız görsel sovu göstermedıler bile hıcbır basında tam boyutlu fotosu bıle yok hıcbır tv cekmedı. istanbul takımalrı yapsa boy boy fotoları cekılırdi sonrarekabetten bahsedıyorlar neden istanbuldan baska yere sampıyonluklar gıtmıyot dıyorlar bu yüzden gıtmıyor işte taraflılıgınızdan ama bu sene sampıyon anadoludan ozaman napacaksınız bakalım.
Şampiyon ES ES
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 00:45
Bu galibiyet bütün eskisehirspor düsmanlarina basta kocaeli ve antalyaya kapak olsun!!!!!
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 00:46
Başka maçtan yattık yaOuch
Ama önemli olan Eskişehirsporumuzun kazanmasıydı.Fener maçında da yine böyle oran verirler.Wink
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 00:47
Alıntı yapılan esmaris

Alıntı yapılan Murat Diri

CÜMLETEN SELAMÜN ALEYKÜM;

Maçtan sonra İstanbulda ablamda kaldığımdan hemen yazma imkanı buldum ve yasadığım mutluluğu kelimelere dökmekte zorlanıyorum açıkcası süper bi duygu harbiden anlatılmaz yasanır denilir bi olay...

Öncelikle Bu Maça Eskişehirden Gelen Körfezden Gelen İstanbuldan Gelen ama Özellikle Bu Hava Şartlarında  Eskişehirden Gelen Ve Takıma Süper Destek Sağlayan Tüm Grup Dernek Veya münferit Topluluklara Canı Gönülden Teşekkür Ediyorum Gerçekten Samiyen Sustu Ve Bizi Dinledi Gene Tribünde Değişik Bi Organizasyon Yaptıl Ve Süper Bi Görsellik Yaşattık TÜM Futbolseverlere...
Teşekkürler Eskişehirspor...
Teşekkürler Eskişehirspor'umuzun Tüm Neferleri....

BENDE ÖZELLİKLE TAAA MARMARİS'TEN BİZİ TEMSİLEN MAÇA GELEN METİN YALIN BAŞKANA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM..

Eyvallah Mehmet Abi Söylemeyi unuttum Ama Umarım Yanlıs Anlamamıssındır Art Niyetim Yoktu Sen Yazınca Önümüzdeki Pankartta Gözümde Canlandı Yani Her Yerden Gelen Bütün Eskişehirsporlulara Diyeyim O zaman Alınma olmasın Abi Bizde Kötü Niyet Olmaz Yokta Genede Hatırlattığın İçin Sağol... WinkSmileWink
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 00:52
Çalıştığım işyerinin durumu itibariyle maçı 40-50 kadar gs linin arasında ve 3-4 Eses'liyle izledik. Maç sonunda o Gs'lilerin yüz ifadelerini izlemek inanın o kadar çok keyifliydiki anlatılmaz, sadece yaşanır. Bu keyfi bana yaşatan takıma, teknik heyete ve emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. Darısı sarı civcivlerin başına.
Birde yeniliriz diyen arkadaşa ''dallama, hayvan'' gibi söylemler hiç yakışmamış. Biz büyük taraftarız. Herkese karşı ölçülü ve hoşgörülü olmalıyız. Bizi büyük yapan bu olmalı.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır