eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
serdar_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı serdar_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 23:59

inanmak başarının %50 sidir %50 ise başardık ve %100 galibiyet aldık

AŞK-I ŞEHİR
Yukarı
ktasan Liste gör
Yazar

Kadir TAŞAN
Yer: Turkey
  Alıntı ktasan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 00:02
Şans oyunları oynayıp GS'ye banko çekenlere üstelik üst olur diyenlere hatırlatırım, gazetenin birinin manşeti şöyleydi:
"Aslanı yağmurlu havada kırmızı şimşek çarptı"
Kanım Siyah Kırmızı
Yukarı
moki Liste gör
Yeni Yazar

oktay
Yer: eskişehir
  Alıntı moki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 00:03
herkese saygılar selamlar.. keşke bende şuanda sizler gibi maçın çoşkusuyla galibiyetimizi kutlayabilseydim. ama ne yazık ki kendini bilmez bi insan evladının yaktığı meşale yüzünden geceyi karakolda geçirdim ve şuan eve geldim. bu meşaleyi yakan insan evladını biliyorum..  ona burdan seslenmek istedim dua et bi daha karşıma çıkma bana ve aileme yaşattığın bu üzüntünün hesabını elbet bi gün vereceksin, eğer ki ceza alırsam  o zaman seni bulmazsam namerdim..  
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 00:06
Alıntı yapılan moki

herkese saygılar selamlar.. keşke bende şuanda sizler gibi maçın çoşkusuyla galibiyetimizi kutlayabilseydim. ama ne yazık ki kendini bilmez bi insan evladının yaktığı meşale yüzünden geceyi karakolda geçirdim ve şuan eve geldim. bu meşaleyi yakan insan evladını biliyorum..  ona burdan seslenmek istedim dua et bi daha karşıma çıkma bana ve aileme yaşattığın bu üzüntünün hesabını elbet bi gün vereceksin, eğer ki ceza alırsam  o zaman seni bulmazsam namerdim..  

Çok büyük geçmiş olsun...Laf olsun diye söylemiyorum gerçekten büyük geçmiş olsun...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 00:09
geçmiş olsun mehmet bey

yanlız birşey soracam karakola hangi sebebten götürüldünüz ben pek anlamadım bilgilensek iyi olur ilerde bizimde başımıza gelebilecek bir durum sonuçta
Yukarı
bilal Liste gör
Deneyimli Yazar

bilal
  Alıntı bilal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 00:09
cimbonun kara belası YOULAA
AŞIK ETTİ SEVDAN BENİ...
Yukarı
esesim35 Liste gör
Yeni Yazar

Hüseyin ŞAHİN
  Alıntı esesim35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 00:11
Aslan avcısı ESESİM benim,kanarya avlamak sana vız gelir.Esesimin Yöneticilerine,Sayın Rıza Çalımbay'a ve aslan avcılarına kucak dolusu sevgi ve selamlarımı sunarım.
İlk ve son aşkım ESESİM
Yukarı
moki Liste gör
Yeni Yazar

oktay
Yer: eskişehir
  Alıntı moki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 00:12
Alıntı yapılan zawur

geçmiş olsun mehmet bey

yanlız birşey soracam karakola hangi sebebten götürüldünüz ben pek anlamadım bilgilensek iyi olur ilerde bizimde başımıza gelebilecek bir durum sonuçta

meşale yakmak suçundan polis de sağolsun tuttuğunu götürüo bi arkadaş daha vardı onun da alakası yok meşaleyle ama bulacam yakan arkadaşı güzel bi konuşma yapıcam kendisiyle hiç merak etmesin
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 00:12
ilk yarı 0 ikinci yarı 2 yapmıştım iddaada 1 e 20 veriyo ama başka maçlardan yattım ya ne maçtı kalbim duracaktı TV den maç izlenmez valla stadta olup delirmek lazımdı. o heyacanın üstüne boşaltmak lazımdı stresi
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
nefret26 Liste gör
Yazar

ALİ ONUR ÖZDEMİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nefret26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 00:15
cincon aslan ol kaplan ol nerde olursan ol hiç farketmez şimşek çarptımı böle iflahınkesilir işte :):) helal olsun okadar mutlu oldum ki gercekten ınanılmaz bi duygu
:) :) :) :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır