eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses kütahyada Liste gör
Yeni Yazar

ALİ AK
Yer: KÜTAHYA
Online Durum: Offline
  Alıntı eses kütahyada Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 22:22
esesım tesekkurler bıze bunları yasattıgın ıcın
HER ZAMAN HER YERDE EN BUYUK ESES
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 22:22
arkadaslar 15 dklık geniş özeti ve Maç sonunda taraftarlarımıza futbulcularımızın 3lü çektirdiği kısım ve maç sonu görüntülerini buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz..İzleyemeyen arkadaslarımız için..
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 22:23
Harikaydıık harikaaaaa...
Helal olsun bu tribüne helal olsun bu takıma...
Darısı Saraçoğlu'na....
ClapClapClapClap

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
eses2638 Liste gör
Yazar

kazım
Yer: Turkey
  Alıntı eses2638 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 22:26
gerçekten tebrik ediyorum takımımızı ihtiyacımız vardı...bundan sonra fb düşünsün....
Her sevdalının yüreğindedir.O ses kalsada son nefes her zaman her yerde en büyük ESES
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 22:28
Tüm Türkiyeye,Ali Sami Yen de taraftarlık ve Takım dersi veren cefakar taraftarımıza ve ES-ES imize helal olsun.Gs a karşı 6 puan almak kıvanç verici.
Talihsiz Bursa mağlubiyetinin telafisi memnuniyet verici,fakat altta cadı kazanı kaynıyor bu zafer sarhoşluğundan çabuk sıyrılıp asıl önemli maçın Fb maçı olduğu bir gerçek.Düşme hattında sıralamaların heran yer değiştirir konumda olması,moralli çıkacağımız Fb deplasmanı için motivasyonumuz güçlü olmalı.Milli maç nedeniyle  süperlige 1 hafta ara verilmesi bizim için iyi bir hazırlık olarak değerlendirilmeli.
  İstanbuldan yine puanla dönüp artık eski gücünden uzak olan Ankaraspor maçına daha güçlü çıkıp sahamızdada 3 puanı hanemize yazacağımıza canı gönülden inanıyorum.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 22:32
Şimşekler Saraçoğlunda da çakacak...
Anadolunun önderi İstanbulu devirmeye devam edecek!!!
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
haşhaşlı Liste gör
Yazar

gökhan
  Alıntı haşhaşlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 22:32
teşekkür ederim takımımıza bu mutlulugu yasattıgı ıcın sevıncten uyuyamamda ben yahuuuuuu
haşhaşlı
Yukarı
escemes Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Yer: istanbul
  Alıntı escemes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 22:33
artık maçlarımızı sadece gese ile oynayacağız
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 22:35
eminim çoğu kişi statyuma mesaj atmıştır ama benim tepkime bir göz atın ve varsa benim gibi düşünen sizlerde gönderin. benim mesajım:
(ömer üründül den allah razı olsun tarafsız şekilde nadareviç in pozisyonlarını değerlendirdi ama hakan şüküre lütfen gs maçlarında söz vermeyiniz madem tarafsız olamıyor yorum yapmasın. bir şey daha mehmet demirkol la hakan şükür devlet televizyonuna nasıl olurda bir karış sakalla çıkıyorlar bu ne saygısızlık. eskişehirden deniz güngör.)
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
  Alıntı ermanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 22:46
kaybeder döneriz diye yazan esesli arkadaşımıza kapak olsun.senin gibi inanmayanlar olsaydı hala içel mezitliyle oynuyorduk..
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,473 saniyede hazırlanmıştır