eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 21:32
Bu maçın adamı Bülent Ertuğrul'dur arakadaşlar, olağanüstü bir futbol oynadı ben şahsen hayran kaldım...Tebrikler Bülen...Doğa'yada ayrı bir parantez açmak lazım Doğa'da çok iyiydi..
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
marlboroman Liste gör
Yazar

UMUT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marlboroman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 21:48

futbolcu kardeşlerimin aldığı para son kuruşuna kadar helal olsun.bize bu mutluluğu yaşattılar.herzaman heryerde enbüyük ESES

NE KAVGAM BİTTİ NE SEVDAM 1965
Yukarı
techal Liste gör
Deneyimli Yazar

Hasan
Yer: Ankara
  Alıntı techal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 21:49
ikili averajda geseden iyiyiz. Hemde baya iyiyiz...LOLLOLLOL
Yukarı
SUATESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat
Yer: Foça
  Alıntı SUATESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 21:52

Çok keyifli bir maç oldu. Başta Bülent Ertuğrul olmak üzere bütün futbolcuları ve teknik heyeti kutlarım. Taraftarımız da müthişti. Maçın genelinde seslerini çok güzel duyurdular.  Maç sonu Serdarın üçlüsü ve futbolcularımızın orta sahadaki sevinç görüntüleri görülmeye değerdi. Bir kez daha gurur duyduk.

Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
prenspamukses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: United States
  Alıntı prenspamukses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 21:52
Helal olsun hepsine herkes yurekten oynadi,gurur duyduk buralarda takimimizla tebrikler,haftaya fenere de ayni tarife umarim:)
Yukarı
kisinin biri Liste gör
Yeni Yazar

mrs.pop corn
  Alıntı kisinin biri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 21:53

Eskişehirspor.

bu maçın tek karşılığı bu güzel sonucun tek dile dökülünebilir sözü ; Eskişehirspor.
Bir efsane ancak bu kadar coşkulu anlatabilirdi kendini.

Gelecek için sahneyi  verdikleri şehrin, oyun perdesi kapandı.
Sahne senin Eskişehirspor.
mrs. pop corn
Yukarı
emrullah26 Liste gör
Yazar

EMRULLAH
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı emrullah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 21:58
takım 10 kişi kaldıktan sonra herkes 2 kişilik oynadı.TEŞEKKÜRLER ESESİM...
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 21:59
Maçı izlemek için teee 10-12 mil uzaktaki Türklerin takıldığı bir cafe tarzı yere gittim, iyi ki gitmişim. Çıkar acele çıktım kaşkolu almaya unuttum.

Maça gelince ilk 30 dk Lig TV neredeyse İvesa'yı göstermedi, çok iyi başladık. Sonra yoruldu takım oyunda dengede geçti 0-0 bitti. İkinci yarı yine ortada başladı taki Ümit'in artsliğine kadar ne olsa Arif Erdem'in torunları 1. kart çok ağırdı, bir kişinin öyle bacakları dikerek düştükden sonra en az 15-20 dk kendine gelmemesi lazım hakem iyi yedi. Ben 0-0 biter artık diyordum haklı olarak Vucko'yu aldık oyuna. Engin ve Doğa için bugün bir parantez açmak isterim orta sahada basmadık yer bırakmadılar, 4-5 haftadır şansızlığımızı sonunda kırdık. Son 10 dakika her Anadolu takımı gibi defansa çekildik istemeden de olsa ve maçı aldık. Hakkımızdı maç sonuna kadar ve aldık.

10-12 kadar Türk vardı 8 tanesi Galatasaraylı, bir ben Eskişehirli kalanlar bu maç için Eskişehirsporlu (3 Fenerli bir Bursalı ). Yarın ki sınav öncesi iyi moral oldu teşekkürler Eskişehirspor
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 22:00
Bu takıma hala güvenemeyen varsa bu maçı bir kez daha izlesin... ESESli olmaktan bir kez daha gurur duydum... 
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
es_ali Liste gör
Yazar

ali uysal
Yer: Turkey
  Alıntı es_ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 22:02
tribün show u lig tv göstermedi.inşallaf fotoğrafını çeken olmuştur.merakla bekliyoruz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,586 saniyede hazırlanmıştır