eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı es-es77 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 16:56
ya nedendır bılınmez bende cok rahatım .beraberlık bıle dusunmuyorum.RIZA HOCA VE FUTBOLCULARA SONUNA KADAR GUVENIYORUM.
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı es-es77 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 16:58
eskısehırspor bu aksam bır baska ESECEK
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 17:15
 Kazanacağımıza inanıyorum. Tek korkum her zaman olan hakem ''hataları''.
since1965
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 17:34
Ne hakem hatası ile kazananalım ne de hakem hatası ile kaybedelim.

Eskişehirspor olarak kazanalım.

İnşallahhttp://www.sakaryamiz.net/forum/Smileys/live/alkis.gifhttp://www.sakaryamiz.net/forum/Smileys/live/alkis.gif
Yukarı
es_ali Liste gör
Yazar

ali uysal
  Alıntı es_ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 17:50
her zaman her yerde en büyük Es Es sesleri geliyo stadyumdan.bize ayrılan yer dolmuş gibi 
Yukarı
VarolAydin Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı VarolAydin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 18:26
seni kardeşim kadar seviyorum eskişehirspor, al şu maçı delirelim sokaklarda.. içim içime sığmıyor.. unuttum geçen haftayı , unuttum hakem hatalarını , sezonun öncesini ve kafamı ancak maça 35 dakika kala bu maça hazırladım.

tribünde çok harika gözüküyoruz.

Merve Çebi hanımı gösteriyor şu an.
http://baskabirfutbol.blogspot.com/

**** Fuleli koşanların , diyagonal pasların ve kontrpiyede kalanların blogu ****
Yukarı
esesli_murti Liste gör
Yazar

murat
Yer: eskişehir
  Alıntı esesli_murti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 18:28
netten izleyen varsa link atabilirmi ?
KRALINA DEGİL ALAYINA GİDER
Yukarı
kisinin biri Liste gör
Yeni Yazar

mrs.pop corn
  Alıntı kisinin biri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 18:34

Eskişehirin rüzgarını götürmüşler samiyene. Taraftarın bağrından kopuyor sanki tezahüratlar, kalpleri konuşuyormuş gibi, birçok yürek tek bir vucud olmuş da, sesleniyor EsEs'ine. Damarlarda akan sevdalı kanın coşkusunu hissediyor istanbul. Sessiz sedasız seyrediyor, Eskişehirsporun coşkusunu. Cesareti yok bu yüreklerin karşısına çıkmaya. Boğazda esen rüzgar bu kez EsEs'in adını fısıldıyor yedi tepesine şehrin. Haydi ! EsEs bastır, durma. Bu kez bizim için daha büyük at adımlarını, bu kez bizim için daha da duyur adını. Şanlı adını, Efsane ruhunu, Sevda dolu yüreğini anlat İstanbula,Yazılmamış bir şiir olsun,adımların bastığın çimenler üstünde. Durma !

istanbul, efsanenin çoşkusu karşısında şaşkın,
Sahne senin Eskişehirspor.
mrs. pop corn
Yukarı
esigor Liste gör
Yazar

Rıdvan
  Alıntı esigor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 18:34
http://mekann.yetkinforum.com/tum-maclar-burada-f27/lig-tv-ve-d-smart-burada-yzlenir-t1206.htm
Siirt - ERUH ----------------- Artık HürGeNeRaL
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 18:38
www.justintv.com güzel bir sitedir arkadaşlar tavsiye ederim çeşitli tv kanalları canlı izlenebilir.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır