eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eseserkan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eseserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 20:22
Emreye maç sattı yakıştırması yapan insanlar 2.gole baksınlar.Top gelirken emre elini kaldırıyor ve ofsayt var diyor.Sizce maç satmış bir futbolcu orada elini kaldırımı yoksa bırakır golün olması için içinden dua mı eder?

İnsanları lekelemek kolaydır.Fakat kazanmak çok zordur.Evimizdeki ilk maç olan Ankaraspor maçında Emreyi özel olarak tribünlere çağırmalıyız ve Emreye moral vermeliyiz.
SADECE BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORLUYUZ BİZ
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 20:47
Emre'nin yerinde başka bir topçu olsaydı,futbola küser adı sanı unutulurdu.O ne yaptı?Çalıştı azmetti formayı bileğinin gücüyle kaptı.Şu an Eses'in en hırslı topçusu.Bu tür kazalar olabiliyor demekki.Taraftarın ve yönetimin Emre'yi bağrına basmasından sonra Emre'nin Eses sevgisi forma aşkına dönüşmüştür diye düşünüyorum.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
  Alıntı kayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 21:03
Alıntı yapılan Malikan

Ankaraspor maçında bence El Saka'yı Emre Toraman'ı tutmakla görevlendirelim. Adım attırmasın ona.LOL

Bu işin esprisi tabii.

abi harbi süper espri.. evet pozitif bakalım ne kendimizin nede Emrenin canını sıkalım olmuş bitmiş keşke olmasaydı ama kımet Emre seni seviyoruz..
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 21:47
Alıntı yapılan eseserkan26

Emreye maç sattı yakıştırması yapan insanlar 2.gole baksınlar.Top gelirken emre elini kaldırıyor ve ofsayt var diyor.Sizce maç satmış bir futbolcu orada elini kaldırımı yoksa bırakır golün olması için içinden dua mı eder?

İnsanları lekelemek kolaydır.Fakat kazanmak çok zordur.Evimizdeki ilk maç olan Ankaraspor maçında Emreyi özel olarak tribünlere çağırmalıyız ve Emreye moral vermeliyiz.
Erkan bırak gözünü seveyim çamur atmakta üstümüze yok zaten..Bide çamur atılan topçu bu formayı en çok hakedenlerden...Paf takımla idmana çıktı yılmadı geldi bu yıl banko ilk 11 e yerleşti..

Boşuna demiyoruz FORUMUN KALİTESİ DÜŞTÜ diye..Önceden olsa 2 kere düşünülür sonra yazılırdı bu sitede...
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 22:18
Ben Eses forması altında maç satan tek oyuncu gördüm. (Gençlerbirliği-Eskişehirspor Türkiye Kupası Finali) Oda Rade Zalat. Bizim efsane ! kalecimiz. İyi paraya BJK'ye ittirmiştik. Ama 2. kupamızı almamızı engellemişti. Sonra A.gücüne gitmişti. GS nin şampiyon olduğu maçta GS'den 8 tane yemişti. Bir daha haber alamadık kendisinden.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 22:24
Aslında işi sıcağı sıcağına halletmekte fayda var. Antrenmana topluca gidilerek hem Emre'ye hemde takıma GS maçı öncesinde moral vermek ve sahip çıkmak lazım.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 22:34
Alıntı yapılan Malikan

Aslında işi sıcağı sıcağına halletmekte fayda var. Antrenmana topluca gidilerek hem Emre'ye hemde takıma GS maçı öncesinde moral vermek ve sahip çıkmak lazım.
aynen yapılacak en iyi şey bu bence. antremanda emre ile konuşulmalı taraftarın arkasında olduğunu gese maçında ondan çok şey beklediğimizi söylemeliyiz. 4/3 lük oynuyacağına 4/4 lük oynar.Şansıda yanında olursa toparlar durumu
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 22:38
Emre gs maçında cezalı beyler
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 22:41
Alıntı yapılan Malikan

Ben Eses forması altında maç satan tek oyuncu gördüm. (Gençlerbirliği-Eskişehirspor Türkiye Kupası Finali) Oda Rade Zalat. Bizim efsane ! kalecimiz. İyi paraya BJK'ye ittirmiştik. Ama 2. kupamızı almamızı engellemişti. Sonra A.gücüne gitmişti. GS nin şampiyon olduğu maçta GS'den 8 tane yemişti. Bir daha haber alamadık kendisinden.

Yok be abi okadar da kötüleme:)İlk yarı 4 yedi 2.yarı başka kaleci geçti oda 4 yedi.Ama o sene tek başına Fenerden 4 Bjk den 6 yemişti Ankarada.
S.nalbant
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 22:51
Bugün antremanı takip ettim.Gittiğimde otobüse binmişti yoksa arkasında olduğumuzu moralini bozmamasını gerektiğini belirtcektim ama olmadı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır