eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 17:03

Emre dün büyük bir iş kazası yaptı belki bu kaza bize pahalıya patladı ancak Emrenin bu hataları bilerek yapmadığı aşikar.Onu bu saatten sonra suçlayıp kaybetmek yerine teselli edip kazanmalıyız orta sahada bize lazım Emre.Zaten lig tvde yayınlanan maç sonu röportajında konuşurken titreyen sesinden üzüntüsü belli oluyordu.

G.S maçında cezalı sonra milli maç arası var yani yaklaşık 3 hafta maç yapmayacak Emre umarım bu arada Antalyada yapılması düşünülen kampta bu arayı iyi değerlendirip yaşadığı şoku atlatarak F.b maçında son haftalarda ki iyi performansını tekrar sahaya yansıtır.

SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
  Alıntı Gaul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 17:14

Emre toraman canını dişine takarak oynıyan ve son haftalarda çok yüksek performansla oynadığını inkar edicek yoktur heralde ?

Futbol da bu tip kazalar elbet olacaktır. Haa 2 tane attı bu adam maçı sattı diyemezsiniz. Emre Toraman gibi bi oyuncu bunu yapmaz ! Lig A oyuncusu denmiş ya bırakın arkadaşlar abiler bu adamın daha önce süper lig tecrübesi yok mu ? Orta sahayı toplayan adam değil mi ? Bu adam maç kurtarırken , can havliyle topları engellerken buraya emre kötü diyenler neredeydiniz ? Emreyi ıslıklayanlar ! Takıma destek gerektiği yerde oturup maç  seyredenler , çekirdek yiyenler , bi avuç bursaspor taraftarı sesi bastırırken seyirci kalanlar neredeydiniz ?
Adam 2 senedir eskişehirspor formasını adam gibi taşıyor. Yapmayan Allah aşkına..
Emre Toraman'ın bu hatalarını affettirceğinden hiç süphem yok. Daha fazla tartışmak takıma zarar verir görüşündeyim.
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
travolta Liste gör
Deneyimli Yazar

Refik gecgeldi
Yer: Eskişehir
  Alıntı travolta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 17:44
Emre  sezon  başında  formayı  sırtına  giydiği  günden  beri,canla  başla  mücadele  ediyor.Dün  olanlar bence  bir  talihsizlik. Onu  bir  kalemde  silip atamayız  o  bunu  telafi  edecektir, ilerki  hafatalarda  sahadaki  mücadelesiyle,  arkadaşlarınada  örnek  olacağı  inancındayım.
TARİHLERE SORUN BİR, BÜYÜKSÜN ESKİŞEHİR
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 17:49
Emre Toraman Bursa maçında çok büyük bir futbol şanssızlığı yaşadı . Ya da en azından ben öyle düşünmek istiyorum . Bize çok lazım olacağı şu haftalarda üzerine fazla gidilmemeli . Olan oldu artık , boş yere kalp kırmaya değmez . Emre Toraman zaten yaptığı hataların farkındadır emin olun .
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 18:10
emre de , açık tribün de anlık kaza yaptı. anlık çünkü açıkta insanlar o anda ister istemez sinirlendi . kimi içinden ulan o kadar para verdik şunun yaptığına bak dedi , kimi şu soğukta boğazımızı yırtıyoruz,küme düşeceğiz adamın yaptığına bak dedi. ve cılız da olsa emre ıslıklandı açık tarafından . o an refleks gibiydi. ama sonradan sakinleşince ,%99 emreyi sahiplendi.

böyle kazalar olur ,olacaktır .tribünde sinirlerimize biraz daha hakim olmamız gerekiyor.kendi oyuncularımız üzerinde olumsuz baskı yaratmak kendimize zarar verir. 
Yukarı
eseserkan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
  Alıntı eseserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 21:12
Toraman: ''Suçluluk hissettim!''

Eskişehirspor'un Bursaspor'a sahasında 2-1 yenildiği maçta 2 golü de kendi kalesine atan Emre Toraman, yaşadıklarını anlattı!

Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi adlı programa telefonla katılan Emre Toraman'ın açıklamalarından Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:
"İlk golü kendi kaleme attıktan sonra demoralize oldum. Bizim için çok önemli bir maçtı. İyi de konsantre olmuştum maça. İlk golde şanssızlık oldu. Moralim bozuldu. Daha sonra Youla'nın atamadığı bir gol var. Suçluluk hissetmiştim, gol olsa o pozisyon ben de kendime gelecektim ancak gol de olmadı. Daha sonra verilmeyen bir penaltımız var. İkinci golde ofsayt var diye yan hakeme bakıyordum. Devam edince pozisyon ben de kademeye girmek istedim ama yine kendi kaleme attım. İki tane atınca gündeme geldi bu konu"

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090316/toraman_sucluluk_hissettim.html

Yapılan yorumlarda ankaragüçlü bir taraftar : "emre toraman bundan 5yıl önce ankara batıkentten benim komşumdu babası ile hala arasıra telefonlaşırız dünki olaydan sonra aradım ailesini çok üzgünlerdi emre isyan etmiş bunda sonra bana taraftarım güvenmez onların gözünden düştüm diye benim eses taraftarından bir ricam lütfen ilk macınızda emreye sahip cıkıp tribünlere cagırın o sizin kahrınızı cok cekti ta paf takıma yolladınız ama onun size olan sevgisi hiç azalmadı akasine daha cok calıştı sıra sizde yani eses taraftarında..SAYGILAR." demiş.bence emreye sahip çıkmamız gerekiyor.
SADECE BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORLUYUZ BİZ
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı es-es77 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 22:59
emreyı haınlıkle suclayanlara cok yazık.kac mac seyrettıler acaba.butun maclara gelıyorlarmı!!!o zaman futboldan anlamıyorlar.onu ıslıklayan taraftarada gercekten yazıkkkk
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 23:02
Emre Toraman bizim futbolcumuzdur talihsiz bir maç geçirdi.Gese maçında gereken destek verilmelidir,verilecektir...
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 23:12
Emre'ye sonuna kadar güveniyorum.Her inişin bir çıkışı vardır.Takım olarakta şu sıralar inişteyiz,elbet çıkışa geçeceğiz.Emre'de bu son çıkışın mimarlarından olacak.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
ziggy Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ziggy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 23:36
Alıntı yapılan es-metu

emre de , açık tribün de anlık kaza yaptı. anlık çünkü açıkta insanlar o anda ister istemez sinirlendi . kimi içinden ulan o kadar para verdik şunun yaptığına bak dedi , kimi şu soğukta boğazımızı yırtıyoruz,küme düşeceğiz adamın yaptığına bak dedi. ve cılız da olsa emre ıslıklandı açık tarafından . o an refleks gibiydi. ama sonradan sakinleşince ,%99 emreyi sahiplendi.

böyle kazalar olur ,olacaktır .tribünde sinirlerimize biraz daha hakim olmamız gerekiyor.kendi oyuncularımız üzerinde olumsuz baskı yaratmak kendimize zarar verir. 

Bir an aklıma geçen seneki Samsun maçı geldi tribünde. Yukarıda dedikleriniz de yaşadıklarımdı ama yırtılan forması ve ciddi anlamdaki futbol talihsizliğini düşününce maçtan sonra, Emre'yi sahiplenip millete orada burada olayın iç yüzünü ve Emre'nin taa PAF takımla antrenmanlara çıkmasından sonra buralara geldiğini anlatmahya çalışıyorum. Bize düşen O'nu sahiplenmektir. Taraftarlık bunu gerektirir.
İstanbul ölümden korkma bu kadar
Korkunun ecele ne faydası var
İstanbul evinde dantel örsene
Çamaşır yıkayıp etek giysene
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır