eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
red_kızılcıklı Liste gör
Yazar

tanju
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı red_kızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 23:21
zaten 2 golu kaleye atınca hemen morali bozuldu ve yedek kulübesine cıkaran benı ısareti yaptı arkasında olduğumuzu göstermeliyiz
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 23:32
gs maçında ilk 11 de oynasın! yürekten oynuyor, bu ligden biz düşersek izmir konak meydanında kendimi yakarım. hepinize güvenimiz tam, armayı düşünüp oynayın, arkanızdayız...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 23:37
Cezalı olmasa oynayacak arkadaşlar. Emre kart cezalısı haftaya. İyi bir Emre'ye çok ihtiyacımız olacak haftaya. Sanırım yerine Doğa oynayacak.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 03:05

Attığı gollerden sonra çok kızdım ama bir yandan da çok üzüldüm kendisine. Daha bir kaç gün önce okduğum röportajında "Hiç bir futbolcu kötü oynamak istemez" diyordu. Böyle durumlar her futbolcunun başına gelebilir. Taraftar olarak top her ayağına geldiğinde yuhh diye bağırmanın o oyuncuya ne gibi bir faydası olabilir. Bu konuda açık tribündeki bazı kişileri kınıyorum. Yuhh diye bağırdığınız futbolcu Eskişehirspor futbolcusu, üzerindeki de Eskişehirspor formasıdır. Emre hata yapmıştır ancak bunun bir yaptırımı varsa buna da Rıza hoca karar verir. Ertuğrul Sağlam ve futbolcularının genelinin "Emre Torman'ın üzerine gidilmesin" düşüncelerini bazı taraftarlarımız malesef gösteremedi.

Geçen seneki Antalyaspor maçının sonunda Sezgin'e edilmedik söz kalmadı. Tribünden aldığı tepkiler yüzünden göz yaşlarını tutamadı. Ama bakın şuan Sezgin takımımızın kaptanı ve başarılı da bir grafik sergiliyor.

Futbolcuları bir maç iyi oynadı diye göklere çıkarmak, bir maç kötü oynadı diye yerin dibine sokmak çok yanlış.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 03:35
Emre Toroman'ın Kanal Türk televizyonunun Telegol programına Bursaspor maçında kendi kalesine attığı 2 gol ile ilgili telefon bağlantısı aracılığıyla yorumları:
http://netload.in/dateiMX83n6nlJT/emretoromanroportaj.wmv.htm
Yukarı
sinan_esk Liste gör
Yazar

Sinan
  Alıntı sinan_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 04:05
olur böyle talihsizlikler kalan maçlarda başarılarının devamından şüphem yok..
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 04:11

Canın sağolsun emre kardeşimiz biz her zaman arkanızdayız yeter  ki içten olun , mücadele edin , olur böyle hatalar koskoca yıldızlar çok önemli maçlarda yapıyor bunları LOL
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 04:21
Hiç bir futbolcunun düşmek istemediği bir durumdur,malesef Emre'nin başına geldi.Üzülme Koçum biz seni biliyoruz,yaptığın bu hatayı fazlasıyla telafi edeceğinide biliyoruzSmile
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
rakyuz Liste gör
Yazar

Rafi
  Alıntı rakyuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 06:36
Değerli Emre kardeşim talihsiz bir gün futbol şansızlığı yaşadın,bizleri sevindirirken alkışlamayı, hüzünlendirirkende yanında olamayı bilen büyük Eskişehirspor taraftarıyız.Lig uzun bir maraton fakat sayılı haftalar kaldı onun içindirki biran önce toparlanmanı ve takımına adapte olamanı beklemek hakkımızdır diyorum.
Yaşadığın talihsizlik Allahtan son haftalara denk gelmedi,düşme yada şampiyonluk potasındaki takımlarla yaşasaydın bu olayı hem sen hemde Sevgili Eskişehirspor'umuzun adı söylentilere karışacak bir ömür boyu ızdırap içerisinde yaşayacaktın.Eskişehirspor'umuzun değerli futbolcuları iyi ve kötü gündede olsa bu formayı alın terinizle ıslattığınız biliyor,Ligte kalan son maçlara kapasitenizi zorlayarak ve üstüne katlayarak devam etmenizi,mutlu sona ulaşmamızı diliyerek başarılar diliyorum.Saygılarımla

Küfür etmiyorum çünkü ESKİŞEHİRSPOR luyum
http://www.esesim.org
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 06:37
Alıntı yapılan tepebaşılı26

böyle bir olay dünya futbol tarihinde bilmiyorum ama belkide bir ilktir..
Ingiltere'nin en ust liginde kendi kalesine iki gol atan uc futbolcu olmus:
- 20 Mart 1976 tarihinde oynanan Aston Villa-Leicester (2-2, Division One) macinda Aston Villa defans oyuncusu Chris Nicholl hem kendi takiminin, hem de rakip takimin gollerini atmis.
- 11 Eylul 1999 tarihinde oynanan Liverpool-M. United (2-3, Premiership) macinda Liverpool'un defans oyuncusu Jamie Carragher kendi kalesine 2 gol atmis:
http://www.youtube.com/watch?v=kMujyMaVJ1g
- 8 Subat 2003 tarihinde oynanan Sunderland-Charlton Athletic (1-3, Premiership) macinda evsahibi takimin defans oyuncusu Michael Proctor 3 dakika ara ile kendi kalesine 2 gol atmis.
**
Rekor ise bir macta 3 gol:
- Belcika Jupiler Ligi'nde 1995-96 sezonunda oynanan Anderlecht-Germinal Ekeren (3-2) macinda Anderlecht'in tum gollerini G. Ekeren'in defans oyuncusu Stan Van Den Buys (kendi kalesine) atmis.
**
Mete
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır