eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5354555657 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 20:23

Yıkıcı değil yapıcı olmalıyız...

Sağlık olsun Emre Toraman...

EMRE TORAMAN TORAMAN TORAMAN..! Clap
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 20:37
emre toraman son 5 haftadır formunun zirvesinde kayseri maçında orta sahada canla başla oyunu sayesinde o 3 puanı almıştık ozaman herkes emreyi tebrik ediordu eyyy büyük(!) taraftarım noldu 2 haftada burda emreyi yerden yere vuranlar ESKİŞEHİRSPORun destekçisi değil köstekçisidir.buraya yazarken biraz düşünelim öyle yazalım lütfen bu adam haftaya galatasaraya 2 gol atarsa napıcaksınız ben söyliyeyim En büyük Emre..işte biz böyle taraftaraız kimse kızmasın geniş düşünemiyoruz o insanlar emre haftaya gol atarsa nasıl sevinecekler anlamıyorum Angry
DSİ Es Es
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 20:47
Maçı izleyememiştim bugün ama şimdi izledim özeti. Hadi 1. golü anladım da 2. gol çok ilginç ya. Nasıl olur hayret ya...
Belki Bir Gün!
Yukarı
oldcity35 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: KARŞIYAKA
  Alıntı oldcity35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 20:48
toraman 1.golün  ne ise ama 2. golün tam bi fiyasko...........
Yukarı
silkroad26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sezai
Yer: EsKiŞeHiR
  Alıntı silkroad26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 21:06
emre torman gs macında yok sarı kart cezalısı
ÖlEnE kAdAr EsEs
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 21:11
Alıntı yapılan cresadur

emre toraman son 5 haftadır formunun zirvesinde kayseri maçında orta sahada canla başla oyunu sayesinde o 3 puanı almıştık ozaman herkes emreyi tebrik ediordu eyyy büyük(!) taraftarım noldu 2 haftada burda emreyi yerden yere vuranlar ESKİŞEHİRSPORun destekçisi değil köstekçisidir.buraya yazarken biraz düşünelim öyle yazalım lütfen bu adam haftaya galatasaraya 2 gol atarsa napıcaksınız ben söyliyeyim En büyük Emre..işte biz böyle taraftaraız kimse kızmasın geniş düşünemiyoruz o insanlar emre haftaya gol atarsa nasıl sevinecekler anlamıyorum Angry
İşte bu helal olsun ClapClap
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 21:13
Alıntı yapılan es_emre26

Yıkıcı değil yapıcı olmalıyız...

Sağlık olsun Emre Toraman...

EMRE TORAMAN TORAMAN TORAMAN..! Clap

Emre'ye sahip çıkıyoruz.Şu an bizim oyuncumuz.Hiç bir futbolcu kendi kalesine gol atmak istermi yahu?
Ertuğrul Sağlam bile futbol şanssızlığı,kimse Emrenin üzerine gitmesin diyor,bizde çocuğu asıp kesiyoruz.İşte biz böyle bir taraftarız.Stadda sus pus oluruz,monitör karşısında asar keseriz!!!!
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
yurtsever Liste gör
Yazar

Samim YURTSEVER
Yer: İzmir
  Alıntı yurtsever Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 21:16
Emre , teriyle bu formayı en çok ıslatan futbolculardan.Ha ben atmışım o golleri, ha Emre.Başka bir gözle bakamam ben bu talihsizliğe...

Canın sağolsun Emre..

Sana ihtiyacımız var...
Yukarı
eses_serkan Liste gör
Yazar

S.A.
Yer: Turkey
  Alıntı eses_serkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 21:21
Canın sağolsun Toraman Emre..

Ne bir art niyet arıyorum nede başka birşey.. Haftalardır teriyle bu takıma çok şey verdi.. Bizim inanarak oynayan canını dişine takan topçuya ihtiyacımız var Emre Toraman da kesinlikle öyle birisi..

Seni çok seviyoruz..
Yukarı
beer_n_coffee Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre Göçer
Yer: Tekirdağ
  Alıntı beer_n_coffee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 21:21
Canın sağolsun Emre. Bu zamana kadar giydiğin formanın hakkını fazlasıyla verdin. Çok güzel maçlar çıkardın. Olur böyle hatalar. Bir futbolcu için ne kadar kötü bir gün geçirdiğini tahmin edebiliyorum. Ne kadar üzgün olduğunu da tahmin edebiliyorum. Herşeyin telafisi vardır. Haftaya Gs maçını kazanarak bu hatayı telefi ederiz inşallah. 
Seni bizim kadar seven oldu mu?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5354555657 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır