eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESES1965 Liste gör
Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ESES1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 19:19
arakadaşlar düş me ye ce ğiz buna herkez inanmalı düşmeyeceğiz biz buraya çok kolay gelmedik kolay kolayda pes etmemeliyiz
TEK TAKIM TEK AŞK
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 19:20
Alıntı yapılan Habis

tahminim takımın bu oyunu, hakemin taraflı yönetimi, gs nin taraftar ve muhtemelen moral etkisi(Uefa), haa bride emre toraman faktörü.. 3 gs 2 de erme atsa 5 tane yer geliriz.

kimse hayal kurmasın.. aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış.

Bence sende hayal kurma. ESKİŞEHİRSPOR'un oynayacağı oyunu sorgulamadan önce kendi taraftarlığını sorgulamanı tavsiye ederim sana. Bakalım altından 3 eziklerin hangisi çıkacak. Benim GS lı arkadaşlarım bile ilk maçta 5 atarız dedik neredeyse 5 yiyiyorduk bu ESES'in sağı solu belli olmaz bu maç 3 ihtimalli derken bu tarz konuşmaları bir ESKİŞEHİRSPOR taraftarına yakıştıramadım. Burası ESKİŞEHİRSPOR sitesi yanlış siteye girmiş olmayasınız ?
Karadeniz ESES
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 19:22
Tüm deplasmanlarda olduğu gibi gs ve fb deplasmanlarındada İstanbuldayım.Bakalım açığa(bizlere) küfür eden kapalıdan kaç kişi gelecek? Wink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
eseserkan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
  Alıntı eseserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 19:27
Yahu bir maç kazanıyoruz herkes süper oynuyoruz,rıza hoca takımı çok iyi oynatıyor 5 yıllık sözleşme imzalıyalım,uefaya katılabilirmiyiz diyor bir maç kaybediyoruz takım çok kötü,rıza hocadan teknikdirektör olmaz ben daha iyi oynatırım takımı istifa etsin , bu sene küme düşeriz demeler başlıyor.

Önce bizler ne istediğimize karar verelim bizler iyi gün taraftarımıyız.Yoksa kötü gününde de desteklicekmiyiz.Takımın tam desteğe gerek duyduğu zamanlarda boş konuşmalar yapıyoruz.
SADECE BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORLUYUZ BİZ
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
  Alıntı EsSieN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 19:31

Alıntı yapılan eses şahin

Tüm deplasmanlarda olduğu gibi gs ve fb deplasmanlarındada İstanbuldayım.Bakalım açığa(bizlere) küfür eden kapalıdan kaç kişi gelecek? Wink

Burda açık-kapalı ayrımı yaparak konusmak bize yakışmaz abi. Hele ki sana hiç yakışmaz. Yazdıklarını az cok takip ediyoruz severek okuyoruz, sen yapma bari abi. Sorunun cevabı ise ben gelicem ama maç izlemeye değil takıma destek vermeye. Oraya gidip susup Gs taraftarını izlemek için gideceksek hiç gitmeyelim. Hep destek, tam destek!

ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 19:31
Ali Sami Yen'den 1 puan almak bile büyük başarı bu bizim için değil her takım için geçerli . Ama zor olsada bunu yapmak zorundayız . Saçma sapan puan kayıplarını böyle maçlardan puan ya da puanlar çıkartarak telafi edebiliriz .
Yukarı
eski_gurbetci Liste gör
Yazar

Yasin Astarcı
Yer: Gurbet
  Alıntı eski_gurbetci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 19:32
Alıntı yapılan eseserkan26

Yahu bir maç kazanıyoruz herkes süper oynuyoruz,rıza hoca takımı çok iyi oynatıyor 5 yıllık sözleşme imzalıyalım,uefaya katılabilirmiyiz diyor bir maç kaybediyoruz takım çok kötü,rıza hocadan teknikdirektör olmaz ben daha iyi oynatırım takımı istifa etsin , bu sene küme düşeriz demeler başlıyor.

Önce bizler ne istediğimize karar verelim bizler iyi gün taraftarımıyız.Yoksa kötü gününde de desteklicekmiyiz.Takımın tam desteğe gerek duyduğu zamanlarda boş konuşmalar yapıyoruz.

Valla arkadas benim ne istedigim belli, gol istiyorum ben, kazanmak istiyorum...
Riza hocaya lafim yok, oynadigimiz futbol'ada lafim yok, ama gol atmayan takim düsmeye mahkumdur...
Hele ki bide kendi kalene atiyosan, birak baskalari oynasin Süper Lig'de...
FACEBOOK BÜLENT KOCABEY FAN SAYFASI : http://www.facebook.com/home.php?#/pages/Bulent-Kocabey/67371906564?ref=mf
Yukarı
eseserkan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
  Alıntı eseserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 19:36
Alıntı yapılan eski_gurbetci

Alıntı yapılan eseserkan26

Valla arkadas benim ne istedigim belli, gol istiyorum ben, kazanmak istiyorum...Riza hocaya lafim yok, oynadigimiz futbol'ada lafim yok, ama gol atmayan takim düsmeye mahkumdur...Hele ki bide kendi kalene atiyosan, birak baskalari oynasin Süper Lig'de...

yazım sadece sana değildi.Forumda bir gün şöyle başka bir gün böyle diye yorum yapanlara idi.Sadece senin üstüne alınmana gerek yok.

Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 19:47
Alıntı yapılan EsSieN

Alıntı yapılan eses şahin

Burda açık-kapalı ayrımı yaparak konusmak bize yakışmaz abi. Hele ki sana hiç yakışmaz. Yazdıklarını az cok takip ediyoruz severek okuyoruz, sen yapma bari abi. Sorunun cevabı ise ben gelicem ama maç izlemeye değil takıma destek vermeye. Oraya gidip susup Gs taraftarını izlemek için gideceksek hiç gitmeyelim. Hep destek, tam destek!

Neden alındın koçum yoksa bizlere küfür edenlerin içindemiydin?Benim sözüm ''İyi gün Dosttu ......açık''diye bağıranlaraydı.Küfür edenler elbette cevabını alacak ,yada edebiyle susup oturacak.Angry
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
eseserkan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
  Alıntı eseserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 20:03
Acaba bugün açığa küfür edenler ile, bedava biletler kesilmesin diye gügüye tepki veremeyen kişilerle aynı kişiler mi çok merak ediyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır