eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 17:46
   Emre haftalardır takımın en iyisi.Canı sağolsun.İnşallah kafaya takmaz.İlk gol şanssızlık.İkincisinde zaten hakem penaltı vermek üzereydi.Youlanın kaçırdıkları Emrenin kendi kalesine attığı gollerden daha büyük saçmalık.
Yukarı
eseserkan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
  Alıntı eseserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 17:48
Aslında maçtan sonra direk bu foruma girseydim bende belki kötü cümleler yazabilirdim.Fakat 2 saat kafamı dinleyip maçı düşündükten sonra aslında o kadar tepki vermememiz gerektiğini düşündüm.

Biz Eskişehirsporuz bir futbolcu bir maç kötü oynadı ve kalesine gol attı diye şimdiye kadar yapmış olduklarını silip atmamalıyız.
Bize yakışan budur.

Açıktan bazı kesim emreyi yuhladı bazı kesimde oyundan çıkarken emreyi alkışladı.Emre yuhlanacağına kadar takımda yuhlanması gereken o kadar futbolcu var ki.Emre zaten hatasını biliyor gs maçında göreceksiniz kendisini affettirecek.

Bizler herzaman o armayı o formayı taşıyan kişilerin arkasında olmalıyız.

OLACAĞIZ DA.
SADECE BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORLUYUZ BİZ
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 17:48
Mehmet Akif Tatlı'ya yazık ettik.En azından o asist yapardı.
Hadi 1. golde olur diyelim (kimse yok etrafında) köşeye gitti ama 2. golü kimse Ivesa'yı karttan kurtardı,penaltıydı falan demesin.Emre kendi kalesine atarak yararlı mı oldu şimdi?Gayet düzgün bir vuruşla skoru 2-0 yaptı.Emre'ye mi kaldı hakemin vereceği kararı golle durdurmak.
Son haftalarda yükselen bir performansı vardı ve Bursaspor maçında tavan yaptı.
Böyle kritik bir maçta tecrübeli bir futbolcudan beklenmedik hareketler.
Emre Toraman bizim futbolcumuz, hatalar tabiki olacaktır ama bana göre bu çok fazla oldu.

ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
MLH26 Liste gör
Yazar

MeLiH
  Alıntı MLH26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 18:00

Sağlık olsun Emre TORAMAN sıkma canını olan oldu senin buralara nasıl geldiğini bizler biliyoruz önümüzdeki maçlarda başarılı olman dileğiyle. Forumda atıp tutanlar (iddiamı oynadın , bursadan pirimmi aldın, bilerekmi attın ) şeklinde yazı yazanlarıda kınıyorum sizin eskişehirsporlu olduğunuzdan şüphe duyuyorum bunlar ayıp şeyler hepberaber şanssız bir gün geçirdik olan oldu burada felaket tellalığı yapmaya gerek yok.

HERZAMAN HERYERDE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 18:09
 Emre  Youla'ya son vuruşları nasıl yapması gerektiğini öğretse.
since1965
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 18:13
Geçen yıl buradaki Antalya maçında sezgin topu taca atmadı sonrası gol oldu diye adamı bir parçalamadığınız kalmıştı bakıyorum Emreyi baş tacı yaptınız ,  kendi insanınıza hatta içinde arkadaş ve akrabalarınızın olabileceği açığa herkes ağzına geleni söylüyor.
Zaten Deplesmanlarda kendi Taraftarları arasında kavga çıkaranlardan ne beklenir ki ?
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
  Alıntı EsSieN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 18:13

Sağlık olsun Emre TORAMAN.

ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
meT1n26 Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Eskişehir
  Alıntı meT1n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 18:15
arkandayız emre toraman sağlık olsun

sana inancımız sonsuz atlatcaksın bu şoku
hayatın anlamı Siyah-Kırmızı!!!
Yukarı
motta Liste gör
Deneyimli Yazar

cüneyt
Yer: iSTANBUL
  Alıntı motta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 18:22

ruyanda gorecegın takımda oynuyosun bu ne rezıllık bu ne lackalık 2 gol ust uste kendı kalesıne gol atan ınsan evladı var mı olur mu ,  bu tamamen lackalık olayın onemını bılmeyen anlamayan takımı sehrı dusunmeyen bı ınsan evladının eserıdır bu gunku rezıllıgı yazık senın gıbı oynayanı ve oynatana bu sehrın elbet zamanı gelınce bı cıft sözu olacaktır emın olun

Yukarı
eseserkan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
  Alıntı eseserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 18:23
Aslında maçtan sonra direk bu foruma girseydim bende belki kötü cümleler yazabilirdim.Fakat 2 saat kafamı dinleyip maçı düşündükten sonra aslında o kadar tepki vermememiz gerektiğini düşündüm.

Biz Eskişehirsporuz bir futbolcu bir maç kötü oynadı ve kalesine gol attı diye şimdiye kadar yapmış olduklarını silip atmamalıyız.
Bize yakışan budur.

Açıktan bazı kesim emreyi yuhladı bazı kesimde oyundan çıkarken emreyi alkışladı.Emre yuhlanacağına kadar takımda yuhlanması gereken o kadar futbolcu var ki.Emre zaten hatasını biliyor gs maçında göreceksiniz kendisini affettirecek.

Bizler herzaman o armayı o formayı taşıyan kişilerin arkasında olmalıyız.

OLACAĞIZ DA.
SADECE BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORLUYUZ BİZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır