eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 16:09
Şunu söylemek istiyorum ki arkadaşlar, başta maçın gerginliğiyle ben de çok kızdım... "Bu kadar da olmaz" dedim ama bunun talihsizlik olduğuna inanıyorum.

Umarım Emre Toraman burayı okur, biz taraftar olarak her zaman futbolcumuzun arkasında oluruz. Bugünkü olaylar talihsizlikti, şuydu, buydu... Bugün geride kaldı. Sen ki PAF takımda antrenmanlara çıkıp yılmamış hırslı bir oyuncusun. Bunu hepimiz biliyoruz. Senden tek istediğimiz moralini bozmadan devam et, Galatarasay maçında bunu bize göster Emre. Çünkü bunu yapabilecek birisin...
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
volkanes Liste gör
Yazar

Volkan
Yer: Ankara
  Alıntı volkanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 16:10

ama olsun inş gs ve fb maçlarında bu kaybetiğimiz puanları telafi ederiz arkandayız Emre Toroman....

Yukarı
Beaman Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan ÖZ
Yer: ESK
  Alıntı Beaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 16:18
ya sansizlikti birinci gol ama 2 . yi nasi atti anlamadi ofsayt mi sandi acaba yaa bildigin ayak ici plase vurus yaptı koseye yaa
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
  Alıntı fatih_hayati Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 16:22
Arkadaşlar öncelikle pozisyonları görmedim bizim için önemli bi maçtı ama bi adamın üstüne çullanmak taraftarımıza yakışmıyor futbolda böyle şeyler ender de olsa oluyor lütfen sağduyulu olalım emre toraman bu takımın ihtiyacı olan bi adam hele de çıkarken duygulanması emre Fb ve Gs maçlarında bugünü telafi edecektir

Sana inanıyoruz emre
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 16:23
emre toraman takımın en iyisiydi bu maça kadar yüreğini koyarak oynuyordu bende eminim ki yine yüreğini koydu ama ilk golden sonra demoralize oldu ikinci golde ondan emre toramana destek çıkılmalı sadece kendimize sormalıyız bazı şeyleri mesela şu kardeş ayğı ne ayağı diye 2 takıma yenildik biri bursa diğeri ankaragücü acaba neden?
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
ziggy Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ziggy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 16:23
Devre arasında Youla Batuhan ikilisinden birisi formanın içine Emre Toraman'ın formasını giyer de gol atınca seyirciye gösterir, bizim de kendi futbolcumuza olan maç içerisindeki sinirimiz geçer diye hayal etmiştim ama maalesef öyle olmadı.

Açık tribün aynı tepkiyi yine bir Bursaspor maçında Cumhur'a göstermişti ve devre arasında kendisine yol verilmişti. Canla başla mücadele eden ve 3 aya yakın PAF takımla çalışıp yılmamış Emre Toraman'a sahip çıkmak bize yakışır ve Emre'nin da kendisine biraz olsun çeki düzen vermiş olmasını beklemek de en doğal hakkımız
İstanbul ölümden korkma bu kadar
Korkunun ecele ne faydası var
İstanbul evinde dantel örsene
Çamaşır yıkayıp etek giysene
Yukarı
tatarugur Liste gör
Yazar

ugur
Yer: kırım/Eskişehir
  Alıntı tatarugur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 16:27
Böyle bir maçı çok uzaklarda aramayın aynı tablo geçen haftalarda galatasaray-Bursa maçında yaşandı.Maçta toplam 3 gol vardı.3golü de atan bursaspordu.Aynı tabloyu biz bugün yaşadık.
bu maçtada toplam 3 gol 3 nüde biz attık.Futbol böyle işte yapacak bişey yok.Oyun üstünlüğü bizde olan maçta bu kadar şansızlık olurmu?İki golü bursa atsaydı gam yemezdim.Oyunu biz oynadık golleride biz attık.Önümüzde ki maçlara bakacağız inşallah haftaya cin conu yeneriz.Hafta içi cin conun hamburgla maçı var bizim karşımıza yorgun ve belkide sakat oyuncuları olacak.Yenme şansımız çok.
KALSADA SON NEFES OLUMUNE ES-ES
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 16:35
 Çok büyük şanssızlık hepimize geçmiş olsun vardır herşeyde bir hayır.Eğer 2. golu kendi kalesine atmasaydı penaltı kırmızı kart verebilirdi hakem.
S.nalbant
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 16:51
Emre ve bizim için çok büyük şansızlıktı. Sami Yen'de ki maçta tribüne önce Emre'yi çağıralım, destek verelim. O da kendini affettirmek için canını dişine takıp asılsın, Galatasaray maçına.
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
İrfan Liste gör
Deneyimli Yazar

İrfan Karapınar
Yer: Turkey
  Alıntı İrfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 16:53
Haftalardır takımın en iyi oyuncusuydu.Müthiş bir şanssızlık,zaten kendisi de göçtü ve takımdan alındı.Moralini ayakta tutmalıyız.Öyle hemen işgüzarlık yapıp sallamayalım lütfen.Bu takımın en istikrarlı oyuncularından birisidir.İlk yarının ortalarında affedildi ve o günden beri canını dişine takıp oynuyor.Ne yapalım bu saatten sonra,olan oldu.Kırıcı olmamalı,yapıcı olmalıyız.Serdar'a bunca maçtır tahammül eden taraftar,Emre'ye de hoşgörülü olmalı.Hemen bir maçta içimizdeki dışlama içgüdüsü ortaya çıkmamalı...
İrfan
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,691 saniyede hazırlanmıştır