eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bizden Biri ... Yeni Stad Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2009 saat 12:53
klubun borclarını sessizce odeyen kim sayın b.şehir belediye baskanımızmı? maden bukadar olayların icindesin hangi borcları ne zaman odedi lutfen yazın madem gizliden gizliye ödüyo o zaman insan vaybe nekadar alcak gonullu bi baskan diyesi geliyo ama eses süperlige cıktıgında en önde gorunmeye calısması bu gizliden gizliye tezinide cürütüyo

cıkaralım siyasi gözlükleride esesli oldugumuzu unutmadan gelen ne yaptı gigen ne yaptı diye bi kendimize soralım sag sol olayı türkiyede bitmistir gruplar ic ice girmis hersey menfaat olmustur bu yuzden particiligi bırakıp gercekleri konusalım 
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2009 saat 14:57
Alıntı yapılan tatarserdar

klubun borclarını sessizce odeyen kim sayın b.şehir belediye baskanımızmı? maden bukadar olayların icindesin hangi borcları ne zaman odedi lutfen yazın madem gizliden gizliye ödüyo o zaman insan vaybe nekadar alcak gonullu bi baskan diyesi geliyo ama eses süperlige cıktıgında en önde gorunmeye calısması bu gizliden gizliye tezinide cürütüyo

cıkaralım siyasi gözlükleride esesli oldugumuzu unutmadan gelen ne yaptı gigen ne yaptı diye bi kendimize soralım sag sol olayı türkiyede bitmistir gruplar ic ice girmis hersey menfaat olmustur bu yuzden particiligi bırakıp gercekleri konusalım 

Geçmiş sayfalarda veya başka topiclerde bunlar açıklandı,söylendi dile getirildi...Aydın Arat döneminden kalan borçlardır bunlar...Azıcık araştırmacı olun okuyun gerçekleri sizde gözlerinizle görün...Olmadı muhatapları ile görüşün...

Fakat bir kaç kişinin yazdıkları ve bir kaç kare resme bakıp ortalıkta ahkam kesmeyin...O kadar merak ediyorsanız buyrun bu forumda hepsi var...Okuyun sonra yazın...

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
toprak26 Liste gör
Yazar

Toprak Kara
Yer: Malezya
  Alıntı toprak26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2009 saat 15:33
Aydın Arat döneminde  otopark,bilboard ve otobüs reklamları gelirleririnin tamamı Eskişehirspor'a kalıyordu. Rahmetli borç bıraktıysa gelir de bıraktı. Ayrıca Eskişehir'in ilk süpermarketi Buggy'den de pay aktarılıyordu. Tüm bu gelirleri kim tırpanladı. Eses'in altındaki otobüsü alıp deplasmanlara Bozüyük belediyesinin temin etttiği otobüsle gitmek zorunda bırakan kim. Kongrede kulüp kapanırsa kapansın diyen kim.
Herşeyi kanunnuna uygun yaptığı için ESES'e yardım edemediğini söyleyen hocamız eğer ödediyse ESES'in borçlarını hangi kaynaktan hangi bütçeden ödemiş. Ödemişse bu yasalmıymış. Bugün yardım etmiyorsa dün neden etmiş. Demirel'le son zamanlarda çok sıkı fıkılar. "Dün dündür bugün bugündür" taktiği mi almış.
Sermayem Derdimdir, Servetim Ahım
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2009 saat 16:30
Alıntı yapılan toprak26

Aydın Arat döneminde  otopark,bilboard ve otobüs reklamları gelirleririnin tamamı Eskişehirspor'a kalıyordu. Rahmetli borç bıraktıysa gelir de bıraktı. Ayrıca Eskişehir'in ilk süpermarketi Buggy'den de pay aktarılıyordu. Tüm bu gelirleri kim tırpanladı. Eses'in altındaki otobüsü alıp deplasmanlara Bozüyük belediyesinin temin etttiği otobüsle gitmek zorunda bırakan kim. Kongrede kulüp kapanırsa kapansın diyen kim.
Herşeyi kanunnuna uygun yaptığı için ESES'e yardım edemediğini söyleyen hocamız eğer ödediyse ESES'in borçlarını hangi kaynaktan hangi bütçeden ödemiş. Ödemişse bu yasalmıymış. Bugün yardım etmiyorsa dün neden etmiş. Demirel'le son zamanlarda çok sıkı fıkılar. "Dün dündür bugün bugündür" taktiği mi almış.

Bunların hepsinin yanıtı forumda var...Ve sen bunların nedenlerini çok iyi biliyorsun...Sende araştırmacı ol ve yeniden oku bi zahmet..Smile
Haaa kim yaptı diyorsan evet Yılmaz BÜYÜKERŞEN..Smile Fakat sorularda yanlışlık ve eksiklikler var orası ayrı konu..
Yukarı
atropin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: Ankara
  Alıntı atropin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2009 saat 17:35
Öncelikle arkadaşımızı tebrik ediyorum, çok güzel bir proje gerçekleştirmiş. İnşallah stadın mevcut yerinde uygulanma imkanı olur.

Bir de söylemeden geçemeyeceğim, başkan seçilirsem stad yapacağım diye Kayseri'nin stadının maketini gösteren zihniyet, bu projeyi nasıl es geçti anlamak mümkün değil LOL
ankaraESES / Hakan
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2009 saat 18:15
suat bey her sorunun cevabı forumda var biraz arastırın gibi cumlelerden olusuyo ben forumda yazılan cumleler aramıyorum bu yazıları sizin benim gibi bilsede bilmesede yazan kisiler demek istedigim eses icin kılını kımıldatmayan butun kaynakları kesen aynı zamandada kanuna aykırı diyen kisi nasıl oluyoda borc oduyo cevap yazmayın gerek yok ben forumdan bakarım :)
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
escemes Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Yer: istanbul
  Alıntı escemes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2009 saat 20:06
 aslında hocaya cok kızıyorum es es e sahip cıkmadı aksine hep köstek oldu
ne olduysa cefakar taraftarın sayesinde oldu
fırsat bu ya hocanın yakasına yapışmalı ne yapacaksın hoca demeliyiz
geçmişteki gibi olacaksan eğer delikanlı gibi söyle kandırma es es taraftarını
hocaaaaaaaa duyuyormusun adam gibi delikanlı gibi söyle
ne yapacaksın es es için bilelim ona göre oylarımız kullanalım
Yukarı
escemes Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Yer: istanbul
  Alıntı escemes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2009 saat 20:21
 bu zamana kadar insan kale arkalarını yapar acığın üstünü kapatırdı be hocaa
 kaç zamandır oturuyorsun
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2009 saat 22:10
Bu konu başlığının adı: "Bizden Biri ... Yeni Stad Projesi"
Siyaset için ayrı başlık açıldı ama nedense her yere siyaset bulaştırılmak isteniyor.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2009 saat 22:23
Alıntı yapılan tatarserdar

suat bey her sorunun cevabı forumda var biraz arastırın gibi cumlelerden olusuyo ben forumda yazılan cumleler aramıyorum bu yazıları sizin benim gibi bilsede bilmesede yazan kisiler demek istedigim eses icin kılını kımıldatmayan butun kaynakları kesen aynı zamandada kanuna aykırı diyen kisi nasıl oluyoda borc oduyo cevap yazmayın gerek yok ben forumdan bakarım :)

Sevgili Serdar;Eskişehirspor'un borçları Aydın ARAT zamanında yapılan Belediye borçları olduğu için ödendi...Geçmişten gelen borçlar...
Yılmaz BÜYÜKERŞEN bu arada çok büyük proje sundu,fakat o zaman ki yönetim şu an ki yönetim olunca,projeye sıcak bakmadılar ve keş para istediler...Benzinlik mevzuları bundan önce olmuştur...Sonraki gelişen olaylar devam etmiştir...

Yılmaz Hoca Eskişehirspor'un şirketleşmesini istiyordu...Şirketleşme demek kulübün tüm gider ve gelirlerinin kayıt altına alınması demekti...Hatta Hoca o zamanda bonservisleri ödeyeyim demiş fakat,yönetim "sen bize parayı ver biz öderiz"diyerek ona da karşı çıkmış ve hoca da "demek Eskişehirspor'da işler böyle yürüyor" diyerek yönetimle tüm köprüleri atmıştır...Hatta kamuoyu önünde tartışmalar yaşanmış,Yılmaz Hocaya kulüp kapanıyor denilerek blöf çekilmiştir...Bu olay kongrede değil kongre öncesi olmuştur... Yılmaz Hoca'da "kıllı bacaklar" mevzusunu da o zamanlar demiştir...
Kısacası Yılmaz Hoca Eskişehirspor'a uzak değildi..Fakat güven veren bir yönetim olmadı...Bence de bu mevcut yönetime Trilyoner olsam bir kuruş vermezdim..Burada hocaya hak veriyorum...Hoca kalıcı kaynak için her türlü şartı zorlamış fakat tek şartı ise şirketleşme olarak öne sürmüştür...
Belediye başkanı iken ödediği borçlar ise geçmiş döneme ait borçlardır...Zaten yasal olmayan bir şeyi de Hoca mümkün değil ödemezdi...

İşte bunların bütün cevabı bu forum sayfasının bu topiğinde ve bazıları da basında yer aldı...Gecenin bir vakti bana tekrar yazdırdınız ya helal olsun size...))

Bunların hepsi forumda yazıldı,tartışıldı...Fakat tekrar tekrar gündeme neden geliyor anlamıyorum...Ya bunları sıcak tutmak için sürekli Hocayı kötülemek kapsamında sıcak tutuyorsunuz ya da bizlere gıcığınız var..)) O bakımdan dedim size araştırın diye...Bizler yazmaktan yorulduk artık...Bize de acıyın..(((((((

Fakat bildiğimiz daha başka şeyler de vardır...Hatta Eskişehirspor'a tarihin en büyük iyiliği bir Belediyemiz tarafından yapılmıştır...Fakat olay gerçekleşmemiş ve yürürlüğe girmediği için söylemenin ve konuşmanın hiç bir anlamı yoktur...Bizler bunu hiç bir partimiz ve Belediye Başkanımız zarar görmesin diye açıklamıyoruz...Bizler eleştiriyi yapmasını bildiğimiz gibi kime  ne zaman teşekkür edeceğimizi de çok iyi biliriz...Hiç bir şey gerçekleşmeden söylemenin ve kaynağının kesinleşmeden açıklanmasını hiç bir zaman tasvip etmedik,etmiyoruz da...

Saygılarımla...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır