eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bizden Biri ... Yeni Stad Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Nightofman26 Liste gör
Yazar

Levent
Yer: Osmangazi
Online Durum: Offline
  Alıntı Nightofman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2009 saat 19:36
on numara stad valla ama keşke yapılsa
Kalsada son nefes
Yinede      ESES
OSMANGAZİLİ Kırmızı Şimşekler
NEFER
Yukarı
aakin Liste gör
Yazar

Alper AKIN
Yer: Turkey
  Alıntı aakin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2009 saat 19:42
proje gerçekten güzel olmuş , stadın yerinde kalıp değerlendirilmesi güzel bir proje ama buna kaynak yaratılması gerçekten zor . yöneticilerimiz Eses imize sahip çıkıp Atatürk spor kompleksinin sahip olduğu iç ve dış sahaları kulübümüze kazandırabilse belki kalan alanların kullanım hakkı karşılığı böyle güzel projeler hayata geçirilebilir.
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2009 saat 20:09
Alıntı yapılan kiraz26

Cem Altıbaş diye bir arkadaşımız kendi çabasıyla ESKİŞEHİR ŞİMŞEK ARENA isimli stat projesi yapmıış.
Ben çok beğendim. Bakalım siz değerli Es Es li kardeşlerimde beğenecek misiniz?
Projeye bakmak isteyen olursa linkini de verdim...
Yönetim duy bu sesi  yap şu projeyi....
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2009 saat 04:15
Alıntı yapılan TOTTI26

[QUOTE=holigantatar] Hani o belidediye başkanı eses yardım etmiyor diyen arkadaşlarımız abilerimiz vaya. Hani şehir dışına çıktıklarında Eskişehir çok güzel olmuş diyen onların bide arkadaşları varya öyle diyince neden ozaman gurur duyyorsun Eskişeirle . Bugün Eskişehiri adam yapan Yılmaz Hocamız değilmi. Modern bir avrupa kentine dönüştüren ve dönüştürmeye çalışan Yılmaz Hoca değilmi. Yoksa benmi bilmiyorum büyükşehir Akp ninde ben mi yanlış hatıurlıyorum. Arkadaşlar belediye kluplere yardım etme diye bi zorunluluğumu var yoksa ben mi bilmiyoum. sSz hala adaların eski köprülerinden mi geçmek istiyorsunuz yada porsuğun pis kötü görüntüsünemi alıştınız anlayamadım. Neyse bu tarz örnekleri çoğalta biliriz . Kaldıkı Kayserinin stadının parası hemen hemen rahmetli Kadir Hastan çıtı bunu hepimiz biliyoruz. Kaysernin belediyesinden kaç para çıktı bunları bi araştırın. Bizdede Sarar Eti gibi şirketler var. Onlar niye yapmıyor stadı. Aaaa Pardon onlara küfredim küstürmüştük dimi unutmuşum.

ya arkadasım her seyı ıyı hos anlatmısın da ben eskısehır ın moder falan oldugunu dusunmuyorum bu sehre bısı yapıldıgınıda dusunmuyorum hersey goz boyama arkadasım hep adalardan koprulerınden porsuktan tranvaydan bahsetmısın bırazda gelde kenar mahallelere bak ne yapılmıs bılmıyosan solıyeyım bı sehır ıcın ne yapılacaksa onceden planlanır hesaplanır 99 öncesı tranvay projesı bıtmıstı yılmaz hoca geldıgınde bunu sadece hızmete koydu okadar övulen tranvaydan hıc memnun deyılım kenar mahallelere oncelık verılıp onları carsı kolayca ulasımları saglanmalıydı ama ne yapıldı carsı yı carsıya bagladılar 2 sı okdar kucuk bıyerde yasıyoruz kı cocumuz cocumuzu tanıyoruz bukadar sıkısık ortamda tranvayı getırdıler carsını ortasına koydular arabası olanlar bılırler ne ezıyet cektıklerını burasını konya zannettıler sanırım madem bı ış yapacaksın yukardan yapacaksın temız yapacaksın her programda dıyokı eskısehıre ılk ı gerceklestırdım 2 senfonı orkestrası kurdum kacımız gıdıyoruz kac kısı gıdıyo?? bıde sole dusun stadda ıstemıyoruz acıgın ustunu kapatın yeter dıyoruz dımı maca kac kısı gıdıyo bıde onu hesapla bırazda halka kulak vermek lazım bakalım ne dıyo demıssın kı beledıyeler yardım etmek zorundamı dıe kanunda bole bısı yok zorunda deyıl amaaa bu halk senı secıyosa halkın vaktını gecırecegı sevdı baglı oldugu tek aşka sahip cıkmak lazım dımı bız sahıp cıkılmadıgımız ıcın 3 lıglerde surunduk bılırmısın bılmem haa sayın baskan hıc mı ıyı bısı yapmadı yaptı yaptıgı baraj sehrın havasını degıstırde nem geldı sımdı dıyebılırsın bu su partıden bu partıden hıcc ısım olmaz adımı soyadımı verırım butun partılerden sorar arastırırsınız yıne sayın büyükerşen kazansın cunku heryerde tanınan sözu gecen biri ama ne olur ESKISEHIRSPORU MUZA YARDIMINI ESIRGEMESIN HALKA KULAK VERSIN BEN HEYKEL VE SENFONI ORKESTRASI OLUYOSA GUZEL BI STADIMIZDA OLABILIR CUNKU BU BIZIM HAKKIMIZ

ozaman seni soyup soğana çeviren ikdidar gelsin belediyeye Big%20smile hem senin yönetiminin aciz ise hocam ne yapsın bu duruma. iş parti işide değil aslında sizin dediğiniz gibi o konuda haklısınız ama şundan eminimki iki alt belediyeler ve meclis üyesi hocamızı çok engelledi 2. döneminde ve dediğin gibi ne yazikki kenar mahallelere gidelemedi eminimki 3. dönemi çok çok daha iyi olafcaktır. neyse asıl konumuza geçelim bizim klubün yönetiminin acizliğimi stadın durumu yoksa belediyeninmi. bence yönetim
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2009 saat 04:29
ilerde elime 3-5 kurus para gecsin ilk yapacagım is klupte yonetici olmak. para gecsin yonetici olacam deyince yanlıs anlasılmasın paraları klube vermeyecem. eskişehirde cevre bulmak icin kullancam.

cok rahat is bizde yonetici olmak vecibe vermiyosun.
transferle ilgilenmiyosun
hafta ici kar yagsa bile senin onlem almana gerek yok (maca 2 saat kala belediye temizler sahayı)
kulubun gelirini arttırmak icin proje uretmeye gerek yok
stad icin caba sarfetmene gerek yok (sen niye ugraşasınki hic bişi yapmasan bile suc belediyeye atılacak ya zaten)

sanki staddan sahadan ek gelirlerden yoneticiler degil belediye baskanları sorumlu. eksik biseymi var salla gitsin b. baskanına. onlardanda sadece birine. diger ikisi takım icin ne yapmıs nasıl faydaları dokunmus hiiiç bahsetme.

sizin siyaset yapmıyorum esesi seviyorum ayaklarınızı seveyim ben.....

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
serdar_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdar_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2009 saat 09:44
stadımız bizim manevi hazinemizdir o hazineyi almak isteyen olursa karşısında eskişehirpor taraftarını bulur ve alır cevabını
AŞK-I ŞEHİR
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2009 saat 11:57
Hayretler mütemadiyen...Hayret ki ne hayret...
Yılmaz BÜYÜKERŞEN,Hulki CEVİZOĞLU'nun programında Eskieşhirspor'lu olduğunu söylemiş...Bazı arkadaşlarda bunun siyasi reklam olduğunu beyan etmişler...

Bundan önce ki genel seçimler öncesi şehrimizin milletvekili sayın Murat MERCAN statda şovlar yapıyor,kaşkollarla taraftarımızla kolkola oluyor,şeref turu atıyor en Fanatik Eskişehirspor'lu oluyor da... 
Edirne'li olan Sayın bakanımız Kemal UNAKITAN genel seçimler öncesi aniden şehrimize geliyor statda imza şov yapıyor takıyor kaşkolunu En halis mülis Eskişehirspor'lu oluyor da... 
Yine Kilis doğumlu stadın daha önceden yolunu bimeyen Tepebaşı Belediye Başkan adayı Sayın Murat CANÖZER takıyor kaşkolunu şehri,esnafı geziyor...En kral Eskişehirspor'lu oluyor da... 

Bunların hiçbirisi siyasi şov yapmıyor da Eskişehirspor'un kuruluşunda bulunan öz be öz Eskişehir'li,Kulübün borçlarını sessizce ödeyen,boynunda kaşkol göremediğimiz Sayın Yılmaz BÜYÜKERŞEN "Eskişehirspor'luyum" deyince siyasi şov oluyor...

Ya sizler çok AKILLISINIZ...Ya da bizler çok APTALIZ...

Yönetim stad için bir çivi dahi çakmaktan aciz olsun...Sonra ben napayım belediye para vermedi...Belediye para verse sizin yaptığınız yöneticiliği bende yaparım... Yapamazsam atarım suçu belediye ye...Bana para vermediler hadi bana eyvallahhhhhhh.....

Aha buraya yazıyorum...İşler kötü gitsin bunlar hakemlerden dolayı belediye'ye suç atmazsa ben ne olayım... 
"Bu federasyon ve Hakemler bizim hakkımızı yiyor...Bu Büyükşehir Belediye Başkanı haklarımızı korumuyor...Neden susuyor..?? Hep masabaşında yeniliyoruz..."

Yakındır bunları da duyacağız gibi...))) 
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
serdar_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdar_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2009 saat 12:02
Alıntı yapılan scetintas

Yılmaz BÜYÜKERŞEN,Hulki CEVİZOĞLU'nun programında Eskieşhirspor'lu olduğunu söylemiş...Bazı arkadaşlarda bunun siyasi reklam olduğunu beyan etmişler...

Bundan önce ki genel seçimler öncesi şehrimizin milletvekili sayın Murat MERCAN satdda şovlar yapıyor,kaşkollarla taraftarla kolkola oluyor en Fanatik Eskişehirspor'lu oluyor DA... 
Edirne'li olan Sayın bakanımız,genel seçimler öncesi geliyor stadda imza şov yapıyor takıyor kaşkolunu En halis mülis Eskişehirspor'lu oluyor DA... 
Yine Kilis doğumlu stadın daha önceden yolunu bimeyen Tepebaşı Belediye Bşkan adayı Sayın Murat CANÖZER takıyor kaşkolunu şehri,esnafı geziyor...En kral Eskişehirspor'lu oluyor DA... 

Bunların hiçbirisi siyasi şov yapmıyor da Eskişehirspor'un kuruluşunda bulunan öz be öz Eskişehir'li,Kulübün borçlarını sessizce ödeyen,boynunda kaşkol göremediğimiz Sayın Yılmaz BÜYÜKERŞEN "Eskişehirspor'luyum" deyince siyasi şov oluyor...

Yönetim stad için bir çivi dahi çakmaktan aciz olsun...Sonra ben napayım belediye para vermedi...Belediye para verse sizin yaptığınız yöneticiliği bende yaparım... Yapamazsam atarım suçu belediye ye...Bana para vermediler hadi bana eyvallahhhhhhh.....

Aha buraya yazıyorum...İşler kötü gitsin bunlar hakemlerden dolayı belediye'ye suç atmazsa ben ne olayım... 
"Bu federasyon ve Hakemler bizim hakkımızı yiyor...Bu Büyükşehir Belediye Başkanı haklarımızı korumuyor...Neden susuyor..?? Hep masabaşında yeniliyoruz..."

ClapClapClapClapClapClapClapClap
AŞK-I ŞEHİR
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2009 saat 12:07
Alıntı yapılan scetintas

Bundan önce ki genel seçimler öncesi şehrimizin milletvekili sayın Murat MERCAN satdda şovlar yapıyor,kaşkollarla taraftarla kolkola oluyor en Fanatik Eskişehirspor'lu oluyor DA... 
Edirne'li olan Sayın bakanımız,genel seçimler öncesi geliyor stadda imza şov yapıyor takıyor kaşkolunu En halis mülis Eskişehirspor'lu oluyor DA... 
Yine Kilis doğumlu stadın daha önceden yolunu bimeyen Tepebaşı Belediye Bşkan adayı Sayın Murat CANÖZER takıyor kaşkolunu şehri,esnafı geziyor...En kral Eskişehirspor'lu oluyor DA... 

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2009 saat 12:20

bence önce öz eleştiri yapalım.bundan yıllar önce başkan eskişehirspoumuzun kurumsallaşması yolunda kulübe bir çok projeler sundu.o zaman ki yönetimler bu sabit gelir getirici kurumsallaşma projeleri yerine başkanın para vermesini istiyorlardı.başkanda o zaman benim belediye yasalarına göre para artarma yetkim yok.tutki parayı verdim eskişehirspor beniim verdiğim parayla kaç seneyi kurtarır demişti.meliih gökçeğin ankarasporu ortada )işte o zaman bu kurumsallaşma ve şirketleşme temelleri atılsaydı eskişehirspor başkanların cebine bakmaz,siyasi baskılara boyun eğmez öz ve özeskişehirlilerin takımı olarak kalırdı. bugümn tanımadığım hayatımda eskişehirsporun statı etrafında gezmeyen adamlar bil eses liyim deyip kaşkol takıp tv lerde geziyrlar.işte beni incitende asıl bu görüntülerdir .eses imiz bu adamlarla bir yerlere gelecekse bırakın gelmesin küme de düşse vallahi üzülmem.yeterki bu taraftarın gücü üzerinden rant peşinde koşulmasın.herkes birgün gidicidir,fakat bu takım bizim çocuklarımızada mirastır.şimdi stat projesinde bile milyarlık arazi alınıp eses ,e milyonluk stat yapmayı vaad ediyorlar işte başkalarının iradesiyle yönetilen kulüblerde,de genetik bozulmalar ortaya çıkıyor.ama bu camia çok büyük bir gün bunlarıda aşıp kendi kendine yeten bir kulüp inşallah olacaktı. ben ce çözümü öz ve öz eskişehirlilerde aramak en akıllıca olanıdır.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır