eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDişi Şimşekler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2009 saat 01:50
İsteyen her EsEs sevdalısının deplasman yapma hakkı vardır zaten buna kimse gem vuramaz,zaten Merve hanımda gerekli mesajı yazmıştır grubunun lideri olarak.
Her deplase olan zaten önce kendinden sonra tribünden sorumludur.O zaman her gelen fert deplasmandaki her hareketten sorumludur,bunun için illaki Erk.Byn. olması şart değildir,tabiki bu deplasman sert bir deplasman olacak (sonucu kestirilmeyecek deplasman ama asla bizden başlamayacak, ayrı.)...Artık dişi şimşeklerimizde ilk deplasman tecrübesine sert bir başlangıç yapmış olacaklar...
Naapalım arkadaşlar.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2009 saat 08:20
Madem gidiyorsa dişi şimşekler bu olayı tüm basına duyurmalıyız bu haber çığır açar ve herkesin takdirini toplar deplasmana kimse bayan taraftar götüremiyor eğer kocaeli taraftarı bir taşkınlık yaparlarsada (ki yapamazlar) bu davranışlarından ötürüde tüm Türkiyeyede rezil olurlar Es Es Aşkı deplasman filan dinlemiyor ne diyelim ALLAH sağ salim maçı izleyip dönmeyi nasip etsin büyük yürekli dişi şimşeklere ve büyük taraftarlarımıza
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2009 saat 08:55
bence bayan taraftarlarımız da kocaelinde olmalı ve bu beraberliği,bu birlikteliği tüm medya yayınlamalı.
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2009 saat 09:06
Alıntı yapılan solaçık

Alıntı yapılan Baba

SERKAN ve YİĞİT...
Şu forumda eleştiri getirirken, isim belirterek yazmadığımı ortaya söylediğimi, incelik yaptığımı 8 YILDIR forumu takip edenler bilir. Birinizin yaşı 27, diğerinizinki 28...
Eleştirdiğiniz, haddinizi fersaaah fersaaah aşıp; "Maskara" benzetmesinde bulunmuşsunuz ki öncelikle Dişi Şimşekler başlığı altında yazılan her mesajı okuyan bir ES ESli olarak bu sizin maskaralığınızdır bunu bilin...

Kocaeli taraftarı bizim rakibimiz ve bunlar tribüne çıkan sizle aynı sevdayı paylaşan kızlarımız, bacılarımız bizle saf tutan insanlar. Siz nasıl bir zihniyetle kendi gönüldaşınızı "Maskara" ya da "Haketmişler" diye infaz ediyorsunuz? Onlar demek siz demek değil mi? Bırakın eleştirmeyi, yerden yere vurmayı da sahip çıkın. Körfezliyle aranızda bir fark olsun!

Dişi şimşekler topicindeki en "yapmacık" yazı..

Benim yazımı "Yapmacık" bulmuşsun ama bir imrenme de var sanırım, Don Carlione(God Father)  falan bana çok tanıdık geldi...  LOL Mesajı aldığına eminim yapmacık olmadığını ilk önce sen biliyorsun zaten, neyse... Kendi kardeşlerine küfretme, kucakla ve madem God Father olacaksın biraz da koru, kolla kendi kardeşlerini(Dişi Şimşekler;)

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2009 saat 09:08
Alıntı yapılan Baba

Alıntı yapılan Es es

Alıntı yapılan Baba

SERKAN ve YİĞİT...
Şu forumda eleştiri getirirken, isim belirterek yazmadığımı ortaya söylediğimi, incelik yaptığımı 8 YILDIR forumu takip edenler bilir. Birinizin yaşı 27, diğerinizinki 28...
Eleştirdiğiniz, haddinizi fersaaah fersaaah aşıp; "Maskara" benzetmede bulunmuşsunuz ki öncelikle Dişi Şimşekler başlığı altında yazılan her mesajı okuyan bir ES ESli olarak bu sizin maskaralığınızdır bunu bilin...

Kocaeli taraftarı bizim rakibimiz ve bunlar tribüne çıkan sizle aynı sevdayı paylaşan kızlarımız, bacılarımız bizle saf tutan insanlar. Siz nasıl bir zihniyetle kendi gönüldaşınızı "Maskara" ya da "Haketmişler" diye infaz ediyorsunuz? Onlar demek siz demek değil mi? Bırakın eleştirmeyi, yerden yere vurmayı da sahip çıkın. Körfezliyle aranızda bir fark olsun!

Sevgili Alper

Burada sadece olması gerekeni söylüyorum.Bir bayanın ağzına yakışmayan kelimeler vardır.Ve bu kelimeler dışarıdan hoş karşılanmaz.Bunu körfezlilerin maskarası olduk anlamında değil tüm ülkenin karşında maskara olmayalım anlamında yazdım sadece körfez anlamında sığ düşünmemek lazım.Eğer bizimle saf tutacaklarsa bir ESES liye yakışır şekilde grup olmaları lazım.Yarın bir gün ana haberde. .... reis kellemizi keseriz gibi sloganlarıyla karşımıza çıktıklarında siz bir Eskişehir li olarak bir bayan taraftar grubunun bu sözlerle gündeme gelmesini istermisiniz?Eleştirilerimizi sert yapalım ki herkes aklını başına alsın.Bu taraftar grubu asildir.

Yiğit o zaman "Körfezli böyle değerlendiriyor haklılarla" konuya girmeyeceksin bir defa. Bunu direk o grubun başkanı Merve'ye msj atarak anlatmakla başlayabilirsin. Kaldı ki tüm Türkiye'nin maskarası olmaya kadar işi götürmüşsün onu hiç anlamadım. Rakibin kendi sitesinde bok atmış senin gönüldaşına sen ısrarla "Türkiye'ye maskara olacağız" diye tutturmuşsun. "Sığ düşünmemek lazım" diyorsun ama bence kendin mi ben mi daha sığ olabiliriz bu tür kaygıları bir yana koy ve sadece şunu düşün....
Adı her ne olursa olsun ister Reis ister Başkan ne olursa olsun, o kentin Es Esli bayanları, kızları biraraya gelmiş, yetmemiş tribüne çıkmış ve yetmiyor Kocaeli'ne maça gideceğiz diye karar alıyor... Yiğit bu insanlar bence senden çok daha fazla saygıyı hakediyor. Kaldı ki 30-40 kişi kendi iletişimlerini böyle sağlıyorlarsa saygı göstermen gerekiyor....

Polamiğe girmeyeceğim sende haklısın
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2009 saat 10:47
KOCAELİLİLER çok terbiyesiz neler yazmışlar merve hanım hakknda hiç yakışmamış
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2009 saat 11:08
Kötü söz söyleyene aittir.Kocaeli taraftarları küfür ederlerse kendilerini küçük düşürürler.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
SPOR_EGİTMENİ Liste gör
Yazar

GÖKAY Gökhan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2009 saat 13:07
Ben bu oluşumu canı gönülden destekliyorum.Bu bir çığır bildiğim kadarıyla bir ilk.Bir Eskişhir farklılığı.Büyük bir düşünüş,büyük bir çaba.Tebrik etmemek, taktir etmemek gerçeketen büyük Eskişehir taraftarına göre bir şey değil.Hangi takımın var böyle bir oluşumu.Sahip çaıkalım, destekleyelim, yardım edelim ve canı gönülden dileyelim ki başarılı olsun.
Kocaeli taraftarına gelince yazılanların pek çoğunu gülerek okudum.Ancak yanlış anlşılmasın bu gülümseme "ay ne eğlenceli çok komik yazmışlar" manasında değil, düştükleri durumun banelliğine geri kalmış düşüncenin burada da kocaeli taraftarının tavrıyla karşımıza çıkmış olmasına.Kendilerini ne kadar küçük düşürdüklerinin Değerli Kocaeli ismine kendi ağızlarınca hakaret ettiklerinin farkında değiller.Bırakalım kendi hatalarını anlasınlar.Ve nasıl bir kabalık ettiklerini, ettikleri o küfürlerin nasılda kendi takımlarının aleyhinde işlediğini görsünler.
teşekkür ederim.
FORMANIZDA MAZİNİN; ZAFERLE ŞAHLANMIŞ RENKLERİ VAR
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2009 saat 15:17
Alıntı yapılan apples26

Farkındayız Sabredin Biz Elimizden Gelen Sag Duyuyu Yapacagız Bence Ordaki Yazanlardan cok Suclu O Site Görevlileridir Bu Olay Yeni Degil 2 Yıl Öncede Yazıyolardı Birde Şuna Dikat Edin Ordaki Yazanların Cogu Antalyalıalardır Yani Zamanında Kuyruk Acısı Olanlardır

Bize KİM NASIL YAKLAŞIRSA BİZDE AYNISINI YAKLAŞACAGIZ
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2009 saat 15:27
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan apples26

Farkındayız Sabredin Biz Elimizden Gelen Sag Duyuyu Yapacagız Bence Ordaki Yazanlardan cok Suclu O Site Görevlileridir Bu Olay Yeni Degil 2 Yıl Öncede Yazıyolardı Birde Şuna Dikat Edin Ordaki Yazanların Cogu Antalyalıalardır Yani Zamanında Kuyruk Acısı Olanlardır

Bize KİM NASIL YAKLAŞIRSA BİZDE AYNISINI YAKLAŞACAGIZ

Antalya maçını iple çekiyorum zaten.
Ama düşünüyorumda benm akrbalarım da hasta esesli bu merve hanım ' a değil tüm bayan eses tarafrtarına yapılmış hakarettir.

Ben kocaelisporu ve taraftarını severdim çok üzüldüm yazanların cesareti varsa karşımıza geçipsöylesinler.Klavyede çok kolay bunlar...
En güzel cevabı sahada yürekleriyle oynayacak futbolcularımız verecek inşallah..

ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır