eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDişi Şimşekler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2009 saat 18:14
Alıntı yapılan esesserkan26

ALPER ABİ buyur sana su baslık adına yazdıgım yazılar;

'''dısı sımsekler ın kocaelı sıtesıne  bır vıdeousunu atmıslar .ızledım bu ne dedım ya onlar da baslamıslar sımdıden ulan falan merve reıs dıye buneya bır bayan a yakısyor mu?reıs falan ne reısı tekne reısımı bu neya  ıyıce cıktı bu ısın cılkı bayanlar bıle reıs falan ayagına takılıyorlar...adamlarda  ıyı dalgasını gecıyorlar:(:( '''''

''''disi simsekler  simdi sizler kendi acnızdan haklısınız.sevginin sınırlaması olmaz.kocaeli taraftarı ne derse desin önemli degil bizi bilen biliyor.sizlerinde deplasmanda takımınızı yalnız bırakmamak adına böyle bir ise kalkıstıgınızı burdakı arkadaslarda sonuna kadar ınanıyor.giderseniz yine bir ilk i eskisehirspor taraftarı basarmıs olacak.ilk deplasmana giden taraftar eskisehirspor dur sımdı ilk deplasmana giden bayan taraftar grubu eskisehirspor dısı sımsekler grubu olacaktır.
 sunuda göz ardı etmeyın sızlerı orda kımse yalnız bırakmaz o acıdan kımsenın korkusu yok ama sızler bunu yıne ıyıce dusunup oyle karar verın.eskisehir taraftarı her zaman arkanızda olacak...'''

bu baslık adına yazmıs oldugum 2 adet mesajım var abı bundan sonrada bu baslıga yazmıyorum.sızler devam edın bu baslık adında ben sadece  dısı sımsekler uyesı bır kardesımızın yapmıs oldugu vıdeo yu kocaelı sıtesıne atmıslar  ve ızledım  vıdeo da  yazan kelımeler tuhafıma gıttı bır erkek olarak.'ulan falan  merve reis '' bu ne abı reis cok bu trıbunde  bayan a yakısyormu dedık suclu olduk.neyse saygı duyarım o kadar ınsan laf soylemıs hepsını okudum ozellıkle benım yazıma takılmıssın.bırde bu kelımlerın ıcınde MASKARA lafı nerde abıcım ıyı aksamlar

Serkanım senin yazına falan taktığım yok. Seni sevdiğimi de bil ama abim mesajını okudum aptal oldum. Ne demek yazmıyorum. Şuna katılırım "Bizim Dişi Şimşeklerimiz attığı her adıma dikkat etmeli, en güzel yüzümüz onlar çünkü" bu düşüncen benim de düşüncem. Ama Körfezli ağzını açıp benim değil taraftarıma, danama laf söylese ona gereken cevabı veririm. En azından düşünün işte bizim dişilerimiz böyle erkeklerimizi siz tahayyül edin derim Serkanım. Sen bitanesin öyle kırılmaya falan kalkma sakkııınWink
EStanbul'dan sevgiler
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2009 saat 18:18
Ben Estanbul'dan mümkün olduğu kadar maçlara kız arkadaşımla gitmeye çalışan bi taraftarım. Çünkü futbolu ve ESES sevgisini kızarkadaşıma ben aşıladım ve maçlara gelen bayan taraftarımız ne kadar çok olursa o kadar modern ve harika bir trübün kültürümüz olacağını düşünüyorum.(Zaten de öyle)

Kendisi Eskişehirli değil ama şu anda benden daha çok eseslidir buna eminim.

Ve Kocaeli deplasmanına da gidicez.
GS ve Fener deplasmanlarına olduğu gibi.
Taş yenicekse beraber yiyeceğiz. Sopa yenecekse beraber..
Bence olaylara biraz böyle yaklaşmak lazım.
Dişi Şimşeklerin Kocaeli'ye gelmelerini gönülden destekliyorum.
Ve takdir ediyorum.
Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
AyfAysel Liste gör
Yazar

AyseL
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2009 saat 20:35

Değerlendirmeleriniz yorumlarınız için sağolun ama başka bi sorun olmadığı takdirde bizde kocaelinde bulanacağız. Rakip takımın taraftarlarının yaptığı bu davranışlar bizi değil onları aşşağlar. Türkiye de Eskişehirspor taraftarını bilmeyen yoktur sanırım. kızların arkasına saklanıyolar gibi sözleri bizim taraftarımızın yanından bile geçmez. kocaelide zaten bunun farkında. Bizde bu sözlerle yola çıkmamalıyız. Bizde eskişehirspor taraftarıyız takımızı kendi sahamızdada başka yerdede desteklemeye devam edicez.Yeşil inciler vb taraftar gruplarının aldığı kararlar kendinededir kıyaslama yapamayız.Bizimde kendimize göre aldığımız kararlar var uygulamaya çalışıyoruz.  Video işine gelince birisi hakkımızda siteye koymş demiş yakından uzaktan alakamız yok sitenin adını bile bilmiyoruz. Biz nasıl davrandığımızı biliyoruz. Aramızda yaptığımız şakaları(Merve Reis kafamızı keseriz gibi)  ciddiye alanlar olmuş sanırım. Maçlarda hangimizin yakıştıramıcak bi hareket yaptığını gördünüz,küfürlü bölümlerde veya bize yakışmayan bölümlerde hep susuyoruz, biz erkeklerin yaptığı kabalıklara karşıyken sizde bizi bunlarla suçluyosunuz ../Dişi Şimşek Tugba

En qüzeL derdim Sensin..öLüm biLe seninLe qeLsin. .
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2009 saat 21:13
   Tabi ki Dişi Şimşekler'in kararına saygı duyuyoruz.Sonuçta onlar da bağımsız karar alabilirler ve bunları gerçekleştirebilirler.Ancak ve ancak bu topicte bazı şahıslar çok rahat konuşmalar ve tavır sergiliyorlar.Sonuçta kaç kişinin içine siner kız kardeşinin veya bayan akrabasının böylesi gerilimli bir maçta olmasını...Amacım kimseyi suçlamak değil ama benim içime sinmiyor.Yine de aldıkları karara saygı duyarız bize bu düşer.
Yukarı
Kızılcıklı Liste gör
Yazar

GereK yok
Yer: C.C.C.P.
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2009 saat 21:47
Dişi şimşekler güzel bir olusum ..

Ama rakip takımların sitelerine girip merve reis kendimizi keseriz sekilleri hiç hoş durmuyor.Ayrıca fotolarını falan koymuslar capsız adamlar agzına geleni sovup saymıs ortamı yumusatıp guzelleştirelim derken daha fazla ortam geriliyor bunlara dikkat etmek lazım..

Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2009 saat 22:47
Dişi Şimşekler Körfez'e gider gitmez onlar kendi bilecekleri oturup konuşacakları iştir.He deplasmana gitmeleri bence yanlış değildirde bir başlangıç olur.Ama çoğu abiminde dediği gibi Körfez maçı çok sert bir maç başlangıç için.Daha doğru bir başlangıçla daha sistemli ilerlemek daha doğru olmazmı?Oktay abide yazmış bu başlıkta Bursa'nın Yeşil İncileri bile daha erken deyip gitmiyorlar ki Dişi Şimşeklerdende baya eskiler.Bence tutumları doğru.Benim önerim Körfez maçına gitmemeleri yönünde.Yinede kendileri bilirler...
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2009 saat 22:57

Ben Dişi Şimşekleri kuruluşundan bugüne izliyorum,
Kocaeline gidip gitmeyecekleri konusunda telkinleri bırakalım,
kendi kendilerine karar verebilecek durumdalar, kaygıya gerek yok.

Angry
# Direnmüdavim....

Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2009 saat 23:04
Bence de illa deplasmana gidilecekse bu Körfez maçı olmamalı, büyük ihtimalle şiddetle bu maçtan galip geleceğiz ve Körfez in düşüşünü pekiştirmiş olacağız. İster istemez bir çok olay çıkacak. Daha şimdiden korkularından bayanları getiriyorlar diye laf duyuyoruz. İlk deplasmana gidişinizde bence güzel anılarla dönebilmelisiniz. Gelin size daha güzel bi deplasman bulalım.. Mesela Ali Sami Yen??
Hayat Aldığın Nefeslerin Toplamı Değildir! Nefes Kesen Anların Toplamıdır Hayat! Nefes Kesen Anlarda Seninleyim EsEsim!!!
Yukarı
DişiŞimşekler Liste gör
Yeni Yazar

Merve Çebi
Yer: A&DŞ Tribünü
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2009 saat 23:33
arkadaslar hepiniz dusuncelerinizi paylasmissiniz iyi kotu hepsi icin tesekkurler.ama beni uzen kiran nokta kocaeli taraftarinin ucuzca yaptigi seylere;kiskancliklara hemen sinirlenmeniz ve bir deplasman olayini bu noktalara getiirmeniz...
ilk olarak deplasmana isteyen gelir isteyen gelmez.bizde kendi aramizda konustuk ettik ben de tabiki de grubumun kotulugunu istemem ve bu yuzden gelecek insan sayisini dusurduk ve otobus kaldirmaktan ziyade 5-6 kisi giden bir grupla beraber gidecegiz ve 18 yas alti yok.bu kadar yazmissiniz da ben kendi grubumun kotulugunu ister miyim bir tek buna deginmemissiniz.butun Dişi Şimşekler uyeleri benim kardesimdir,annemdir,babamdir,canimdir...onlara herhangi bir sekilde birsey olmasini tabiki de istemem kaldi ki gruptaki hickimse zaten annesinin babasini haberi olmadan gelmez boyle bir deplasmana ki deplasmana gelmek zorunlu birsey degildir,isteyen gelir istemeyen gelmez.ben bieysel olarak kah bursa kah ankara kah istanbul elimden geldigince zaten deplasmanlar gidiyordum,bu maca gelmemiz neden bu kadar olay oldu onu gercekten anlamis degilim.
tamam sizlerde kendinize gore haklisiniz kavga cikacak falan diye bizleri dusunup gelmeyin diyorsunuz ama soyleme sekliniz yanlis...yok rezil olucaz yok sitelerine benim videomu koymuslar dalga geciyorlarmis bu tip ucuzca kiskanclik seyleriyle neden hemen tahrik oluyosunuz,ki adamlar bana sitelerindeki forumda bildigin sovmusler hepsini okudum ama bu onlarin acizligi iste basitligi terbiyesizligi,hiscbiri muhattabim deildir olamazda ki biz onlara cevabimizi attigim gollerle alacagimiz 3 puanlar ettigimiz tezahuratlarla bolunmezligimizle verecegiz...isteyen bana reis der isteyen baskan isteyen anne isteyen baba...bu grubun kendi secimidir kimseye zorla birsey deyin demiyorum ben kaldi ki merve reis kellemizi keseriz kizlardan bile cikmadi...bir macta ayder tribunu bagirdi ondan sona oyle kaldi...bu sakayla karisik bir soylemdir ne var bunda bu kadar abartacak...isteyen istedigini soylemekte ozgurdur...biz tribunlere geldik geleli kufur bitme raddesine geldi kavga son 3 mactir yok...kalkmisiniz hala erkeksilikten bahsediosunuz ben hicbir kiza kufurlu ne bagirin derim ne de baska birsey...biz tribunlerde erkeksiligi arttirmadik erkek gibi davranmiyoruz...
lutfen rica ediyorum kocaelinin bu tip ucuz soylemlerine kanip kendi taraftarinizi kendinize kusturmeyin...diger takimlarin bu tip davranmalari normal kiskaniyorlar cunku bizim kadar kalabalik bayan taraftar gruplari yok...bizim kadar takimini seven 90 dk boyunca susmayan bayan taraftar grubu yok...bayanlarin arkasina saklaniyorlar diye ucuz laflar ederler tabiki de neden cunku bizim birbirimize olan bagliligimizi kiskaniyolar,bizi kendi icimizde birbirimize dusurmeye calisiyolar...bu sayfada yazanlari okusalar zafer kazandik birbirlerine dustuler yarin oburgun dagitirlar diye dusunmeye baslamislardir bile...o yuzden kostek deil destek olmaya devam edelim birbirimize kim ne derse desin biz tribunlerden asla gitmeyecegiz ve butunlugumuzu de asla kimsenin bozmaya gucu yetmedi yetemez de...
fikirlerinizi paylastiginiz icin hepinize sevgiler saygilar...
Tek Yumruk Tek Nefes Hep Beraberiz ... !
Yukarı
solaçık Liste gör
Yeni Yazar

don carleone
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2009 saat 01:03
Alıntı yapılan Baba

SERKAN ve YİĞİT...
Şu forumda eleştiri getirirken, isim belirterek yazmadığımı ortaya söylediğimi, incelik yaptığımı 8 YILDIR forumu takip edenler bilir. Birinizin yaşı 27, diğerinizinki 28...
Eleştirdiğiniz, haddinizi fersaaah fersaaah aşıp; "Maskara" benzetmesinde bulunmuşsunuz ki öncelikle Dişi Şimşekler başlığı altında yazılan her mesajı okuyan bir ES ESli olarak bu sizin maskaralığınızdır bunu bilin...

Kocaeli taraftarı bizim rakibimiz ve bunlar tribüne çıkan sizle aynı sevdayı paylaşan kızlarımız, bacılarımız bizle saf tutan insanlar. Siz nasıl bir zihniyetle kendi gönüldaşınızı "Maskara" ya da "Haketmişler" diye infaz ediyorsunuz? Onlar demek siz demek değil mi? Bırakın eleştirmeyi, yerden yere vurmayı da sahip çıkın. Körfezliyle aranızda bir fark olsun!

Dişi şimşekler topicindeki en "yapmacık" yazı..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,486 saniyede hazırlanmıştır