eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 02:29
Alıntı yapılan KuRBaN

çok güzel olmuş ama farklı banner lara bakmak için f5 e basa basa forumda gezinemiyorum, beni banner çarptı :D
banner daki fotoları istiyoruzzzzzzzzzzzzz :)

Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 04:25
Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan KuRBaN

çok güzel olmuş ama farklı banner lara bakmak için f5 e basa basa forumda gezinemiyorum, beni banner çarptı :D

ömer kardeşim ben fotoların tamamını demiştim, zaten banner ı hazırlayan emektar abilerimiz çalınmasın diye 40 a bölmüş (çokda iyi yapmış emek hırsızlığı olmasın), yani anlayacağın bannerlardaki fotoların tamamı. fotoğraf makineleri çok kaliteli olsa gerek.
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 04:49
Alıntı yapılan KuRBaN

Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan KuRBaN

ömer kardeşim ben fotoların tamamını demiştim, zaten banner ı hazırlayan emektar abilerimiz çalınmasın diye 40 a bölmüş (çokda iyi yapmış emek hırsızlığı olmasın), yani anlayacağın bannerlardaki fotoların tamamı. fotoğraf makineleri çok kaliteli olsa gerek.

O zaman sana şu linki vereyim.
Kullanılan fotoğraflar genelde esestaner nickli abimizin Kayserispor maçında çektiği fotoğraflardır. Gerçekten kalitesi çok yüksek.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 12:44
Acaba böyle kocaeli maçı gibi tansiyonu yüksek maçlardan önce birkaç gün forumu sadece üyeler görebilse nasıl olur?
Hem yapılacak organizasyonların güvenliği açısından hemde gerginliğin bir miktar düşürülebileceğini düşünüyorum.
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 15:22
müjdat abi, yeni banner'lar senin eserin mi? LOL
KKŞ
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 15:31
Alıntı yapılan curva_sud

Acaba böyle kocaeli maçı gibi tansiyonu yüksek maçlardan önce birkaç gün forumu sadece üyeler görebilse nasıl olur?
Hem yapılacak organizasyonların güvenliği açısından hemde gerginliğin bir miktar düşürülebileceğini düşünüyorum.

İlk başta banner lar müthiş emeklerinize sağlık göze çok hoş geliyor.Ayrıca Murat Abiye tamamen katılıyorum ya bu konuyu lütfen önemseyin..Mesela kareografi çalışmaları beste tezahürat çalışmaları bu konularıda sadece üyeler görse mantıklı olmazmı ? Ayrıca böyle tansiyonu yüksek maçlardan öncede forum kitlense süper olur yani sadece üyeler giriş yapabilse.Biz büyük Eskişehirspor'un büyük taraftarıyız ve burasıda bu büyük taraftarın buluştuğu büyük bir site gerçekten.Bu siteye yakışır şeyler bekliyoruz..
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 23:31
fnd_26; demek istedigini anlayamadım ? "Bu siteye yakışır şeyler bekliyoruz.." demişsin, forum  kilitlenmeyince siteye yakışmayan birsey mi oluyor??

tekrar belirteyim; bu forum, hic bir zaman anonim okumaya kapatilmayacaktir. tansiyon yukselmesin diyorsanız, cozum; kilitlemek degil, tansiyon yukseltici seyler yazmamaktır.

sen hem uyelikleri acma, hem de uye olmayanlara forumu okutturma. "şanlı taraftar" napsın ? ne uye olabilsin ne de okuyabilsin.. bu mudur ?
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2009 saat 00:11
Alıntı yapılan BLoodY

fnd_26; demek istedigini anlayamadım ? "Bu siteye yakışır şeyler bekliyoruz.." demişsin, forum  kilitlenmeyince siteye yakışmayan birsey mi oluyor??

tekrar belirteyim; bu forum, hic bir zaman anonim okumaya kapatilmayacaktir. tansiyon yukselmesin diyorsanız, cozum; kilitlemek degil, tansiyon yukseltici seyler yazmamaktır.

sen hem uyelikleri acma, hem de uye olmayanlara forumu okutturma. "şanlı taraftar" napsın ? ne uye olabilsin ne de okuyabilsin.. bu mudur ?
Clapforumun sadece üyelere açık olmasını isteyenleri anlayamıyorum.en nefret ettiğim olayy.2-3 yıl önce rakiplerden bilgi almak,son durumlarını görmek için sitelerini okumak isterdim bir bakarsınki okumak için bile üyelik istiyor ciğeri 5 para etmez adamlar yani camiaları kastetmiyorum ilgili site yöneticilerine lafım.örnek mi örneğin iki yıl önce uşakla oynarken uşak sitesi gibi örneğin malatya sitesi gibi beş günde bir 1-2 mesajın yazıldığı tabii onlarada mesaj denirse sözüm ona siteler üyelik isteyip beni delirtirlerdi.şimdi kendini nimetten sayan bu siteler nerede uşak ligden çekilmiş,artık kendileri üye olup okusunlar tabi siteye para verseler giren olursa.onlaramı benzemek istiyorsunuz.türkiyenin en hareketli en bereketli sitesini üyelikle gölgelemek nereden çıkıyor.büyüklüğümüzü herkes bu sitemizin takibinden bile anlarken.sitemizin ve kendimizin kıymetini bilelim yasakçı zihniyetin temsilcisi olmayalım.
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 14:29
Üyeliğimin silinmesini istiyorum ne yapmam gerek?
Yukarı
CaKaBo Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2009 saat 20:01
Üyelikler ne zaman açılacak acaba.Afkş olarak ciddi iletişim sorunu yaşıyoruz.Yardımcı olursanız sevinirim...
SeVGi eYLeM GeReKTiRiR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,576 saniyede hazırlanmıştır