eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDişi Şimşekler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
legend_melike Liste gör
Yazar

melike
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 14:22
Alıntı yapılan Es es

Alıntı yapılan legend_melike

herşeyin bir ilki vardır yiğit bey   ...

Haklısınız herşeyin bir ilki vardır ama burası Türkiye bunu unutmayın.Allah korusun orada bir olay çıksa kendinizi nasıl müdafa edersiniz ?

ben gitmiyeceğim maça kocaeliyle durumları biliyorum kocaeli taraftarını biliyorum bizim taraftarımızı biliyorum %90 olay çıkıcanı biliyorum %90 bizim bayan taraftar grubumuza pislik yapılacağını biliyorum ama öyle bir dışladınızki dişi şimşekleri siz böyle yaparsanız düşman diye tabir ettiğimiz takımın taraftarı ne yapmaz biraz daha ılımlı bi şekilde itiraz etseniz nasıl olur acaba   ???
SeN oLmAsAn HaYaTıN nE aNlAmI vAr Es-Es.İiİiİmMmM !!!
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 14:26

Alıntı yapılan Es es

herşeyin bir ilki vardır yiğit bey   ...

Haklısınız herşeyin bir ilki vardır ama burası Türkiye bunu unutmayın.Allah korusun orada bir olay çıksa kendinizi nasıl müdafa edersiniz ?

ben gitmiyeceğim maça kocaeliyle durumları biliyorum kocaeli taraftarını biliyorum bizim taraftarımızı biliyorum %90 olay çıkıcanı biliyorum %90 bizim bayan taraftar grubumuza pislik yapılacağını biliyorum ama öyle bir dışladınızki dişi şimşekleri siz böyle yaparsanız düşman diye tabir ettiğimiz takımın taraftarı ne yapmaz biraz daha ılımlı bi şekilde itiraz etseniz nasıl olur acaba   ???

Kimsenin sizi dışladığı yok zaten dışlasak kendi stadımızda da dışlarız ama herkes size yardımcı olmaya çalışıyor.Benim anlatmak istediğim deplasman denilen olay zordur.Sadece anlatmak istediğim bu evimizde sonuna kadar destekleriz zaten ama deplasman sevdnızın olmaması gerekli
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 14:37
Dişi Şimşemler Ben Size Söyleyeyim Burdaki Yazan Abilerimizin Kardeslerımızın Ortak Fikri Gelmemenizden Yana.. Bende Aynı fıkırdeyim Bosuna Atraksiyon Yaratmayın.. Bence Siz En İyisi Bursa Macının Hazırlıklarına Baslayın
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
esessev Liste gör
Yazar

ahmet kaklıkkaya
Yer: esk.gökmeydan
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 14:42
Alıntı yapılan aXi

Dişi Şimşemler Ben Size Söyleyeyim Burdaki Yazan Abilerimizin Kardeslerımızın Ortak Fikri Gelmemenizden Yana.. Bende Aynı fıkırdeyim Bosuna Atraksiyon Yaratmayın.. Bence Siz En İyisi Bursa Macının Hazırlıklarına Baslayın
genelleme yapmayalım
gökmeydanlı sarı
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 14:44
bursasporun taraftar grubu olan yesıl ıncıler sadece suan ıcın ıc sahadakı maclara gelıyorlar deplasman gıtmıyorlar zamanı var dıyorlar cunku
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 14:47
disi simsekler  simdi sizler kendi acnızdan haklısınız.sevginin sınırlaması olmaz.kocaeli taraftarı ne derse desin önemli degil bizi bilen biliyor.sizlerinde deplasmanda takımınızı yalnız bırakmamak adına böyle bir ise kalkıstıgınızı burdakı arkadaslarda sonuna kadar ınanıyor.giderseniz yine bir ilk i eskisehirspor taraftarı basarmıs olacak.ilk deplasmana giden taraftar eskisehirspor dur sımdı ilk deplasmana giden bayan taraftar grubu eskisehirspor dısı sımsekler grubu olacaktır.
 sunuda göz ardı etmeyın sızlerı orda kımse yalnız bırakmaz o acıdan kımsenın korkusu yok ama sızler bunu yıne ıyıce dusunup oyle karar verın.eskisehir taraftarı her zaman arkanızda olacak...
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 14:52

Bayan arkadaşların isteğini kırmayalım bence.Gelecekler ise zaten tribün liderlerinin haberi vardır konuşulmuştur tek başlarına hareket edecek değiller ya..Deplasman hepimize zordur bunun kadını erkeği yok..Bu kadar abartmayın kocaeli deplasmanını benim için sıradan bi deplasman gidip gelinir bişeyde olmaz..Emniyetimiz var dağ başında yaşamıyoruz ya gereken önlemleri alacaklardır.Bu sayfaları emniyet yetkilileri okuyorlar merak etmeyin..Amaç ESKİŞEHİRSPORUMUZU BİZE YAKIŞIR ŞEKİLDE DESTEKLEMEK tahriklere kapılmadan 90 dk susmadan desteklemek bu bilinçte olalım yeter..

amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 15:01
    Bence konu gereğinden çok uzadı, gelmek isteyen kim olursa olsun gelme demeye kimsenin hakkı yoktur.Lütfen insanların verdikleri kararlara saygılı olalım.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
solaçık Liste gör
Yeni Yazar

don carleone
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 15:06
yazmayım dedim, dayanamadım... deplasman erkek işidir. buradaki maçlarda yerinizi alın ama lütfen deplasmana gelmeyin.. işide feministliğe dökmeyin.. saygılar...
Yukarı
StarEs Liste gör
Yeni Yazar

Hakan
Yer: Gültepe
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 15:09

Allah Kaza Bela Vermesin İnşallaaaa LOL

Im From Eskisehir!Where The Fack You From?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,483 saniyede hazırlanmıştır