eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDişi Şimşekler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 13:07

Alıntı yapılan s.ULUĞ

eskişehirin bayanları bıle dıger şehirlerın en delıkanlısından daha delıkanlıdır................. sızlerı kutluyorum aldıgınız bu karardan dolayı nıce deplasmanlara.Clap

hem trıbunde bayan sayımızı arttırmaya calısıyoz hemde onları deplasmana gıtmelerıne manı oluyoz olay fılan olacagını sanmıyorum en azından gecmıs gunlerın hatrına...
sitelerine gir anlarsın kardeşim çıkacakmı çıkmıcakmı diye kaçgündür bugünü bekliyoruz esesliler kızların arkasına saklanıcak falan şunu anlayın artık eses imizi çekemiyorlar buna hakemlerde dahil bizi çekemedikleri için elinden gelen her kötü şeyi yapmaya çalışıyorlar vede yapıcaklar bu kızların yaş ortalaması 18 arkadaşın dedigi gibi bu maçta olaydan haberleri olsa aileleri ile kavga ederler vede sonra grup azalmaya başlar belkide bozulabilir ama genede kara kızların ne diim ben düşüncelerimi yazdım

Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 13:29
Alikan boşver kardeşim onlar istediğini desin bayan arkadaşlar gelicez diyorlarsa gelsinler bir sorun yok..Başlarınada bişey gelmez büyük ESKİŞEHİRSPOR  taraftarı olduğu sürece..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 13:36
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alikan boşver kardeşim onlar istediğini desin bayan arkadaşlar gelicez diyorlarsa gelsinler bir sorun yok..Başlarınada bişey gelmez büyük ESKİŞEHİRSPOR  taraftarı olduğu sürece..
eyw kardeşim bende boşverdim zaten karar onların zaten yolu kesip gitmelerine engel olucak degiliz yaWink
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
esessev Liste gör
Yazar

ahmet kaklıkkaya
Yer: esk.gökmeydan
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 13:40
dişi şimşeklerin verdiği karar grup kararıdır.ve tribün liderlerinin haberi vardır. kimse gidip gitmemelerine karışamaz.. hiç bi sorunda çıkmaz herkez rahat olsun
gökmeydanlı sarı
Yukarı
legend_melike Liste gör
Yazar

melike
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 14:10

belki sizde biliyorsunuzdur kocaelisporunda bayan taraftar grubu var Körfezin Sultanları ... biz bu zamana kadar onlara salça oldukmu yok bayanların arkasındasınız şöyle böyle diye ve kendilerninde körfezin sultanları grubuyla aralarının çok iyi olduğunu biliyorum siz nasıl diğer takım taraftar grublarıyla rekabet içindeyseniz bizde diğer takımların bayan taraftar grublarıyla rekabet içindeyiz bu alemde DİŞİ ŞİMŞEKLER herkese gider deplasmanada kocaeliyede fizanada  ....

SeN oLmAsAn HaYaTıN nE aNlAmI vAr Es-Es.İiİiİmMmM !!!
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 14:11
Bakın bu çok güzel bir oluşum bayanların grup olması fakat deplasman için uygun olmaz hiçbir deplasman için.Evimizde olur fakat deplasman olmaz.Bunu iyice düşündüğünüzde neden böyle dediğimi anlayacaksınız
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 14:13
Alıntı yapılan legend_melike

belki sizde biliyorsunuzdur kocaelisporunda bayan taraftar grubu var Körfezin Sultanları ... biz bu zamana kadar onlara salça oldukmu yok bayanların arkasındasınız şöyle böyle diye ve kendilerninde körfezin sultanları grubuyla aralarının çok iyi olduğunu biliyorum siz nasıl diğer takım taraftar grublarıyla rekabet içindeyseniz bizde diğer takımların bayan taraftar grublarıyla rekabet içindeyiz bu alemde DİŞİ ŞİMŞEKLER herkese gider deplasmanada kocaeliyede fizanada  ....

Melike Hanım siz hangi takımda deplasmana giden bayan grup gördünüz allahaşkına
Yukarı
legend_melike Liste gör
Yazar

melike
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 14:16
herşeyin bir ilki vardır yiğit bey   ...
SeN oLmAsAn HaYaTıN nE aNlAmI vAr Es-Es.İiİiİmMmM !!!
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 14:18
Alıntı yapılan legend_melike

herşeyin bir ilki vardır yiğit bey   ...

Haklısınız herşeyin bir ilki vardır ama burası Türkiye bunu unutmayın.Allah korusun orada bir olay çıksa kendinizi nasıl müdafa edersiniz ?
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 14:18

[/QUOTE]
ClapClapClap
ClapClap
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır