eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AyfAysel Liste gör
Yazar

AyseL
Online Durum: Offline
  Alıntı AyfAysel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 09:52

şu resimler gibi yapabiliriz geçen senede yaptıydık bunun gibi  yazan=****F3RH@T****
En qüzeL derdim Sensin..öLüm biLe seninLe qeLsin. .
Yukarı
SeRDaR2626 Liste gör
Yazar

serdar
Yer: Turkey
  Alıntı SeRDaR2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 12:03
Arkadasım bıze ne bjk 8 yemıs gs 5 yemıs fb 6 yemıs......
    İlla ki bişey hatırlatmak istiyosan kendimizi hatırlatacaz zaten....

Cok guzel fikirler var ama fatih sultan mehmet karikatürü bunların içerisinde benım kafama en cok yatan....Tabi ki bu figürün etrafını suslemek gerekecek....Herkez maça kırmızı yada sıyah gıyerek ve mutlaka kaşkollarıyla gelecek...Bunlarda mantıklı....
  Ama en önemli olan olay şudur!!!!  Hiç susmadan bağırarak, haykırarak ve muhteşem bir coşkuyla takımı destekleyerek ses getirmek....Alın size taraftar, alın size desibel, alın size şov demektir!!!
BiZiM oLMaDiGiMiZ HiCBiR LiG....SuPeR LiG DeGiLDiR...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 13:06
Ceza gelecek diye elimiz kolumuz bağlı gibi..Neyse yasalar,kanunlar araştırılsın ona uygun birşey yapalım..Karton şov yapmayalım artık daha farklı daha güzel şeyler yapabiliriz..Hep karton sıktı gerçekten..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 13:26
konfetinin cezası ne olacak ki,yapalım bence bjk maçında tüm açık konfeti atarsa çok güzel olur.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
AyfAysel Liste gör
Yazar

AyseL
  Alıntı AyfAysel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 18:28
beyler ben böyle düşündüm şimdi erkenden stada girip kartonları dizelim dizdikten sonra maç saatini bekliyelim maç saati gelmeden önce hava kararmıs olur hava karardıgı zamanda stadın ışıkları mutlaka yanar söndürmelerini isteyelim we herkeze maytap dagıtalım herkez maytaplarla beraber samanyolu şarkısını söyleyelim söyledikten sonra karton şovumuzu yapalım maçın ilk düdügü ile şu yukarıdaki renkli bombalardan atalım gzl olmas   mı yazan=****F3RH@T****
En qüzeL derdim Sensin..öLüm biLe seninLe qeLsin. .
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 19:28
ben daha önce yazmıştım. maç nisan ayında olacak . hava büyük bi ihtimalle güzel olur. bilet alan herkese kırmızı renkte tişört verilsin. ya da herkes düz kırmızı renkte tişörtle gelsin. 

maçtan önce makul bi fiyata satılırsa herkes alabilir heralde. örneğin: 5 ytl

avrupa şampiyonasında hollanda tribünlerini hatırlayın . herkes turuncu renkteydi 
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 19:30

günler öncesinde basında ve forum sitelerinde hatta resmi sitede reklamı yapılırsa, ve maçın oynanacağı haftanın başından beri tişörtler satılırsa herkes alır heralde. hatta tişörtlerin üstünde günün anısına ilişkin bir şeyler de yazabilir

Yukarı
eseserkan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
  Alıntı eseserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 19:57
Alıntı yapılan AyfAysel

beyler ben böyle düşündüm şimdi erkenden stada girip kartonları dizelim dizdikten sonra maç saatini bekliyelim maç saati gelmeden önce hava kararmıs olur hava karardıgı zamanda stadın ışıkları mutlaka yanar söndürmelerini isteyelim we herkeze maytap dagıtalım herkez maytaplarla beraber samanyolu şarkısını söyleyelim söyledikten sonra karton şovumuzu yapalım maçın ilk düdügü ile şu yukarıdaki renkli bombalardan atalım gzl olmas    yazan=****F3RH@T****

Birde her cümleden sonra nokta koyalım

Bencede en mantıklısı maçtan önce kırmızı t-shirt dağıtmak.Eğer bir şekil çıkarılmak istenirse siyah t-shırtler ile istenilen şekil veya yazı yazılabilinir.
SADECE BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORLUYUZ BİZ
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
  Alıntı turşucu hurşit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 20:18
açıkta en azından 200- 300 tane sopalı pankart olsa güzel bi şov olur, 14 şubattaki maçta 65 liler tribününde gayet güzel durmuştu
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 20:53
Sopalı pankart yasak...
Meşale yakmak yasak...
Konfeti atmak yasak...

Yasak oğlu yasak...Tribünlerin en önemli 3 görüntü güzelliği sağlayan unsuru sözde YASAK..!

Ama biz hariç herkes yakıyor ne hikmetse...Araştırın belki bulursunuz İ.B.B.'nin taraftarı (işçileri) bile yakmıştır şu meşaleyi...

Şaka bir yana gerçekten bu tür görsel güzellik unsurları yasaklanmamalı...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,922 saniyede hazırlanmıştır