eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 17:49
Emre Toraman söyledikleri gayet doğru. Özellikle bu bölüm:
"Stadı her zaman dolduruyorlar ama daha farklı tezahüratlar, daha farklı besteler yapılmalı. Eski futbolcuları daha çok sahiplenmeliler."
Söylediğimiz bestelerden futbolcular dahi usanmış. Ama biz söyleyenler hala usanmadık.

Ayrıca ikinci cümlede son derece doğru. Ben Serdar'ın üçlü çektirmeye başladığından beri, Sinan'la "Bir Baba" çektiğimizi düşünüyorum. Ama bir kaç maç önce Batuhan kendisi çektirdi. Bu maçta açıkta bir abimiz diyordu "Batuhan bir baba çektirsin" diye. Anlamıyorum daha dün gelmiş bir futbolcuyu göklere çıkarmamızı. Bana göre en çok bağırmamız gereken Sinan'ken 6 aylığına gelmiş,bir-iki maça çıkmış birine ondan daha fazla değer veriyoruz. Neyse konu Emre Toraman'dı ama nerelere götürdüm konuyu
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 18:14
Stadı her zaman dolduruyorlar ama daha farklı tezahüratlar, daha farklı besteler yapılmalı. Eski futbolcuları daha çok sahiplenmeliler.
Şu sözü gerçekten dogru...
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
forever26 Liste gör
Yazar

serdar
Yer: Turkey
  Alıntı forever26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 18:24
Emre ligin 2. yarısında muhteşem oynuyor. Özellikle Kayseri maçında çok çok iyiydi.
Bir de bazı arkadaşlar Kayseri maçında çok agresifti diyor.
Emre gibi hırslı, daha fazla isteyen ikinci bir adam olsun isterdim.
Toraman Kayseri maçında dakika 85 olmuş hala vuruyor omzu düşmüyor yere. Hırslı, agresif futbolcu böyle olur.
Ayrıca taraftar için söylediği sonuna kadar doğru.
Açık tribün maçta ne güzel espana söylüyor, bakıyorsunuz kapalı da kızılcıklı ve ayder "es es gol gol gol" diyor.
Beyler golü kendimize atıyoruz. Artık şu bölünmüşlük bitsin.
İşte böyle olduğu için sahadaki futbolcu nasıl destek alıp almadığının farkına varamıyor.
Emre çok doğru söylüyor.
Artık tek ağızdan, tek tezahürat yapılsın. İnanın uğultular olmaya başladı.
Böyle devam edilirse ne olur,
Bir gün hiç kimse sesini çıkarmadan Denizli'deki gibi oturur. Niye mi; bu uğultu yerine sessizliği tercih ederim...
Edirne'den Kars'a, Dünya'dan Mars'a ne kadar Fenerli varsa....
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 18:43
Biraz abartıyor diyebilirsiniz ama Emre bugün dünyada bile aranan tarzda bir futbolcu.Kapasitesi bizim ligimiz için belki ama baktığımızda çok az futbolcu var Emre gibi.Puyol,Gattuso,Materazzi şuan aklıma gelenler(mevki farklı olabilir ama tarz olarak aynı) Rakibi bozan sert-tatlı bir oyunu olan.Bende ilk başlar beğenmezdim ama laflarımı ağzıma tıktı. İnşallah uzaktan gollere de başlarsın Emre
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
anadoluyildizi Liste gör
Deneyimli Yazar

Behlul Ozkan
Yer: United States
  Alıntı anadoluyildizi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 19:27
Hem Bulent Ertugrul hem Emre Toraman bizim gibi bir takim icin bicilmis kaftan futbolcular. Kelimenin tam anlamiyla Defansif Orta Saha oynuyorlar. Ikisinin de tek eksik yanlari hucuma destek verememeleri. Emre Toraman iki yildir oynuyor daha gol atamadi. Bulent Ertugrul'un da sanirim bu sene golu yok. Bu iki futbolcunun da uzaktan vuruslari zayif. Bir de sezonda 5-6 gol atabilseler muhtesem olacak ama o zaman da bizde durmazlar.
Her zaman, her yerde ESES
Yukarı
aritmal Liste gör
Deneyimli Yazar

adem
Yer: ESTANBUL
  Alıntı aritmal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2009 saat 15:00
maç oynadıkça üstüne koydu emre.şuan ki form grafiği cok iyi.kayseri maçında cok begendim.özellikle son bölumde serdar ve doğanın acıklarını kapatmaya çalışması taktire sağandı.umarım nazar değmez.. çalışkanlığı ile hepimizin ön yargısını yıktı..ClapClap
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2009 saat 15:13
emre futbolunu gün geçtikçe geliştirdi bravo
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2009 saat 15:47
evet katılıyorum ve bir içerleme söz konusu olabilir hepsine eşit davranmalıyız onun içinde ne yapıyoruz.bütün takım ortaya 3 lü çektir tayfaya hepsinin gönlünü almış oluruz bir kişiyi öne çıkartmamış oluruz..
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
  Alıntı oaae Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2009 saat 15:54
    Emre bu sezonki en iyi transferimiz.Yönetim kadro dışı bırakmasaydı kimbilir kaç  maç kazandıracaktı.Örnek : Ankara'daki Gençlerbirliği maçı.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2009 saat 21:50
Alıntı yapılan anadoluyildizi

Hem Bulent Ertugrul hem Emre Toraman bizim gibi bir takim icin bicilmis kaftan futbolcular. Kelimenin tam anlamiyla Defansif Orta Saha oynuyorlar. Ikisinin de tek eksik yanlari hucuma destek verememeleri. Emre Toraman iki yildir oynuyor daha gol atamadi. Bulent Ertugrul'un da sanirim bu sene golu yok. Bu iki futbolcunun da uzaktan vuruslari zayif. Bir de sezonda 5-6 gol atabilseler muhtesem olacak ama o zaman da bizde durmazlar.

İkisi de hücuma fazla destek veremiyor çünkü anlayış olarak forvete uzun topu tercih ediyoruz. Ayaklarına top aldıklarında dikine iyi paslar çıkarabiliyorlar. Örnek: Belediye maçında Bülent Ertuğrul'un asisti. Emre de toplara çok sert vurabiliyor. İkisi de ruhunu, yüreğini koyuyor ortaya. Hele Emre kendini çok ama çok geliştirdi.

Taraftar konusunda da haklı. Zamanla kapalı-açık senkronizasyonunu daha iyi yapar duruma geliriz inşallah. Yaratıcı olmalıyız. Gerçi forumda ya da başka platformda elimizden geleni yapıyoruz bu konuda ama iş eyleme geçemiyor bir türlü.  Yeni besteler zamanla olur. Özellikle seneye diye tahmin ediyorum. Yeni besteler geldikçe futbolculara yapılacak tezahüratlarda da kayırmalar azalır diye düşünüyorum. Malum, sadece gol atan futbolcular iyi futbolcu anlamına gelmiyor. Mesela Kayseri maçının adamı bence Vucko'ydu, Emre'ydi ama maç sonunda ya da maç içinde onlara ya da diğer oyuncularımıza yönelik pek bir tezahürat yapılmadı Batu-Youla-Engin'den öte geçil(e)meyerek...
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır