eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MLH26 Liste gör
Yazar

MeLiH
Online Durum: Offline
  Alıntı MLH26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2009 saat 22:05

Seni ilk geldiğin günden beri çok tutuyoırum Emre TORAMAN bazı problemler yaşadın kadro dışı kaldın ama yılmadın savaştın mücadele ettin ve o kutsal formayı kaptın istanbuldaki play-off maçından sonra BANK ASYA tabelasını tekmelediğin hala hafızamda Big%20smile başarılarının devamını bekliyoruz.

HERZAMAN HERYERDE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2009 saat 23:24
Emre bugünün en iyilerinden birisiydi . Rakibi resmen boğdu . Orta sahada çok pres yaptı , rakibin orta sahalarını iyi marke etti , top oynattırmadı resmen . Hep böyle oynarsa , çok iyi olur . 
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 11:06
Eskişehirspor dergisinin yeni sayısında Emreyle yapılan bir röportaj var.Açıkçası taraftar hakkında söyledikleri içime sinmedi,söylediklerini haketmiyoruz diye düşündüm ilk defa böyle eleştiriler duydum bir futbolcudan.Bir yandan da şunu düşündüm acaba söyledikleri doğrumu dahamı dikkatli olmalıyız?
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 11:21
Alıntı yapılan enes1965

Eskişehirspor dergisinin yeni sayısında Emreyle yapılan bir röportaj var.Açıkçası taraftar hakkında söyledikleri içime sinmedi,söylediklerini haketmiyoruz diye düşündüm ilk defa böyle eleştiriler duydum bir futbolcudan.Bir yandan da şunu düşündüm acaba söyledikleri doğrumu dahamı dikkatli olmalıyız?

Tam olarak ne demiş acaba?
Bugün dergiyi alacağım fakat gerçekten merak ettim.
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 12:03

Emre gün geçtikçe daha çok iyi oynamaya başladı tatlı sert futbolu ile savaşçı kimliği birleşince rakipleri yıldırıyor.Daha uzun yıllar bizimle olur inşallah iyiki varsın EMRE TORAMAN....

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 13:28
Bu takımın belkide en iyi iç transferlerinden biri oldu. Seni kadro dışı bırakan sayın metin diyadin utansın.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 16:18
Alıntı yapılan ClaustrophobicEs

Alıntı yapılan enes1965

Tam olarak ne demiş acaba?
Bugün dergiyi alacağım fakat gerçekten merak ettim.

Bence dediklerini bu dönem için hak ediyoruz, o play off maçlarındaki muhteşem atmosferden uzak bir atmosfer var maalesef. Emre taraftarın kötü olduğunu söylememiş, sadece burada jübile yapmayı bile düşünen bir futbolcu olarak bunca yıl sonra süper lige çıkmış  "Eskişehirspor Taraftarı"ndan çok daha fazlasını beklediklerini dile getirmiş. Ve röportajındaki en önemli kısımlarından biri de takımdaki oyunculara destek çıkmamız gerektiği. Tüm futbolcular bizim futbolcularımız, iyi de olsalar kötü de olsalar, gerektiğinde eleştirmeli ama daima hepsine sahip çıkmalıyız. Bence haklı. Buna kulak vermeliyiz. Derginin o bölümü;

Eskişehirspor taraftarı hakkında neler söylemek istersin?

Aslında ben onlardan daha çok şey bekliyordum. Play-off maçlarındaki ortamı asla unutamam. Sahaya ısınmaya çıktığımızda tüylerimiz diken diken olmuştu. Soyunma odasına indiğimizde toplandık ve bu maçı asla vermeyeceğimizi kendi aramızda konuştuk. O maçlarda gerçekten mükemmellerdi. Şimdi de bizi destekliyorlar ama ben onlardan çok daha fazlasını bekliyorum. 12 sene aradan sonra Süper Lig'e çıkan bir kulüp var. Daha enteresan şeyler yapılabilir. Stadı her zaman dolduruyorlar ama daha farklı tezahüratlar, daha farklı besteler yapılmalı. Eski futbolcuları daha çok sahiplenmeliler.

Son olarak dergimiz aracılığıyla iletmek istediğiniz mesajlar var mı?

Eskişehirspor taraftarlarına futbolcularına daha çok sahip çıkmaları ve destek olmaları gerektiğini söylemek istiyorum. Hiçbir futbolcu hiçbir zaman kötü oynamak istemez. Kötü oyunun sebebi çok farklılık gösterebiliyor. Kimi zaman saha şartlarından kimi zaman onların bilmediği farklı sıkıntılardan meydana geliyor. Biz bunu sahaya yansıtmıyoruz. Hep içimizde kalıyor. Fakat bazen sahaya ufak da olsa yansıyabiliyor. Bunu taraftar bilmediği için bazı arkadaşlarımıza tepki gösteriyorlar. Dolayısıyla tepkilerinde biraz daha dikkatli olmaları gerekiyor.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 16:28
Emre kötü bir açıklama yapmamışki. Aksine doğru olanları yazmış.
Bizdeki potansiyelin çok büyük olduğunun onlarda farkında. Nitekim röportajda play off maçlarından bahsederek, bu sezonla karşılaştırma yapmış.
Sanırım bazı oyuncularımıza özel ilgi gösterilmesinide biraz içerlemiş. Bu konudada haklı.
Futbolcularımızın hepsine eşit mesafede yaklaşmalıyız, hepsine aynı derecede sevgi göstermeliyiz.
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 17:07
Evet kötü bi açıklama yok. Ders almalıyız bence.
Biz çok çok daha iyi olabiliriz. Ayrıca tek bir futbolcuya yönelik tezahüratlar yapılmayabilir.
Bu konuya örnek Vucko var , oda her maç iyi performans sergiliyor , taraftara koşuyor , formasını öpüyor , bizi çok sevdiğini dile getiriyor çoğu zaman. Ama maç bitiminde biz bir futbolcuya 3lü çektiriyoruz kimi zaman ..
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 17:23
Emre Toroman, sezonun ikinci yarısı ile beraber iyi bir form yakaladı. Ancak tam eski agresifliğinden kurtuldu derken dünkü maçta oldukça sinirli ve gereksiz işler yapmaya kalkıştığını gördük. Bu da bizi endişeye soktu açıkçası. Umarım eski alışkanlıklarını yinelemez.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır