eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig Değerlendirmesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 117>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2007 saat 11:37
Alıntı yapılan target26

bu sıkıntı stres niye ben anlamıyorum..es-esimiz ilk altıya girsin yeter..benim en ufak kuşkum yok..hiç problem değil yeterki ilk altıda olalım nasılsa eleme maçlarına alışık bir takımız eleme maçlarına bile kalsak bu takım kesinlikle çıkacaktır..bu taraftar potansiyeli ile  eleme maçlarından çıkmamanın imkanı varmı beyler !!!!WinkWink (YETERKİ İTİCİ GÜÇ OLALIM MORAL BOZUCU DEĞİL!!!WinkWink)sıkmayın canınızı mayıs ayında sevinen takımlardan biri biz olacağız..azcık relax beyler relax!!!!!!!

Günhan ben şahsen ilk 6 değil ilk iki de olalım istiyorum.Kendi mabedimizde yani Atatürk stadında şampiyonluk turu atıp bu coşkuyu yaşamak istiyorum.Malum son 2 şampiyonluğumuzdan biri Konyada biri Ankarada geldi.Şehirlerarası yollarda değil Eskişehirde bu coşkuyu yaşamak isteyenler stres yapıyor Smile Yoksa ilk 6 ya bu takım rahatlıkla girer.Kendi içimizde sorunlar yaratmazsak tabii.Wink
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
morfırtına52 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı morfırtına52 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2007 saat 12:28
orduspor ilk ikide olacak mutlaka oynadıgı oyunla bu hafta kocaelisporuda yenecegiz yolumuza devam edicez
Yukarı
kartal34 Liste gör
Yeni Yazar

ERSOY
  Alıntı kartal34 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2007 saat 17:25
bu gruptan kaltalspor kesin çıkacaktır
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2007 saat 17:38
Ya ya Kartal Ordu el ele çıkarsınız artık. Ne diyelim.LOL LoL
ESES
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2007 saat 18:09
Malatyasporun nedenini bilmediğim bir şekilde hakemler tarafından kollandığını düşünüyorum,Bugün Taner demirbaş aldatmaya yönelik hareketten kırmızı görmeliydi hakem Altaylıyı attı.Eses maçında olanları saymıyorum daha yeni kendimize geliyoruz zaten.

Ordu&Kartal birinci lige çıkamaz çıkmasınada gerek yok, Gönlüm Antalya-Eskişehirden yana 3. kim olursa olsun
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2007 saat 18:34
kartal bu ligden çıkamaz ,orduda öyle hele malatya ilk 6 bile hayal
Yukarı
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
  Alıntı esroot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2007 saat 19:04
Görüldüğü üzere çok değişik sonuçlar alınıyor. Malatya çok yara aldı 2 haftadır. Yarın galip gelebilirsek çok anlamlı ve şık olacak 3 puan. Bir sonraki Altay maçıyla birlikte de çıkışa geçeriz inşallah.
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2007 saat 20:52
Bence Kartal ilk 6 ya dahi giremeyecek bu konuda çok iddalıyım...Ordu ise ilk 6 ya girer gibime geliyor...Bize de bi hava lazım iki üç haftalık bir seri tutturursak önümüzde kimse duramaz...
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
gokmeydan.erhan Liste gör
Yazar

erhan
Yer: Iran
  Alıntı gokmeydan.erhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2007 saat 21:30
bencede kartal son 6 içinde olacaktır.
Ölümüne ESES...
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2007 saat 21:01
D Smart'ın EsEs ve Seyircisine ayrı bir önem vermesi gerektiğini düşünüyorum,Şuan Kayseri Erciyes KafKaf maçı var tribünlerde 100-150 kişi civarı seyirci var,Bu tablo değişmiyor her ilde aynı 100 kişi en fazla 1000-2000 kişi oluyor.
Anlamadığım birde kayseriye 50.000 kişilik stad yapılacakmış direk ölü yatırım.

DSmart! Amiral gemine gerektiği saygı ve ilgiyi göstermek oynadığı maçları ağırlıklı vermek zorundasın.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 117>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır