eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig Değerlendirmesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 117>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2007 saat 10:02
Alıntı yapılan akıncılar

İlk 2 sırayı konuşmak için bence erken diye düşünüyorum. 6 ya gelince ise bir çok takımın bu mücadeleyi sürdüreceği kanısındayım.Bunların başında GİRESUNSPOR,KARTLASPOR,KARŞIYAKA,MALATYASPOR,ESKİŞEHİRSPOR,ORDUSPOR K.ERCİYES SPOR,KOCAELİSPOR,ANTALYASPOR,BOLUSPOR gibi gözüksede bir İSTANBULSPOR ve SAMSUNSPOR'un bu ligde her zaman belirleyici konumda olacağı şüphesizdir.

Bu zorlu maratonda bir etkeninde futbolcuların maaşlarının düzenli ödemesi ve primlerinin zamanında yatmasıda bu sırlamayı da zaman içinde etkileyecektir.Ama benim gönlümden geçen bu sene Turkcel süper lig'ine hangi takımın çıkasını istersin sorusuna da potansiyeli olan ve il takımlarının çıkmasından yana mesela bir BOLUSPOR,ESKİŞEHİRSPOR,ORDUSPOR,KOCAELİSPOR VE KARŞIYAKA bu durumu zaman içinde görüp daha ayrıntılı yorumlarımızı o zaman yapmak ümidiyle...
 dostum doğru tehiş koymuşsun eve söylediğin ekipler güçlü taraftar potansiyeline sahipler yanlarına antalya yıda eklersek tam olur ve gerçektende ilk iki için konuşmak çok erkenWinkBig%20smileLOL 
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2007 saat 10:31
zirve yarısında ki en güçlü rakiplerimiz belli olmuştur bence
birisi SAKARYA diğeri KAYSERİ ERCİYES, bu takımlara ANTALYA da sonraki form durumuna göre belirleyici olabilir.
Yukarı
Tayfun Liste gör
Deneyimli Yazar

tayfun
Yer: İZMİR
  Alıntı Tayfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2007 saat 12:48
bu  hafta   muhakkak  puan almalıyız  yenilirsek  çok  götü  olur
tayfun
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2007 saat 13:16
Şu andaki puan durumuna bakıp da şampiyon adaylarını sıralamak yanlış olur şu anda üst sıralarda olan takımlardan çoğu ilerleyen haftalarda oralarda olamayacaktır.
önce eses sonra eses
Yukarı
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
  Alıntı target26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2007 saat 16:48
bu sıkıntı stres niye ben anlamıyorum..es-esimiz ilk altıya girsin yeter..benim en ufak kuşkum yok..hiç problem değil yeterki ilk altıda olalım nasılsa eleme maçlarına alışık bir takımız eleme maçlarına bile kalsak bu takım kesinlikle çıkacaktır..bu taraftar potansiyeli ile  eleme maçlarından çıkmamanın imkanı varmı beyler !!!!WinkWink (YETERKİ İTİCİ GÜÇ OLALIM MORAL BOZUCU DEĞİL!!!WinkWink)sıkmayın canınızı mayıs ayında sevinen takımlardan biri biz olacağız..azcık relax beyler relax!!!!!!!
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2007 saat 16:50

Ya maç sonrası cok kötü yorumlar yazabılıyoruz.

Şuan aradan zaman geçti mantıklı düşünüyorumda daha cok erken.

Her sey oalbılır daha.

ilk 2'de bitirecegimizden şüphem yok.
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2007 saat 17:58
Alıntı yapılan emrESES_26

Her sey oalbılır daha.

Kötü sonuçlar aldığımız günden sonraki 2 gün Forum tatil edilsin....LOLWink
Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2007 saat 20:13
Alıntı yapılan ŞaHiN

Alıntı yapılan emrESES_26

Her sey oalbılır daha.

Kötü sonuçlar aldığımız günden sonraki 2 gün Forum tatil edilsin....LOLWink

foruma tıklandıgında sabırlı ol mantıklı dusun gıbı yazı cıksın hatta TongueLOLBig%20smile
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
morfırtına52 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı morfırtına52 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2007 saat 10:14
tabiki her taraftar takımını süperligde görmek ister ama gerceklerdende kacmamalıyız bu ligde herkes herkesi yenebiliyor şampiyon olacak takım yenemesede yenilmemeli benim izlemim bu sene gercekten cok güzel kadro kuran ORDUSPORbu sene tek takım bu ligde koşan pres yapan rakibini oynatmayan tek takım oynadıgı oyunla izleyenlere zevk veren bir ekip her gecengün biraz daha iyi oluyoruz ilk yarı puan 35 yapar ve bu ligde şampiyon olur bu hafta kocaelisporla oynanacak macı cok zor gececek ama kazanan orduspor olacak iddada orduspora oynarsanız kazanırsınız o macı sabırsızlıkla bekliyorum önümüzdeki maclara baktıgımızda zorlu maclarımız kalmadı ölümüne sevdik birkere morşimşekleri
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2007 saat 10:42
Alıntı yapılan morfırtına52

tabiki her taraftar takımını süperligde görmek ister ama gerceklerdende kacmamalıyız bu ligde herkes herkesi yenebiliyor şampiyon olacak takım yenemesede yenilmemeli benim izlemim bu sene gercekten cok güzel kadro kuran ORDUSPORbu sene tek takım bu ligde koşan pres yapan rakibini oynatmayan tek takım oynadıgı oyunla izleyenlere zevk veren bir ekip her gecengün biraz daha iyi oluyoruz ilk yarı puan 35 yapar ve bu ligde şampiyon olur bu hafta kocaelisporla oynanacak macı cok zor gececek ama kazanan orduspor olacak iddada orduspora oynarsanız kazanırsınız o macı sabırsızlıkla bekliyorum önümüzdeki maclara baktıgımızda zorlu maclarımız kalmadı ölümüne sevdik birkere morşimşekleri
LOL dostum dediğin gibi herkesi yeniyo senin de dediğin gibi kolay maç yok şahsım adına kocelisporun bu maçtan puan yada puanlarla dönmesini isterim ben idaada orduspora degil Big%20smilekocelispora şans veririm doğrusu kocelisporun üzerine oynarımWink 
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 117>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,781 saniyede hazırlanmıştır