eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor:1 - Eskişehirspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yemre Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı yemre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 19:46
lider olduğundan maçlarını artık stadyumda gösteriyorlar
Yukarı
es es deniz 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

denizcan
Yer: Antalya
  Alıntı es es deniz 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 19:47
stadyumda bizim maçı gosterıolar
3es3ki2eski1es
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 19:47
ya ben bir şey dicem çok güzel düşülmüş ama bu gün bu yürüyşden habersiz eve gelirken dershaneler sokağına bejeke hacettepe maçı için çarşının org. u varmış bunu orlara asmışlar bende bu nelen burda ne işi var bunun dedim onu sökerken arkadan 3 kişi bağırdı sana ne len sana ne zararı var onun dediler bende 17 yaşında ve tek olduğum için bişi diyemedim ama çok içime oturtu bence sökülmesi lazım ama yine siz bilirsiniz büyükler ne der bilmem
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
trap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şener
  Alıntı trap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 19:56

Goz gore gore ESES'imizi harciyorlar,ates hattina itiyorlar,hakkimizi gaspediyorlar! Bu hakemler yuzunden kac puandan olduk.Lanet olsun umrumda degil kim zirvede,kim sampiyon olacak,benim derdim ESES..bu takim bu serefli,bu savasan futboluyla duserse yine bizim canimiz yanacak.Pozisyon penalti Allah belani versin Faruk resmen elinle,kolunla topu kesiyor! Yedigimiz golu gordum Ivesa'ya kizdim o top cikalirdi.Sikintili gunler bizleri bekliyor.

Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
  Alıntı dayz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 20:24
bu kadar hakem hatasına karşın bizim başkan denen zat kukla gibi durması cok canımı sıkıyor beceremıyosanız defolun gıdın yeter be artık rıza hoca hep acıklamaları yapıyor ne işe yararsın sen?taraftara geldimi bol keseden atmaya bayılıyosun cıkıp konussana kameralar karsısında nerede sende o yürek ama rezil ettin takımı rezillllllll defolun gidin..........
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
  Alıntı mr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 20:27
Yazıklar olsun böyle hakeme,böyle federasyona!Kayseri maçında hepinizi gömeceğiz Atatürk'ün çimlerine! 
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 20:30
Hakem Süleyman ABAY biraz insan taklidi yapsaydın ne güzel olurdu.
önce eses sonra eses
Yukarı
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
  Alıntı Valdez 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 20:35
Sivas Sporlu Mehmet YILDIZ da ne yavşak adammış  !

Efendi maç sonunda öyle bir röportaj veriyor ki  Bizim topçular olayı abartıyormuş efendim her hangi  bir hakem hatası yokmuş !

Mehmet YILDIZ ,Sen bir şerefsizsin ! 
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 20:35
Süleyman ABAY sen bir pisliksin lanet olası !
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 20:40
Kuddusi taklattı sıra Abayda..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,407 saniyede hazırlanmıştır