eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor:1 - Eskişehirspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 19:04
Faruk kusura bakma ama yalan söylemişsin kardeşim.Amaç eliyle topu çelmek değilmiş!!!!
Cümle alem gördü top eline ilk anda istemsiz değdi daha sonra Koray orta yapamasın diye elinle topu kendi vücuduna doğru İSTEYEREK VE BİLİNÇLİ OLARAK çektin!!!
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 19:07
Bugünkü Sivas maçında yapılan hakem hataları bardağı taşıran son damla olmasının ardından taraftarımız bu akşam saat 20.00 de Adalar Migros önünde toplanarak TFF'yi protesto edecek
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 19:10

Beni kimin şampiyon olacağı ilgilendirmiyor.Tüm Türkiye gördü çalınan puanlarımıza bir yenisi eklendi.Hacettepe maçında youlanın düşürülüşü ve bu pozisyonlar penaltı değilse bıraksınlar bu işleri.Bankasyada bile bu kadar ayan bayan takımlar kollanmıyor.Hepsinin Allah belasını versin.

Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 19:12
Eskişehir ayağa kalk eylem var eylem, o kentin en büyük değeri için ayağa kalkmayacaksın ne için ayağa kalkacaksın???? Yönetim uyusun, TFF temsilcin uyusun ama sen uyuma ES ESim, sen uyuma, kalk artık ayağa...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 19:16
ya bu kadar olmaz hakem hataları.yine verilmeyen penaltı verilmeyen fauler bu kaçıncı oldu?eğer bu hakem denen şahıslarda onur ve gurur varsa istifa etmeli.takımın emeği çalındı hakkı gasp ediildi.pozisyonlara girdik ama gol olmadı.bizde şansın ş si yoktu bugün.ama her şeye rağmen takımla gurur duyuyoruz ve ligi iyi yerde bitircez
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 19:19

"Artık hakemlere güvenmiyorum"

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ise her iki takımı da mücadelesinden dolayı tebrik ettiğini belirterek, "Eksik olmamıza rağmen iyi mücadele ettik. Sivasspor şu ana kadar ligde mükemmel bir görüntü çizmişti. Zaman zaman çok iyi oyun oynadık. Sivasspor'un galibiyetine gölge düşürmek istmiyorum ama hakem hataları karşımıza çıktı. Sezon başından beri ciddi bir sıkıntı yaşıyoruz. Artık hiçbir hakeme güvenmiyorum, çünkü çok önemli hatalar yapıyorlar. Sivasspor'un hakeme ihtiyacı yok ama vermediği penaltı ve diğer pozisyonlar ile çok kötü yönetim gösterdi. Kendi oyuncularımın performansından memnunum.Sivasspor'u tebrik ediyorum ve şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum. Bir Sivaslı olarak gurur duyuyorum. İnşallah sonunu da getirirler" diye konuştu.
Yukarı
delibalta Liste gör
Yazar

özkan
Yer: Eskişehir-ES
  Alıntı delibalta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 19:32
ARTIK KONUŞMA DEĞİL EĞLEM ZAMANI ...Angrysinirlerim yatışsın diye saatlerdir kendimi yiyiyorum.DELİRMEK İŞTEN  DEĞİLLL.
*HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI*
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 19:34
Az sonra Stadyumda bizim maçı konuşacaklar...
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 19:36
hakem gibi senin allah belanı versin.. bak kuddusiye az daha geberiyodu ama yırttı ulan cibilliyetsiz herif bu kaadar hak yersen,bu kadar pişkinlik yaparsan seninde kuddusi gibi olmayacağın ne malum?

buradan yönetime ve başkana sesleniyorum: hakemler aracılığıyla bize yapılan  bu kadar insansıfsızlığa,bu kadar haksızlığa karşı takımı ligden çekin...iki yıldır sözüm ona siyasi destekleri var diyenlere inat bu takımı ligden çekin hiiç değilse onurumuzla sürünelim ve ondan sonrada akkök karekök meydana çıksın..

sivassporlu mehmet yıldız ve balili siz  futbolcu değil tam bir provakatör ,futbol teröristi iki  kıytırık adamsınız ..ulan siz varya ESKİŞEHİRSPOR un ismi altında ezilir gidersiniz..

tekrar ediyorum yönetim derhal takımı ligden çeksin ve bundan sonra olacakları federasyon,ve hükümetin bakanı düşünsün...
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 19:42
Alıntı yapılan enes1965

Az sonra Stadyumda bizim maçı konuşacaklar...

Anadolu Takımları'nı saat 23.30'da TELE LİG'de konuşuyorlar diye biliyorum..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,767 saniyede hazırlanmıştır