eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Komik Resim,Yazı,Fıkra,Video

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
Online Durum: Offline
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2009 saat 23:11
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan holigantatar

.....Eee Tatar da armannı köterdimi tura mı ?
Er yakta toy.Em de Tatar toyu.Rakısız toy yok.

Endıgı ne arman kaldı, ne de toy, bır rakımız bar, keşinsem de taşlamam.

Smile

arkadaşlar cidden tatarlar alkolik ve sarhoşmudur bunlar gibii..gerçi sevmeyenlerde varmış hayret.... biz yıllarca etle rakı tatarın hakkı diye büyüdük   ...inşallah öyle değildir.(bence kırım müslüman Türklerinin yolunda olmalarını çok isterdim)
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
Ender26eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Hamburg
  Alıntı Ender26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2009 saat 23:16
Hoca benim yasim kac diye sormuz ögrencilere,biri hocam yasiniz 44,evet
nerden bildin, eh bizim sokakta 22 yasinda yarim manyak varda ordan..
3G:CEPIM VAR HATIM YOK,CEPIM VAR KONTÖRÜM YOK,CEPIM VAR GÖRÜNTÜM YOK!
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 23:00
Alıntı yapılan wolfalone38

Alıntı yapılan hüsnü

Smile

arkadaşlar cidden tatarlar alkolik ve sarhoşmudur bunlar gibii..gerçi sevmeyenlerde varmış hayret.... biz yıllarca etle rakı tatarın hakkı diye büyüdük   ...inşallah öyle değildir.(bence kırım müslüman Türklerinin yolunda olmalarını çok isterdim)

Pardon Angry Anlayamadım ben demek istediklerini.
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
jeffers Liste gör
Deneyimli Yazar

Arda Cantürk
Yer: Ankara
  Alıntı jeffers Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 23:14
Alıntı yapılan wolfalone38

Alıntı yapılan hüsnü

Smile

Ne dedin hocam sen? anlayamadımAngry
Busra,Elif,Ceren,Erol,Tarık,Özgür,Oğuzhan RUHLARINIZ ŞAD OLDUN
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 00:49
Hakan bey bir deil iki deil bu yaptıgınız, sizi kınıyorum Tatarım tatarlar cok mülayim insanlardır bunuda bilirsiniz herhalde, beyefendidir toplumda nasıl konusacagini ne yapip yapmayacagini cokta iyi bilir eline diline ve beline hakim olur, aileden gelen bir terbiyeleri vardır AMA HERKESİ GENELLEYEMİYOSUNUZ İSTE bir elin bes parmagı aynı deil, yaa bosver vazgectim sadece sizi kınıyorum bişide anlatmicam,cünkü sizin bu ilk cikişiniz deil, bir tatar eger degiştiremiyecegi birine denk gelirse hic bulasmaz,bunuda bilin,sadece etle rakı lafı popüler deil, LÜTFEN LÜTFEN DİKKAT EDİN LAFLARINIZA AYRICA İMAN VE PARA KİMDEDİR HİC BELLİ OLMAZ
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 01:13
Alıntı yapılan izzetiz

Hakan bey bir deil iki deil bu yaptıgınız, sizi kınıyorum Tatarım tatarlar cok mülayim insanlardır bunuda bilirsiniz herhalde, beyefendidir toplumda nasıl konusacagini ne yapip yapmayacagini cokta iyi bilir eline diline ve beline hakim olur, aileden gelen bir terbiyeleri vardır AMA HERKESİ GENELLEYEMİYOSUNUZ İSTE bir elin bes parmagı aynı deil, yaa bosver vazgectim sadece sizi kınıyorum bişide anlatmicam,cünkü sizin bu ilk cikişiniz deil, bir tatar eger degiştiremiyecegi birine denk gelirse hic bulasmaz,bunuda bilin,sadece etle rakı lafı popüler deil, LÜTFEN LÜTFEN DİKKAT EDİN LAFLARINIZA AYRICA İMAN VE PARA KİMDEDİR HİC BELLİ OLMAZ
oh be en sonunda mantıklı bir söz duydum etle rakı haricinde hemde 27 yasındaki bir gençten
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
jeffers Liste gör
Deneyimli Yazar

Arda Cantürk
  Alıntı jeffers Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 01:16

hakan bey siz dediklerinizi bi açıklayın mantık aramayın....

Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 01:50
"Cömertlikte akarsu gibi ol. Şefkatte güneş gibi ol. Kusur örtmekte gece gibi ol. Öfkede ölü gibi ol. Tevazuda toprak gibi ol. Müsamahada deniz gibi ol. Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol." Mevlana

"Söylesem tesiri yok Sussam Gönül Razı Değil" Fuzuli
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 02:39
izzet abi güzel toparlamışsın konuyu.. hakan abiyede yakışmamış hernekadar haddime düşmesede abim amcam yaşındaki insanların mesajlarını değerlendirmek
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
jeffers Liste gör
Deneyimli Yazar

Arda Cantürk
  Alıntı jeffers Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 02:52
bak önceden hakan bey dedim cevap yazmadın... hakan ne demek istiyosun sen?? ben doldururum ben içerim günah benim kimene ayrıca SANANE...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır