eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AyfAysel Liste gör
Yazar

AyseL
Online Durum: Offline
  Alıntı AyfAysel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2009 saat 23:01
Alıntı yapılan erman_26

Kesinlikle kulübe ceza getirecek şeyler yapmamalıyız. Bunu göze almamalıyız. Yapacaksak doğru düzgün, bize özgü bir şeyler yapalım.
eft abicim kulübe ceza getirecek şeyler yapmamamız lazım ama geçenki senelerde yaptıgımız zaman kulube ceza geldiginde 40 ta bi geliordu burdada öle olacak gs maçında trt1 de bizi konustular çok bjk maçında eger böle bişey yaparsak gs maçında daha çok konusurlar butun riskleri göze almak gerekior bu sene baya ceza aldık olur olmas seylerden ama bjk maçı  buyuk bir derbi  derbi oldugundan herşeyi risk almak gerekior en azından biz mesela yakmıyorus sadece sahaya konfti atacas bu baya çok olacak bence bunu yapmalıyıs bunu degerlendirin derim

yazan=****F3RH@T****
En qüzeL derdim Sensin..öLüm biLe seninLe qeLsin. .
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2009 saat 23:23
Alıntı yapılan AyfAysel

Alıntı yapılan eses_erkann

Alıntı yapılan ClaustrophobicEs

Seyitgazili abim şöyle birşey yapsak hoş olmazmı.

böyle birşeyi yapıcak kadar konfetimiz varken bile yapamadık cok ceza alıcaktık + en az bir mac seyircisiz oynama ihtimalimiz vardı artık cezalar cok ağır süper ligde
beyler bence böyle birşey yapmamız lazım eger böle birşey yaparsak bizi çok konusurlar ceza we diger şeylere göze almalıyız bence bu elimize ilk defa geçer daha 2,5 ay war daha gzl fikirler çıkar ama bu daha iyi olur ceza alabiliris ama bizi konusurlar bunun içinde yönetim ile konusup bize destek çıkmaları gerekior eger bunun gibi yaparsak mukemmel olur

bu benım üyeligim degil üylik alamıyorum buda arkimin üyeligi yazan=****F3RH@T****

Kulübe ceza geleceğini bilmiyordum kusura bakmayın. Fikrimi sundum sadece.
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2009 saat 23:38
beşiktaşın lıverpoldan 8 gol yediği maçı hatırlatalım
sadece bir fikir
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2009 saat 23:44
Alıntı yapılan genc_simsek_kerem

Emre karton şovu defalarca yaptık.. Şöyle yeni ve yaratıcı, Türk tribünlerinde hiç görülmemiş orjinal bişeyler yapmak daha güzel olacaktır..
Onun dışında ayrıyetten bi pankart düşünülecekse; geçmiş zamanlarda şöyle bişeyler yapmıştım can sıkıntısına işe yarar belki..
_____
Aslında orjinali böyle fakat sadece bjkya özel yapılacaksa alttakinin kartallı kısmı kullanılabilir..

Alıntı yapılan Emre ANGI

Kerem bak bakalım ilk mesaja karton şov mu demişim koroegrafi mi ? Smile

Koreografi zaten daha önce görülmemiş güzel yaratıcı şeyleri yapabilmektir...

Bu arada bu konuda sadece ''Koreografi''yi konuşmaya dikkat edebilirsek çok sağlıklı olacaktır...Çünkü diğer koreografi çalışmalarını da bu başlık altında devam ettirmeyi düşünüyoruz...

Mail adresindeki sorun da giderilmiştir...Wink

Hazırladığınız çalışmalar için : koreoeses@hotmail.com
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 00:14
bu hafta oynanan bundesliga maçlarını izledim ve hepsinde ortak olan tek bir şey vardı: Bayrak. yer gök bayrak, atkı veya takımı temsil eden renklerde eşyalarla süslenmişti. bence bayrak konusuna biraz daha önem vermeliyiz. tabii ki sadece bir maçlık değil, her maç stadyumumuz şenlik yerine dönmeli. açık tribünün bir çoğu maç izlemeye geldiği için onlardaki ahengi, renkliliği yakalayamayız, tatsızlıklar olabilir ama bu işe bir yerden başlamamız lazım.  
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 00:29
bir arkadaşımız hazırlamıştı F.Sultan mehmetin istanbula girişinin ESkişehirspora uyarlanmış halinin dev bayrağı 2- şimşek çarpmış bir kartal figürlü bayrak 3- karton şovda açılan ESES ablemli bayrak 4- zaten mevcut olan italyan tarzı pankartlarımız(sevgililer günündekilerde futbolcu isimleri yazılı olanlarda eklenerek) 5- fb maçında açığın ortasında sallanan büyük bayraklar 6- diğer tüm açıktada küçük bayrak ve atkılarla tamamen bir bayrak şov güzel olur düşüncesindeyim. ayrıca açığın önündeki demirlere ve değişik yerlerede asılan bayraklar çoğaltılmalı, herkesten kırmızı giymesi istenip açığı coşturmak için açıkta davul sayısının artırılması kendiliğinden bir şovu başlatacaktır.
ES-ES
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 01:28
Alıntı yapılan esesim

Bu maçta ben kareografi yerine maç boyunca ES ES ES Kİ Kİ Kİ şeklindeki ve tamamen bize özgü olan tezahüratı hiç durmadan maç boyunca yapmayı öneriyorum. Eskiden Ayder'de tezahüratların uzun soluklu olması için tribündekilerden 1 kişi bağırır 1 kişi susar 5 dakika sonra da susanlar bağırır bağıranlar dinlenmeye çekilirdi...

Maç boyunca olmasa bile en azından karşılıklı 15-20 dakika "Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es" bağırılmalı. Mesela 26. dakikada başlayıp ilk yarının bitimine kadar.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 02:22

Bunu ne zaman yaptınız yahu? Lig TV sitesindeki haberde yer vermiş..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 02:29
Alıntı yapılan turker

Bunu ne zaman yaptınız yahu? Lig TV sitesindeki haberde yer vermiş..

Yanılmıyorsam 1. Lig'e çıktığımız ilk sene. (2006-2007) Bir süre Nefer açık tribüne gelmişti. Pankartlar da Nefer grubuna ait.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 02:40
Tabi tabi öyle olması lazım hoşbulduk açık falan yazıyo :) Eski bi resim nerden bulup koyuyolar anlayamıyorum bu gazetecileri xD

>>>Bir konuya daha deyinmek isterim arkadaşlar yazmış konuyu sadece üyeler görsün diye.Çok doğru bir tespit bencede.Sadece bu konu ve beste tezahürat arşivi için böyle bir uygulamaya gidilse güzel olmazmı ? Site yönetimi olmıycak şeymi istiyoruz acaba :)
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır