eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 139140141142143 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
Online Durum: Offline
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2009 saat 05:43
Yazarken bursa bile demişsiniz fakat bursa bile dediğiniz bursa artık bu olayları aşmış çoktan kaç senedir süperligteler...
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
esesfun Liste gör
Deneyimli Yazar

İSMAİL DURAK
Yer: ES_ES
  Alıntı esesfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2009 saat 00:20
hala storede ürün sayısı artmadı anlamış değilim,bere eldiven geldi yeni gelen bişey yok sanırım,en son gittiğimdede gözüme ilişmedi.
göztepenin ürünlerini gördümde imrendim,helal olsun adamlara,ürün fiyatları onlardada pahalı ama seçenek çok geniş.

http://www.goztepe.org.tr/store/      
sol taraftaki linkleri tıklayarak diğer ürünlerede bakabilirsiniz,imrenmemek elde değil.
3 büyük değil TEK büyük geldi
     BİZANS KORK BİZDEN
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
  Alıntı OKTAY061626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2009 saat 00:26
arkadaslar kısa zaman ıcersınde ınternet uzerınde de alısverıs yapılabılen  taraftar urunlerı yapıyoruz suan calısmada  ısteyen arkadaslar tasarımlarını  gonderebıllırler

İstediğiniz, Beğendiğiniz tüm tasarım ve projeleri
admin@061626.com gonderebılrısınız
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
esesfun Liste gör
Deneyimli Yazar

İSMAİL DURAK
  Alıntı esesfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2009 saat 00:28
en kısa zamanda bizde güzel ürünler çıkmasını ve almayı bekliyoruz.
     BİZANS KORK BİZDEN
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2009 saat 00:34
Kulüp taraftara bıraksaydı storeun yönetimini neler yapardık, neler çıkarırdık ya..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
esesfun Liste gör
Deneyimli Yazar

İSMAİL DURAK
  Alıntı esesfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2009 saat 00:37
söylencek bişey yok,sadece kaliteli ve güzel ürün çıkarsınlar yeter..
     BİZANS KORK BİZDEN
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2009 saat 06:14
Alıntı yapılan esesfun

hala storede ürün sayısı artmadı anlamış değilim,bere eldiven geldi yeni gelen bişey yok sanırım,en son gittiğimdede gözüme ilişmedi.
göztepenin ürünlerini gördümde imrendim,helal olsun adamlara,ürün fiyatları onlardada pahalı ama seçenek çok geniş.

http://www.goztepe.org.tr/store/      
sol taraftaki linkleri tıklayarak diğer ürünlerede bakabilirsiniz,imrenmemek elde değil.

baktım baktım iç geçirdim. kravatımız olsa siyah ucunda armamız olsa. eşofman altımız olsa. çeşit çeşit atkımız olsa. bizim stad çevresinde bile 10tl, adamlar gozza da atkıyı 10liraya satıyor. ayağımıza çorabımız olsa. iyi pazarlama. ama çok ürünü çok kişiye satabilecekseniz üretirsiniz. bizde alan olur mu, muamma. piyango biletlerini bile tüketemedik.
he birde, onlardan farkımız biz süper lig takımıyız onlar değil. bu dahada üzücü.
Yukarı
degiray26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ozan
Yer: Turkey
  Alıntı degiray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2009 saat 11:17
Bu aslında biraz psikolojik birşey,hani herşeyi özenerek yapanlar varya (herşeye özenmek iyi birşey değil ama bunu EsEs ürünleri için kullanılmalı)Maçlara formayla gelenlerin sayısı artması lazım.
Ürünlerin yenilenmemesinin altında elde kalır mantığı ağr basıyor galiba veya uğraşacak adam yok.Eğer ilkini düşünürsek.Taraftarımızda bu anlayış pek yerleşmiş değil.Bakın hepimiz gördük.Kadıköyde  insanlar en az %70 i formayla ne bileyim.Montdu ,atkıydı sarılacivert birşeylerle geliyorlar.
Şimdi bazılarımızda diyoruzki ürün yok ki alalım.Acaba yönetimde yapıyoruz bunlar doğru düürst satılmıyor mu diyo.Gene en nihayetinde yönetim biraz şeffaf olup bize rakamlar açıklasa biz bazı şeyleri daha iyi görebiliriz diye düşünüyorum.
OLimpiyatda belediyeyle oynadığımız maçta ,bayağı birşey satıldı .Birşeyler alabilmek için milletle itiştik ,kakıştık.Şimdi ilk maç ,süper lig filan bunlar mı ağır bastı.
Ama bekleyeceğiz göreceğiz herhalde elden başka birşey gelmiyor.
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM
Yukarı
umutjohn Liste gör
Deneyimli Yazar

Umutcan Ünlü
Yer: American Samoa
  Alıntı umutjohn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2009 saat 12:00
Bu yönetim vizyonuyla ve anlayışıyla bazı yenilikler zor malesef...Ben kurumsallaşma adı altında gelecek yenilikler için bu sezondan umudumu kestim.2.lig takımının bile bizden daha iyi kurumsallaştığını görebiliyorsak yazık bize...Bütün  suç bizde aslında.Tepki veremiyoruz veya VERMİYORUZ!!!Pazar mallarını kullanmaya devam ederiz böyle giderse,buyrun dışardaki işportacılara hücum!
TEK GRUP,TEK YÜREK,TEK SES...
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2009 saat 13:05
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 139140141142143 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,532 saniyede hazırlanmıştır