eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bank Asya 1.Lig ve TFF 2-3 Lig 2008/2009 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Online Durum: Offline
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 15:27
13:00MS  Çaykur Rizespor 0 - 1 Diyarbakırspor IY 0-0453
13:30MS  Boluspor 4 - 1 Malatyaspor IY 1-0455
13:30Ert.  Erciyesspor P - P Adanaspor  456
13:3090  Giresunspor 0 - 2 G.Antep Bld.Spor IY 0-0461
13:3090  Güngören Bld. 0 - 0Samsunspor IY 0-0462
13:3090  Kartalspor 0 - 0 Sakaryaspor IY 0-0463
13:30MS  Orduspor1 - 1 Kardemir Karabük IY 1-0464
DSİ Es Es
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 17:42
Alıntı yapılan turker

Birşey soracağım;

Eskişehirspor'un Anadolu Kulüplerini destekleyici bir yönü olduğunu biliyoruz. Bunu karşıyakalı bi abime sordum bir de size sormak istiyorum..

Eskişehirspor ile Karşıyaka'nın taraftar ilişkilier nasıl? Seneye TSL'e geldiklerinde (umarım) ben kalkıpta ESES tribünlerinden KSK atkısı açsam, ya da gidip KSK tribünlerinden ESES atkısı açsam nasıl karşılanır, hoş görülür mü?

Kardeş sen ölmeyi bayılmakla karıştırıyon herhalde LOL
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2009 saat 15:39
Alıntı yapılan turker

Birşey soracağım;

Eskişehirspor'un Anadolu Kulüplerini destekleyici bir yönü olduğunu biliyoruz. Bunu karşıyakalı bi abime sordum bir de size sormak istiyorum..

Eskişehirspor ile Karşıyaka'nın taraftar ilişkilier nasıl? Seneye TSL'e geldiklerinde (umarım) ben kalkıpta ESES tribünlerinden KSK atkısı açsam, ya da gidip KSK tribünlerinden ESES atkısı açsam nasıl karşılanır, hoş görülür mü?
Hemde Nasıl hoş görülür varya anlatamam sana  turker kardeşim LOL

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2009 saat 15:42
Alıntı yapılan Fanatik26

Alıntı yapılan turker

Birşey soracağım;

Hemde Nasıl hoş görülür varya anlatamam sana  turker kardeşim LOL

Aç sen aç güzel olur kıyak olur:))
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2009 saat 16:56
Alıntı yapılan Fnd_26

Alıntı yapılan turker

Birşey soracağım;

Kardeş sen ölmeyi bayılmakla karıştırıyon herhalde LOL

LOL
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 17:07
22 Şubat 2009 Pazar günü saat 13.30'da Uşak 1 Eylül Stadı'nda oynanması gereken Uşakspor-İnegölspor TFF 3.Lig müsabakası iptal edildi. Uşakspor Kulübü Yönetim Kurulu'nun 20 Şubat 2009 tarihinde yaptığı "profesyonel ligden çekilme" talebi üzerine maçın oynanmaması kararlaştırıldı. Bu müsabakaya ilişkin karar, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından verilecek.

Daha iki sezon önce rakiplerimiz arasındaydı Uşakspor. Oynadığımız maçlar hep fair-play içerisinde geçerdi. Maç öncesi ve sonrası iki takım el ele tribünlere çağırılırdı. Şimdi Uşakspor profesyonel liglerde çekilme kararı almış. Büyük ihtimal de çekildikten sonra kapanacaktır. Böyle takımların kaybolup gitmesi gerçekten üzücü.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2009 saat 05:04
http://www.tam35goztepe.net/

Yukarıda linkde yüklenen slaytı izlemenizi öneririm. Ukaşspor bize karşı sürekli centilmen yaklaşımı olan takımlardan biriydi. Eksik çıktıkları takımları, sahaya bırakılıp gidilen formaları ve bom boş tribünlerini görünce içim biran cız etti.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 18:16
Karşıyaka - Sakarya maçında olay!

Yiyin birbirinizi...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 18:21
aynen yiyin birbirinizi beter olsunlarr
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2009 saat 18:48
Karşıyakayı oldum olası sevmiyorum.
Sakaryanın Teknik direktörü bi laf söylemiş " Ksknin maç alması için hakemlere ihtiyacı" yok diye.
Bu sene Çıkartacaklar herhalde Karşıyakayı.

SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır